PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772096}

Maria Magdalena

Mary Magdalene
5,5 3 621
ocen
5,5 10 1 3621
Maria Magdalena
powrót do forum filmu Maria Magdalena

drą się krzykacze wszelkiej maści, ze wybiela się wszelkiego rodzaju Azjatów i Afrykanów. A tu popatrz, popatrz. Apostoła Andrzeja zagra ... czarny aktor. Skąd czarny wśród Żydów z przełomu ery??? Tak wtedy wyglądał typowy Żyd !!!!!

Shadow_dawnego_gggggg

Nie, po prostu nie jestem bezrobotnym pasożytem-intruzem zajmującym się rasistowskim hejtem w netach, a mną. Nie zawsze mam czas. ;)

hyrkan

Więc nie zbanowali trolla-nieroba.

Shadow_dawnego_gggggg

właśnie, i mnie też nie

Jak tam? Szukałeś pracy czy mam rację i zwyczajnie pasożytujesz?

hyrkan

Patrz co się na Dalekim Wschodzie dzieje. Może wraz z feministkami byś tam pojechał i zaczął działać, zamiast smrodzić w Polsce. Jesteś tam potrzebny:
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-zareagowala-na-niechciany-podryw-w- restauracji-rozpetala-sie,nId,6092274#iwa_source=newsfeed_next

Shadow_dawnego_gggggg

ja tylko sprawiam, żeby tu nie było tak źle, jak prawica zapewnia w wielu innych krajach :)

Jak tam, masz już pracę czy ciągniesz zasiłki?

hyrkan

Patrzy hyrkanku, w Szwecji biją Europejczyków, żądając aby wrócili do ,,siebie".
h t t p s ://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-atak-na-dzieci-z-ukrainy-w-szwedzkim-osr odku-dla-uchodzcow-g,nId,6092341#iwa_source=newsfeed_next

Shadow_dawnego_gggggg

ciekawe, czy migrantów atakuje prawica czy lewica

hyrkan

pasożyty na granicy polsko-białoruskiej: hyrkanki i tym podobne, rzucają kamieniami w naszych pograniczników, nic nie robią, chcą niemiecki socjal

Shadow_dawnego_gggggg

Fajna fantazja, ale ja mam pracę - ty nie masz. :)

hyrkan

Gdzie pracujesz? W gazecinie wybiórczej szkalującej Polaków? A może przemycasz ludzi z Białorusi do Niemiec? Gdzie te bidule mają paszporty?

Shadow_dawnego_gggggg

I już musisz dowalić politycznie, pasożycie. :D

Weź się za jakąś pracę, pasożycie.

hyrkan

Nie mogę wziąć się do pracy, bo muszę walczyć z hyrkanami-wariatami.

Shadow_dawnego_gggggg

Wygodna wymówka :D

Czyli nie możesz iść do pracy, pasożycie, bo mi raz na kilka dni odpisujesz?

Masz takie PRAWICOWE kompetencje. :D

(odpiszesz mi, co myślisz o przemycie broni przez policjantów?)

hyrkan

Przemycałeś coś? Co jeszcze masz na sumieniu?

dariuszbando3

W sensie, że zapomniałeś hasła i masz nowe konto? :)

Poznałem w życiu trochę imigrantów i każdego z nich warto byłoby w Polsce mieć zamiast takich osób jak wy. ;) Was wywalić do lasu zimą, ich przyjąć do waszych mieszkań i na wasze stanowiska. Od razu w Polsce byłoby milej, bezpieczniej, zdrowiej na umyśle.

hyrkan

Nie jesteś zdrowy na umyśle. A dlaczego ty nie wyjedziesz na białoruś i tam nie przyjmiesz ich razem z putlerem i lajdasienką? Od razu byłoby normalniej w Polsce. Zawsze możesz stąd wyjechać. Możesz też do niemiec. Bo tam oni zdążają. Czego jeszcze chcesz w Polsce? Jak tutaj tak źle, to po co tutaj siedzisz?

Shadow_dawnego_gggggggg

A dlaczego ty tam nie wyjedziesz, skoro UE ci przeszkadza i cywilizacja zachodnia też? A jesteś rasistowską k w stylu popleczników Putina. Może jednak dla takich zer jak ty są te reżimy?

hyrkan

Najbardziej przeszkadzają mi agresywni ludzie. Boję się tej agresji na ulicach zachodnich miast. Po meczu, po śmierci jakich przestępców, po spaleniu czegoś tam zawsze jest agresja i przemoc. Jak po akcji Paludana. Tak więc boję się twojej agresji w Polsce, boję się lajdaszenki i putlera atakujących Polskę i polską mniejszość i boję się agresji na ulicach zachodnich miast. Poza tym to mój kraj. A ty nasyłasz na niego agresorów narajonych przez białoruś i rosję. Jak ci się tutaj nie podoba, to wyjedź.

hyrkan

Ty Polakiem na pewno nie jesteś skoro chcesz wyrzucać swoich rodaków do lasu, a w ich miejsce sprowadzać intruzów spod znaku Putlera i Łajdaszenki. Chcesz zabierać ludziom ich własność, na która sobie zapracowali i dawać ją obcym. Teraz to musimy przyjmować ludzi spod znaku Tryzuba, których atakuje armia Belzebuba. Jego armia nas nie atakuje, wyręczając się intruzami. Ty natomiast chcesz zabierać domy prawowitym właścicielom, żeby oddawać je tym intruzom - przyjaciołom Belzebuba. A przecież w samym Bachmuncie zginęło ponoć 10 tyś. takich cywili (podobno dane mocno zaniżone).

Shadow_dawnego_gggggggg

Było o agresywnych ludziach przeszkadzających w Europie. Polacy. Dokładniej pisowcy.

Z Belzebubem świetne to było. To jakby Belzebub jako biskup krył pedofilów. A przecież on miał na imię Karol wtedy, a nie Belzebub.

hyrkan

Nie, mowa o tobie. Już taki jesteś, zimny drąg. Źle to jest wtedy gdy oczerniasz niewinnych pograniczników. Albo gdy rzuca się w nich kamieniami. Białoruskie służby oślepiają też polskich funkcjonariuszy. Dużo macie z kolegami na sumieniu.

Shadow_dawnego_gggggggg

Nie odpowiedziałeś, gdy pytałem: czy wspierasz też pedofilów w sutannach czy tylko morderców w mundurach?

norbar

norbarz, patrz jaka ,,dobroc" tych ,,dobrych" dla nas:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie rozumie czemu ludzie czepiają się czarnoskórych aktorów...

aalunia13_13

Tutaj nie chodzi o czepialstwo. A raczej o źle rozumianą poprawnośc polityczną. Postacie które powinny byc grane przez białych aktorów, przez poprawnośc są obsadzane czarnoskórymi. Wyobraz sobie film o hitlerze, gdzie adolfa gra Will Smith, albo biografia Martina Luthera Kinga którego gra Van Dame.

remi1982

Argumentacja tak gówniana i śmieszna, że aż trzeba to skomentować. Porównujesz Jezusa Chrystusa czy apostoła do postaci historycznych takich jak Adolf Hitler czy Martin Luther King? Ty jesteś poważny? Apostołowie i Chrystus to nie są postaci historyczne. Można tylko sobie przypuszczać jak mogli wyglądać. Jak ktoś słusznie wcześniej zauważył, Izrael był mocną mieszanką kultur tak więc na pewno było tam relatywnie dużo ludzi o różnym kolorze skóry. W ogóle to nie jest film dokumentalny albo historyczny.

Zelda_fw

Żydzi to społeczeństwo ekskluzywne. Nie zmyślaj, nie fantazjuj.

aalunia13_13

Bo są rasistami.

Shadow_dawnego_ggggggg

tylko Judasz wygląda na żyda xD

ministertornister

To była złośliwa aluzja czy poważne stwierdzenie? Uważaj, bo skończysz jak Rafał Ziemkiewicz. Totalitarna cenzura poprawności politycznej nie śpi tylko niucha wszystkich którzy myślą inaczej. Lepiej zejść do podziemia.

Shadow_dawnego_ggggggg

Właśnie - najlepiej zejdźcie do kanałów, by odkryć swoją tożsamość, a także poczucie zjednoczenia i uczestnictwa w wiekopomnym ruchu oporu przeciwko złom tego świata. Tylko może weźcie ze sobą słowniki, by nabrać więcej szacunku dla praw, jakimi rządzi się poprawna polszczyzna. Domniemam, iż to Wasz ojczysty język.

wurtz

jaka ,,dobroc" dla nas, ze strony tych ,,dobrych"
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

wurtz

wurtzu, gdzie dom twój?

Shadow_dawnego_ggggggg

Shadow_dawnego_ggggggg nie chcę nic mówić , ale wurtz zgasił cię jak peta , hahaha

wally_walter

Mnie nie da się zgasić. Inteligencją przekazu neutralizuję oponentów.

Shadow_dawnego_ggggggg

To prawda, gadasz takie głupoty, że nie wiem jak odpowiedzieć. Totalna neutralizacja.

norbar

norbar zneutralizowany. Jest. Aż mu gały na wiesz wyszyły. Nie wie co napisać to plecie głupoty. Totalnie zidiociał.

norbar

norbarku, powytrzeszczaj oczy z tego powodu:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Jak jezuska od kilkunastu lat grali sami biali aktorzy to wszystko spoko (Chociaż powinni grać aktorzy z urodą bliskowschodnią)
Ale olaboga czarni w ponad 40 mln imperium i Jerozolimie w której stykały się kultury wielu narodów. http://bi.gazeta.pl/im/31/7d/12/z19388465Q,Rekonstrukcja_twarzy_Jezusa_wykonana_ przez_dr_Richarda.jpg

Po pierwsze dlaczego piszesz czyjeś imię z małej litery? Po drugie dlaczego zdrobniale? Chcesz obrazić chrześcijan? Marna prowokacja. Taki już wasz, lewaków, problem: chrześcijan obrażacie. Poobrażajcie inne religie to zobaczymy jak was fatwa zacznie ścigać. Odwołujecie się do wolności słowa, wolności sztuki ale po prostu jesteście zwykłymi kłamcami i tchórzami. Ta wasza poprawność polityczna to dopiero walka z wolnością słowa. Przez takich jak wy tacy jak ja nie mogę mówić prawdy. Boicie się powiedzieć prawdę o pewnej religii ale robicie z siebie męczenników za wolność słowa gdy atakujecie chrześcijaństwo.
Poza tym mieszkańcy Bliskiego Wschodu to też rasa biała. Więc zmiana nie jest znowu taka radykalna gdy Semitę gra Indoeuropejczyk. Co innego aktorzy czarnoskórzy.

Shadow_dawnego_ggggggg

Po słowotoku swoich prawd które gdzieś tam wyczytałeś i uważasz je za jedyna prawdy nie sposób odnieść wrażenie, że jesteś egocentrykiem , którego nikt nie chce słuchać.Internet przyjmie każda ilość treści.
"Poza tym mieszkańcy Bliskiego Wschodu to też rasa biała" ale nie tylko. Nawet u nas jest spora różnorodność choć nie chcemy być wschodem a zachód może nas nie chcieć...

Gustavos

Tak, tak, terefere, lewaku. Prawie żadnych konkretów, pełno frazesów. Poczytaj sobie np. takiego Apoloniusza z Tiany, co mówi o Zydach z przełomu ery i ich obyczajach, ich niechęci do obcych. My to nie Palestyna z przełomu ery. Przestaw sobie zegarek o 2 tysiące lat.
Zachód nas nie chce. Popłakałem się ... ze śmiechu. Woli Ukraińców i Litwinów, którzy ustawy takie jak nasza IPN-nowska ze stycznia już dawno uchwalili. Ale co wolno Litwinom i Ukraińcom, to nie nam.

Gustavos

To jednak nie możliwe aby tam byli czarni w I w. n. e. Bo popatrz co teraz wyprawiają.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-izrael-deportuje-16-tys-migrantow-z-afryki-do -panstw-zachodn,nId,2564488

Shadow_dawnego_ggggggg

A twój dawny wyrok już zatarty, czy teraz kolejna sprawa w sądzie za twe ekscesy? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grifter

zamaskowany, czerwony jak cegla, grifterze, patrz co dla nas ,,dobrego" robia twoi przyjaciele z Bliskiego Wschodu:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

Shadow_dawnego_ggggggg

Nic dziwnego, że nie chcą polskich bestii i morderców. polaczki to ohydna, podła nacja morderców Żydów.

Grifter

tu Eskimosi potwierdzili ,,prawde" o nas, ,,mordercach":
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones