PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 214 489
ocen
7,2 10 1 214489
8,5 51
ocen krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Z pierwszej części Mad Maxa nie byłem specjalnie zadowolony. Druga odsłona okazała się dziełem o wiele dojrzalszym, bardziej przemyślanym i dopracowanym i stała się w moim odczuciu tą najlepszą. Później była ta trzecia i na lata Max zniknął z kin. Teraz powraca w filmie, któego treść można opisać krótko i zdecydowanie: uciekają i Ich gonią. I tak przez 2 godziny. Max grany przez Toma Hardyego jest totalnie zepchnięty do roli "podającego ręczniki" dla odtwórczyni roli Furiosy, Charlize Theron i to Ona "gra tu pierwsze skrzypce". Co z tego że film ma niesamowite sceny, jak tu nie ma fabuły a są ładne obrazki aby. Nowy "Mad Max" to żywy dowód na stwierdzenie że kino to sztuka dla analfabetów. Ja zawsze szukam treści jakiejś, choćby śladowej a film byłby o wiele lepszy gdyby ten intrygujący świat został pokazany w szerszej perspektywie, skupiono się nie tylko na "zabawie w kotka i myszkę", bo tego jest przesyt i przy 90 minucie miałem już dość i ... usnąłem, tak bardzo mnie wciągnęła ta całą nużąca gonitwa 2 godzinna przez pustynię. Zero, treści, maksimum akcji i niestety przerost formy nad treścią.

ocenił(a) film na 9
pawelszwagierek

czy ja wiem ? zalezy na co sie nastawiles przed seansem , ja dostalem 120% tego czego oczekiwalem. Powiem szczerze , ze mocniej zarysowana fabula (postacie, dialogi, drugie dno itd.) zepsulyby to widowisko . Jest idealny w swojej kategorii .

ocenił(a) film na 10
Bronson87

dAWAJ ARGUMENTY TROLLU

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Nie trolluje , ale odnoszę się pozytywnie do komentarza, mam swoje konto podpisane imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do Pan. Poza tym jakim trzeba być słabo wychowanym by kogoś wyzywać nie podpisując się ... odważne. Ale odpowiem. Film nie ma fabuły, najpierw uciekają w jedną stronę, później w drugą tak jak Benny Hill. Ten film broni tylko dobry montaż i efekty, a gra aktorska i fabuła jest dopasowana do masowego widza, który "jara się czymś lecącym w stronę widzę w kinie 3D".
Proszę zapoznać się z zasadami forum i regułami dobrego wychowania. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
pawelszwagierek

A Titanic jest o tym, że Statek płynie, a potem tonie. Lot nad Kukułczym Gniazdem jest o tym, że gość jest w szpitalu, a potem już nie jest.

Tak wygląda wasze rozumowanie trolle.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Masz szerokie horyzonty, nie ma co :) :) :) A co do trollowania to tylko ty pod wypowiedziami do komentarza Bronso87 trollujesz, musisz mieć smutne życie, że wyrzucasz swoją żółć na forach internetowych

ocenił(a) film na 10
pawelszwagierek

Bronso87 to jest twój mąż, że tak razem robicie trollerską prowokację ?

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

ale masz szczękościsk :) Ty masz jakąś obsesję z tym trollowaniem. Chłopie weź żyj i daj żyć innym a nie tylko obrażanie, trollowanie i spamowanie pod komentarzem, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
pawelszwagierek

Zero argumentów. 4/10 dobre dla trolli.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

10/10 dobre dla miłośników filmów z grą aktorską na poziomie gry opiekacza, pozdrawiam i nie spinaj się tak :)

ocenił(a) film na 10
pawelszwagierek

Najlepsze aktorstwo w MAD MAX trolle

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

daj juz spokoj chlopie , 8 to max , ale wolnio ci...

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Widzisz jak się na tobie wszyscy pięknie poznali? :)

A teraz ochłoń i przestań szczekać. Twoje marne prowokacje trudno nazwać nawiązaniem dyskusji na przyzwoitym poziomie. Nie wiem co ty tu jeszcze robisz.

ocenił(a) film na 10

Przecież to ty szczekasz. Z tobą nie piszę.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

I znowu uciekasz z podkulonym ogonkiem, jak to mają trolle w zwyczaju :)

ocenił(a) film na 10

Właśnie to zrobiłeś.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Dlaczego mi odpisujesz? Przecież ze mną nie piszesz, zapomniałeś trollu? :D

"Przecież to ty szczekasz. Z tobą nie piszę." ~ Movie_Crash_Man

ocenił(a) film na 10

Odpisuję, bo zacząłeś szczekać. Naprawdę żałosny z ciebie zwierzak.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

I co jeszcze o mnie powiesz? Chętnie się dowiem. No chyba że skończyły ci się pomysły.

ocenił(a) film na 10

Nie szukam pomysłów. Odpowiadam tylko na twoje zaczepki, a określenia sam sobie przecież wymyślasz przedstawiając je w własnych postach - ja tylko podkreślam jak idealnie opisują twoje zachowanie odnosząc się do sytuacji, które wytwarzasz. Chcesz kość to sobie poszukaj gdzie indziej. Nie musisz tu szczekać. Z tobą nie pisałem kiedy zacząłeś szczekać.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Gdybyś nie zaczepiał bez sensu autora tematu, to byś teraz nie płakał. Sam sobie narobiłeś bigosu śmiecąc wątek. A teraz tylko czekam aż znowu bedzięsz zaprzeczał faktom, bo jesteś troll i kłamca, co udowadniasz cały czas :))

ocenił(a) film na 10

Jesteś kłamcą bez braku argumentów, który swoje trollerskie ataki zrzuca na innego usera.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Doprawdy? Nie tylko ja wypomniałem ci trollowanie, ale co najmniej kilka osób, więc coś jest na rzeczy. Już nie rób z siebie jeszcze większej ofiary losu. Nie widziałem u ciebie żadnej logicznej wypowiedzi - wszędzie przyczepiasz się w chamski sposób do użytkowników.

ocenił(a) film na 10

To ty się chamsko mnie czepiasz, bo nie znalazłeś argumentów.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Masz rację, nie znalazłem argumentów... u ciebie. A prosiłem dwa razy!
Zamiast nich otrzymałem bełkot.

ocenił(a) film na 10

Ja również u ciebie więc już skończ i wracaj do swoich "zajęć"
Mad Max to najlepszy film zeszłego roku, ale to nie twoja działka oceniać to arcydzieło najwyraźniej

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Czyli przyznajesz się że od samego początku nie chciałeś dyskutować o filmie? ;)

ocenił(a) film na 10

Ja mam się przyznawać do czegoś co nie jest prawdą?
Przecież to ty nic nie piszesz na temat filmu.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Prowokowałeś autora tematu i ci to wytknąłem. Poprosiłem też o argumenty twojej oceny, lecz ich nie otrzymałem. Reszta twoich wypocin to docinki i nasza kłótnia. Jeśli kłamię - udowodnij! Ale to ci się nie uda manipulatorze. Twoje błaznowanie jest tu czarno na białym. Kogo chcesz oszukać, siebie?

ocenił(a) film na 10

Napisałem niejednokrotnie najlepszy film zeszłego roku. Wystarczający argument. Udajesz, że nie widzisz, bo jesteś trollem

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

To nie jest argument, tylko stwierdzenie.

Poprawnie brzmiałby tak: "uważam mad maxa za arcydzieło i najlepszy film zeszłego roku, ponieważ... [tu wstaw argumentację swojego stwierdzenia] ".

Doczekam się?

ocenił(a) film na 10

...to najlepszy film zeszłego roku.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

To trolling czy wrodzona głupota? Ile trzeba mieć lat pisząc takie bzdety?

ocenił(a) film na 10

Ja tylko potwierdzam zdanie ekspertów to nie są bzdety.

ocenił(a) film na 10

Myślę, że skończyłem z tobą pisanie. Naprawdę cokolwiek tu napiszesz ja już nie odpisuję. Nie ma to dla mnie znaczenia. Koleś o 5 nad ranem i pół niedzieli atakujesz jak pies. Polecam wizytę u psychiatry.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Następnym razem zapoznaj się z definicją argumentu, bo masz z tym ewidentny problem. I bardzo dobrze że już będziesz milczał, bo szkoda mi już cierpliwości na tłumaczenie ci prostych zasad. A teraz sio, trolluj sobie gdzie indziej! Nikt cię tu nie chce.

ocenił(a) film na 10

Wracam z argumentem. 6 oskarów tępa pało. papa

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Zostałeś zaorany poprzednim razem, a mimo to wracasz po kolejne baty. Jak miło ;)

Jedyne co mogę dodać do twojego przypadku, to atencyjność. Wiem że to dla ciebie trudne słowo, więc je sobie wygogluj dziecko drogie.

I żeby było śmieszniej, film nie mógł być arcydziełem przed przyznaniem Oscarów wg twojej "logicznej" argumentacji :D

P.S - zwróć uwagę na cudzysłów, bo wiem że kiepsko sobie radzisz z czytaniem ze zrozumieniem. Skrzywdził cię ktoś że się tak wyżywasz w internecie?

ocenił(a) film na 10

To ty się wyżywałeś ciągnąc durne pisanki dziesiątki razy nie ja. Pisz sobie teorie o przecinkach. Ja wiedziałem, że ten film wygra.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Jakie teorie? Jakie przecinki? Pisałem o cudzysłowie. Naucz się czytać! A co mnie obchodzi twoje zdanie czy dany film wygra Oscary? Wybacz, ale twoja głupota mnie poraża za każdym razem. Idź do tej pracy, szkoły, czy co tam robisz, a nie smęcisz na forum byle gdzie, o byle czym, byle tylko napisać kolejny bzdet i nie zawracaj mi gitary.

ocenił(a) film na 10

Ty mi nie zawracaj smrodzie. Zwijaj.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

To ty mnie bezmyślnie zaczepiasz po kilku miesiącach, więc lepiej już zamilcz. Jeszcze ci mało trollu zakichany?

ocenił(a) film na 10

Tobie jest mało skoro mnie zaczepiałeś kilkadziesiąt razy, a nadal atakujesz

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Ogarnij się.

ocenił(a) film na 10

Sam się ogarnij cieciu

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Pocałuj się w cztery litery ;)

ocenił(a) film na 10

Człowieku wyżyj się za swoje problemy gdzie indziej. Internet nie jest od tego.

Movie_Crash_Man

Boze, zabierzcie juz temu dziecku komputer, prosze. Idz dziecko idz juz spac, jutro do szkoly...

ocenił(a) film na 10
espequer

Tylko na tyle ciebie stać ?

ocenił(a) film na 10
espequer

Oh Poesze zapierzcie temu psu internet. Oh oh.


No co za idiiota xd

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Hihi. Pisałeś mi właśnie, że się z innymi użytkownikami dogadujesz, a ze mną nie. Powyżej przykład twojej trollówki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones