PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 408
ocen
5,7 10 1 39408
4,6 18
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

mniej niż zero

ocenił(a) film na 1

TOTALNE NIEPOROZUMIENIE to mało powiedziane...wyszłam w połowie. Ż e n a d a !!!!

kevin_moore

Chciałbyś, hehe ;)

ocenił(a) film na 7
pionder23

nie kłóć się ze mną chłopcze

kevin_moore

I wzajemnie, chłopie ;)

pionder23

proponuję przeczytać wypowiedź Loraine kilka postów wyżej po czym zastanowic się co i jak się ocenia

ocenił(a) film na 8
elkaterina

Głupota, czysta głupota... Idzie na pastisz filmów akcji, a oczekuje nie wiadomo czego. O to chodzi w tym filmie, żeby był kiczowaty

volpi

Ale nie wszyscy muszą to lubić, prawda ?!

ocenił(a) film na 7
pionder23

To po cholere isc , ogladac a potem narzekac na forum ? Pozatym Twoje wypowiedzi mnie rozbawily i TAK to jest film kiczowaty i absurdalny z zalozenia wiec Twoje zarzuty swiadcza o Twojej niewiedzy . Radze na przyszlosc nie wypowiadac sie na tematy o ktorych pojecia sie nie ma. MACHETE DONT FAIL.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
regoat

Zgłaszam!

ocenił(a) film na 8
elkaterina

Jak już wiele osób wcześniej napisało kazdy ma inny gust.Jak chcę obejrzec film to się czegoś o nim dowiaduję. Wpisując w googlach maczeta zabija wszystkiego byś się dowiedziała,czyli tego,że to film nie dla ciebie i bez sensu marnowac swój czas...lepiej poszukac czegoś w moim guście...Rodriguez kręci takie filmy i tyle.Mi się osobiście podobają takie klimaty tak jak i pana Quentina. Jak cię nie kręci takie specyficzne kino to go nie oglądaj i nie oceniej ci radzę...

ocenił(a) film na 1
24_Scratch_24

No tak, przecież można oceniać tylko to co się podoba, bo inaczej się zostanie zlinczowanym w Internecie LOL :PP Jak widzę ta dyskusja od jakiegoś czasu żyje własnym życiem. Wesołych Świąt :D

ocenił(a) film na 8
elkaterina

No tak. Jak ktoś nie lubi tego typu filmów to po co je oglądać ? To tak jakby ktoś nienawidził schabowych ale usiadł przed pełnym talerzem tych kotletów i próbował zjeść wszystkie, bo za darmo :P. KOBIECA LOGIKA :>

ocenił(a) film na 1
Tyrq

Jak można filmy, czyli pewien rodzaj sztuki porównywać ze schabowymi...??? męska logika ! ;-)

ocenił(a) film na 8
elkaterina

Schabowy to jak najbardziej sztuka......sztuka mięsa :>

ocenił(a) film na 3
elkaterina

wyszłaś i jeszcze nie doszłaś :P

elkaterina

Zabrakło słów typu: "moim zdaniem" itp. Nie zrozumiałaś tego filmu po prostu, bo potraktowałaś go zbyt dosłownie

ocenił(a) film na 1
mejbirdus

Jeśli wyrażam jakąś opinię to raczej oczywiste, że jest to moje zdanie :-) Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 5
elkaterina

Oj biedactwo, jaka ty pokrzywdzona. Na horrorze też wychodzisz jak jest straszny albo na komedii jak jest śmieszna? wiesz, ten film parodiuje scenariusze, ma liczne nawiązania, miał być na maksa kiczowaty i tandetny i taki jest więc w czym problem? Nie wiedziałaś na co idziesz?. P.S. No i co że gówniarstwo? Kto w dzieciństwie nie oglądał filmów z tak zwaną "R" XD

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Z tego co pamiętam to wygrałam bilet na ten "film" w jakimś konkursie i przed filmem przywitał mnie o zgrozo fanklub Lady Gagi haha :D Nawet płytę dostałam lol. Od tamtego czasu dokładnie czytam, sprawdzam i weryfikuję czy aby na pewno warto wybrać się do kina, na koncert, gdziekolwiek... nawet za darmo...

ocenił(a) film na 3
elkaterina

Podbijam. Ten film to bezwartościowe szambo. Może podobać się wyłącznie półgłowkom. Typowa rozrywka najniższych lotów dla amerykańskich niżin społecznych. Szkoda, że w Polskie została tak zaorana kultura, że półgłowki bezrefleksyjnie łykają wszyskto made in hoolywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones