PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 399
ocen
5,7 10 1 39399
4,6 18
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

mniej niż zero

ocenił(a) film na 1

TOTALNE NIEPOROZUMIENIE to mało powiedziane...wyszłam w połowie. Ż e n a d a !!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Duma_Newtona

Masz u mnie 5 pkt za bycie seksistą i kolejne pięć za Ludzką Stonogę na 10 pkt.Tak trzymaj.Jeśli chodzi o post wyżej...co maja poglądy do sukcesów w szukaniu pracy?Jakiś nowy wymysł feministek?Dokąd zmierza ten świat.No i gdzie 12-latkowie pracują w Polsce?Trzeba to zgłosić.

ocenił(a) film na 1
Duma_Newtona

Sądząc po tym co deklarujesz, że oglądasz nie powinieneś się w ogóle wypowiadać na temat czegokolwiek :P Justin Bieber mówi sam za siebie....lol :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Duma_Newtona

zgadzam sie :D

ocenił(a) film na 9
londontown

a film KOZAK ! Machete KILLS ! That's what HE does :D

użytkownik usunięty
Duma_Newtona

hahahahahaha, jak dla mnie jestes mistrz swiata i okolic, piona hehe

ocenił(a) film na 6
Duma_Newtona

szkoda ze nie mozna dodawac jakis + czy lajkowac komentow :)
kobiety nie maja pojecia o kinie, a jezeli juz to 1 na milion

ocenił(a) film na 2
bigzzone

za to ty nie masz pojęcia o niczym, niestety takich jak ty jest na pęczki...

elkaterina

Z całym szacunkiem.Czego pani się spodziewała po tym reżyserze ?Czy to pierwszy film z jego twórczości który pani widziała?

ocenił(a) film na 2
martinpas

chyba nie widziała sceny z jelitem z jedynki :D

elkaterina

Obejrzyj jakieś filmy Rodrigueza zanim się wypowiesz

ocenił(a) film na 1
Janbusz

Nikt mi nie zabroni WYRAŻAĆ SWOJEGO ZDANIA...byłam zniesmaczona. Film niby od 18 lat, a na sali pełno gówniarstwa. Poszłam, bo akurat miałam wejście za darmo...no i może jeszcze ze względu na niektórych aktorów. Wolę oglądać filmy na dużym ekranie. No rzeczywiście chyba za wiele się spodziewałam. Pozdrawiam :-)

elkaterina

tyle adekwatności twojej wypowiedzi co do moich wypocin, aaa i teraz szybkie zoobrazoewanir do czego ,a jednak z zasad grzeczości się wstrzymam.

ocenił(a) film na 1
Janbusz

Zanim cokolwiek mi zarzucisz proponuję popracować nad językiem polskim i zasadami dobrego wychowania. Pozdrowienia i miłego weekendu :-)

elkaterina

byłem tak pijany, że nawet nie pamiętam jak to pisałem :)

ocenił(a) film na 1
Janbusz

ok, powiedzmy, że wybaczam :-) Ja byłam "w emocjach" ;-) Poza tym uwielbiam obserwować jak się ludzie nakręcają w Internecie. Haters gonna hate ma :P

ocenił(a) film na 4
elkaterina

i to jest typowe podejscie kobiety, poszłam bo było za darmo po czym marudzi że film beznadziejny nawet nie wiedząć na co idzie, trzeba było poczytać co to za film jaki reżyser i czym się charakteryzowała pierwsza część,a tak poprostu głupoty gadasz, ja nie lubię melodramatów wiec nie pójdę na nie do kina, i nie dam im oceny 1 bo sam nie lubię tego gatunku, poprostu jak miałbym dac ocenę to oceniłbym w porównaniu do nnych melodramatów lub nie dawał oceny wcale

ocenił(a) film na 1
konstanty_2

Wiedziałam, że będzie słabe, ale nie wiedziałam, że aż tak :D

elkaterina

film był nie od 18 lat tylko od 15

elkaterina

Ja jeszcze nie widzialem tego arcydziela swiatowej kinematografii, ale chcialem powiedziec, ze poprzedniej Maczecie dalem mocne 3/10, wiec jestem dobrej mysli. ;)

ocenił(a) film na 7
elkaterina

Sorry. To nie wiedziałaś na jakiego typu film idziesz???
Przykre.

ocenił(a) film na 7
elkaterina

Ciekawe co tu było żenującego? Zwykły film akcji z paroma brutalniejszymi scenami.

elkaterina

Gdy obejrzałam zwiastun, wiedziałam, że to nie jest film, który chciałabym obejrzeć. Dlatego go nie oglądałam i nie obejrzę.
Zwiastun był wg mnie genialny, bo zdradzał jaki to jest rodzaj filmu i każdy mógł zdecydować czy będzie chciał iść.

Ale po to są różne gatunki i rodzaje filmów, żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Dla jednych film będzie świetny, dla innych żenadą. Rzecz gustu.

ocenił(a) film na 9
bipolarna

Są reżyserzy, którzy posiadają bardzo specyficzny styl i wiadomo czego można się spodziewać po ich filmach. Nie lubię Almodovara czy Woody'ego Allena, ale nie oceniam ich filmów i nie krytykuję, bo wiem, że po prostu ich konwencja do mnie nie przemawia. Reżyserzy tacy jak Rodriguez zajmują się głównie pastiszem, parodiują aż do bólu, ale są to parodie przemyślane, a nie żałosne jak choćby Wasza wysokość.
Nie trawisz pastiszu i przerysowania - omijaj Rodrigueza. Nie lubisz fantasy - nie idź na Hobbita. Pretensje jak najbardziej uzasadnione są wtedy, gdy idziemy na film który powinien gatunkowo trafić w nasze gusta, a okazuje się zupełnie rozczarowujący.

ocenił(a) film na 1
Loraine

Ależ jakiekolwiek pretensje są mi całkiem obce. Na znak protestu wyszłam z kina, spoko. Nie zmienia to jednak faktu, że dla film był żenujący, reszta może się zachwycać...spoko.
pokój, kochajmy się :D

Loraine

Popieram w 100%,takie podejście powinien mieć każdy kto zabiera głos na temat jakiegokolwiek filmu.Nawet jak zdarzy mi się obejrzeć coś nie z mojej bajki to nie truję na forum że dno, żenada etc.Po prostu nie oceniam,by przypadkiem kogoś nie urazić czy nie być posądzonym o niezrozumienie filmu,bo że niby za trudny.

elkaterina

mówisz o sobie czy o filmie, bo nie wiadomo do końca....

ocenił(a) film na 1
straightlines

współczuję niedomyślności w takim razie ;]

elkaterina

Jeśli ty tak uważasz to w takim razie to ja gratuluję Ci niedomyślności.

ocenił(a) film na 1
straightlines

no, no pewnie :D

ocenił(a) film na 7
elkaterina

Po co idziesz na film Pana R. skoro wiadomo, że to będzie esencja kiczu i absurdów? Ten film ma taki być, jest to zwyczajnie specyficzne kino i inne od wszystkiego. Dla mnie 7/10 za masę nawiązań do staroci z lat 80-90 i udaną parodię gatunku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
trre2

Łohoho jaka burza :D Tylko napisałam co myślę i tyle, wyluzujcie ludzie :P Mogę oddać płytę Lady Gagi i plakat, który dostałam :D Poszłam głównie ze względu na aktorów, a nie fabułę. Chill...

ocenił(a) film na 10
elkaterina

Widać nie każdy musi posiadać poczucie humoru czy absurdu. Nic tylko współczuć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
orlando199

Dziękuję ! Pozdrawiam serdecznie :-)

elkaterina

Zupełnie się zgadzam z twoimi pierwszymi i ostatnimi słowami ;) Ja nie szedłem na to do kina bo wiedziałem że to strata pieniędzy. Po ściągnięciu obejrzałem jakieś 30 min. potem film wylądował w koszu. Nie wiem jak inni mogą oglądać takie filmy? To kompletna tandeta !!! Ale jak się jarają takim ścierwem za przeproszeniem, to ich sprawa. Ja się cieszę że mam wyższe wymagania i zupełnie inny gust. Bo co to za frajda oglądać byle co? Ale najśmieszniejsi są Ci co uważają ten film za megahit. Mam wtedy lepszy ubaw niż na tych obejrzanych 30 min. filmu, hehe. Średnia ocena filmu to też jakaś kpina!!! Nie powinna przekraczać 5,0 !!! A tu 6,8 . Po prostu... no comment ;)

ocenił(a) film na 7
pionder23

pionder ty masz wyższe wymagania ? :) ciekawe z której strony... masz na myśli avengers czy księcia persji?

a do autorki tematu: 'poszłam bo miałam za darmo' jak nie wiesz na co idziesz to później jesteś zniesmaczona

kevin_moore

Patrząc na twoje wymagania, mam gdzieś twoje zdanie, a dokładnie z drugiej strony !!! Nie zamierzam się spierać z kimś kto ma zupełne inne podejście i gust. Jak Ci zależy to mogę Ci też powiedzieć o twoich wyborach, ale nie jestem na tyle prymitywny by się konkretnie nabijać. Dlatego, zrób coś dla mnie i wykaż się odrobiną kultury. Z tego co widzę mam do czynienia z jakimś fanem Maczety... Tym bardziej nie widzę sensu dalszej konwersacji. Wszystko już na ten temat powiedziałem wyżej i tak już zostanie ! Coś Ci się nie podoba, twój problem, ja mam prawo do własnej opinii, jaka by nie była ! I to by było na tyle ;)

ocenił(a) film na 7
pionder23

Zwracam Ci jedynie uwagę pionder, że trochę śmieszne jest opowiadanie o wysokich wymaganiach ze strony kogoś kto jest fanem największego hollywoodzkiego szitu jaki kręcą ;) Jasne, że masz prawo do własnej opinii, ale to jest tylko opinia i świadczy co najwyżej o tym, że nie siedzisz w takich klimatach ( co zresztą jest zrozumiałe z powodu o którym było wyżej)

kevin_moore

Ty tak mówisz, a to nie znaczy że tak jest ! Dale mnie to ty oglądasz szit ! Nic się nie znasz. A skoro tak jest, to nie mamy nic do pogadania, koniec, kropka.

ocenił(a) film na 7
pionder23

Właśnie jest dokładnie tak jak ja mówię pionder ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones