PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107562}

Moja droga Wendy

Dear Wendy
6,9 2 760
ocen
6,9 10 1 2760
6,2 8
ocen krytyków
Moja droga Wendy
powrót do forum filmu Moja droga Wendy

zrozumieć o co tu kurna chodzi? Czy to faktycznie miał być żart Larsa von Trier? Koleżanka poleciła mi ten film , zachwalała i rozpływała się nad jego geniuszem , no więc jako że jestem ogromna fanką dobrego , nietuzinkowego kina - obejrzałam . Nie wiem co mam powiedzieć oprócz tego , że patrzyłam co chwile na zegarek ile jeszcze mam się z tym czymś męczyć . Może ktoś rozjaśni mój umysł i przekona , że ten film nie jest gówniany ? Nie moge za cholere znaleźć żadnych pozytywów z wyjątkiem dobrej gry Jamie'go Bell'a .

ocenił(a) film na 8
Bella_Kate

ja wczoraj przypadkowo trafilem, i film mnie strasznie zachwycil. dawno nie widzialem czegos tak orginalnego , historia pasji ktora jest tak silna że zmienia beznadziejna rzeczywistosc bohaterow w pewnego rodzaju magiczny swiat w ktorym z zakompleksionych nic nieznaczocych nastolatków staja sie bohaterami słuzacymi w dobrej sprawie. malutki placyk staje sie strategicznym centrum podzielonym na kilka dzielnic , gdzie czychaja na swoje ofiary gangsterzy ktorych tak bardzo sie boja sklepikarz i babcia . Zwykla pomoc starszej pani w przedostaniu sie na drugi koniec ulicy staje sie dla bohaterów niezwykle waznym zadaniem wymagajacym dokladnego planu dzialania. Jak dla mnie wspanialy film o sile wyobrazni która moze zmieniac wszystko , ale tez która moza byc w pewnym momencie bardzo niebezpieczna . Ogladam duzo naprawde duzoo filmow i dawno nic mnie tak nie zauroczylo. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
zarraf

Tez przypadek wczoraj trafilem na "Moja droga Wendy" i jak najbardziej popieram kolege. Zmiana rezysera wyszla filmowi na dobre, bo uniknelismy dzieki temu von Trierowskiego przesadnego dramatyzmu. W zamian otrzymalismy dzielo lekkie w formie, a z calkiem ladnym przeslaniem i niezapomnianym klimatem. Poza tym warto obejrzec chociazby dla kapitalnej sciezki dzwiekowej.

ocenił(a) film na 5
Tos_t

Niestety nie przekonały mnie wasze komentarze , zgadzam się z tym , że pomysł był fajny , oryginalny , ale poza tym nie widziałam nic . Sama nie wiem jak ocenić ten film . Może powinnam go obejrzeć jeszcze raz , ale dopiero za jakiś miesiąc , bo wczoraj bardzo mnie zmęczył . Kolego zarraf , pozwoliłam sobie obejrzeć jakie są Twoje ulubione filmy i dostrzegłam El Topo , którego szukam już ze dwa lata , nie wiesz może czy można go gdzieś nabyć , albo ewentualnie czy gdzieś w necie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
Bella_Kate

od jakiegos czasu w empiku jest dostepna kolekcja filmow jodorowskiego w sklad ktorych wchodzi rowniez el topo jednak cena jest dosyc wysoka bo ok 200 zl wiem ze tez jest mozliwosc znalezienia na torrentach . A film chyba jest najlepszym dzielem jodorovskiego wiec jak najbardziej wart obejrzenia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
zarraf

Słyszałam o El Topo , widziałam fragmenty i robi wrażenie . Dzięki wielkie za info , może skuszę się na zakup kolekcji filmów Jodorowskiego , myślę , że nie będę zawiedziona . Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones