PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670952}

Narodziny bohaterów

Helden - Wenn Dein Land Dich braucht
4,9 278
ocen
4,9 10 1 278
Narodziny bohaterów
powrót do forum filmu Narodziny bohaterów

Druga propozycja na niedziele - ''Gryf z krainy ciemności'' - Mam nadzieje że frekwencja na obu filmach będzie dość znacząca :)
Nie zapomnijcie o Sobotniej ''Błyskawicznej śmierci'' no chyba że rozważacie samobójstwo i nie zauważyliście '' '''' ''

TV4 20:00 niedziela


Jak zwykle z tematem się rozpisałem i nie ująłem wszystkiego w dwie linijki więc na górze macie tekst dla kogoś kto ma dość moich komentarzy i jest tylko zainteresowany wspólna rozrywką jak jakiś normalny członek kina klasy Z a na dole rozszerzenie :D


Jako iż na filmwebie film nie ma oceny ( mamy szanse stworzyć najgorzej oceniony film :D ) musiałem spróbować innych źródeł typu IMBD ( Wspaniała ocena 1,8/10 ) czy...y...yyy Ocena gazety Teletydzień TV ( wysokie 3/5 ) :(

''Nawet filmy Asylum są bardziej zabawne niż w tym dziwnym błocie''
Google tłumacz : P ~~To nie jego cytat ;)


A o czym jest film?
Akcelerator cząsteczek tworzy czarną dziurę i.... Jacyś bohaterowie mówią ''nie'' i chcą powstrzymać kataklizm z jednym klonem Seleny Gomez - Emilia Schüle - Czy uda się im ocalić kraj?
Trzeba to sprawdzić :D
Bohaterowie - Jeśli twój kraj cię potrzebuje!
Ja bym zamiast ''Jeśli'' wpisał ''Kiedy'' ale słucham się tłumacza :)
''Narodziny bohaterów'' też spoko :)


--------------- Coś co was zaszokuję---------------
My tu gadu gadu a ten marny film klasy B został nakręcony za 13 milionów euro.
I ta świadomość że niemieckie zapychacze telewizyjne, te Amerykańskie zapychacze sklepowych koszów na filmy za dolara są lepsze od Polskich kinowych filmów - są wyjątki ale to można zliczyć na palcach jednej ręki od paru lat.



movies_2

jeny... aleś wysmarował! :)

hapibo

To dobrze czy źle bo nie rozumiem założenia wysmarowania - czegoś czymś a nie wiem czym co xd

movies_2

Movies_2 zakłada temat - Polacy złośliwie wygrywają półfinał siatkarski z Niemcami - Polsat decyduje się łaskawie transmitować finał na ogólnodostępnym kanale - nikt nie ogląda filmu - oglądam sam i komentuję do ściany xD That's... That's chaos...

Valdoraptor23

Ja nie oglądam siatkówki :)

movies_2

tośmy se pooglądali... u mnie jednak siatka zakróluje w tv.

movies_2

Właśnie sobie zdałem sprawę jak długi jest ten film! XD Rany, ja chyba końcówkę odpuszczę bo mam na pulsie Hanibala.

Valdoraptor23

I sezon Hannibala jest obłędny :)

movies_2

Dobra zaczęło się chociaż nie wiem czy ktoś oprócz mnie to ogląda XD

tiger31648

W Genewie urządza się wycieczki dla kilkulatków do zderzacza hadronów z wykładem z fizyki.

Valdoraptor23

Napewno zapamiętały co to akcelerator cząsteczkowy.

tiger31648

Akceterminator :)

movies_2

Rzucili dinozaurem! -1 do oceny! >:(

Valdoraptor23

Spozniony ale jestem :-)

movies_2

Spadają niebieskie satelity, efekty eksplozji całkiem udane :)

movies_2

Spóźniony do własnego tematu? Oj, nieładnie xD

Gutman

Wina Częstochowy i dzielnicy w której mieszkam, w Niedziele się nie opłaca jeździć do downtown xD
Autobusy jeżdżą tak: Godzina: 40, 45 47 wszystkie 3 linie o tej samej minucie w sumie xD na tych samych przystankach...

movies_2

Już widzę Cię w autobusie:
,,Panie kierowco, można trochę szybciej!"
,,Gaz do dechy, szybko!"
,,Założyłem temat i mają być tłumy ludzi.. Rozumie Pan - niemiecki katastrofiak..."

Gutman

haha :D

W Częstochowie nie da się szybko jechać, nie da się xD

movies_2

Szczególnie w niedzielę ;)

Gutman

W ogóle to miasto jest takie... Idą każda ulicą, każdym chodnikiem trzeba uważać na wzniesienia, nawet w alei dla pielgrzymek xD

movies_2

Wzniesienia, chodnik faluje, kolory, wszędzie kolory, budynki się śmieją, szczerzą zęby i oczy.... To miasto emanuje dziwną energią - coś się za tym kryje :D

Gutman

Hahahaha :D

movies_2

Muzyka jak w Mass Effect!

Valdoraptor23

Co te bio ware szykuje? Pierw logika zniwiarzy u kaplana a teraz to... 4 czest bedzie droga jak gta 5 z takimi reklamami xd

movies_2

Prequel ;D Żniwiarze cofnęli się w czasie i rozwalają prymitywną Ziemię.

"Będą piękne nowe cząstki!"

Valdoraptor23

I będziemy Kroganami naszych czasów - Walczymy ze żniwiarzami jak oni z Raknaj

movies_2

No taaa, szanse jak mrówki z mrówkojadem xD

Valdoraptor23

Zbudujemy Tygiel.

Będziemy mieć większe szanse na wygraną bo nie będzie go tam trzeba transportować xD

movies_2

Na ziemie :) Bo już tam będzie zbudowany.

movies_2

I będzie trzeba wybrać jeden z trzech kolorków?

Valdoraptor23

Możliwe, możliwe, może zamiast kolorów wybierzemy kraj :) USA, Rosja...

movies_2

Albo brązowy, biały i różowy. Potem pozostałe smaki lodów znikną.

Valdoraptor23

Albo nie będzie wyboru - Celutin - Cała Pol;ska wybiera Celutin < Reklama >

movies_2

Statystycznie jeden naukowiec na 20stu jest w stanie zauważyć że coś poszło źle - reszta się cieszy i przytula.

Valdoraptor23

Nie żeby coś zauwarzył - po prostu chce przytulić swoje dzieło xD Azjata z wąsem :)

movies_2

Brakowało żeby wyszeptał "Godzira..." :D

Valdoraptor23

W oryginalnej części MewoFugu - MewoFugu wleciała do czarnej dziury - To może teraz wyleci z tego czegoś :) ?

movies_2

Ona właśnie wylatywała ale chciała się pokazać z najlepszej strony więc się nadmuchała a to wywołało przekroczenie masy krytycznej i całą katastrofę... Mindblow...

Ach te reklamy, wzmagające kreatywność xD

movies_2

Jakby coś wyleciało z tego czegoś to byłoby interesujące co to coś by zrobiło z tym czymś (Berlinem) w tym czymś (filmie).

tiger31648

A widziałem jakiś film o potworze który wyszedł z czarnej dziury ale zapomniałem tytułu :/

movies_2

Nowy serial: Policjantki i policjanci... nowe trudne sprawy?

movies_2

Raczej nowe W11.

No wreszcie film :)

movies_2

Ale długa nazwa urzędu :O I zaczyna się od burdel...

movies_2

Czarna dziura najpierw ściąga satelity bo lubi conecting people.

movies_2

Co jest?
Polski prezydent był w delegacji czy co?

movies_2

Hehe Ale ta scena była epicka :))))))))

movies_2

Haha xD Nie parkuj na miejscu dla inwalidów bo spadnie ci na auto silnik samolotowy! Humor jak u Baya xD

movies_2

To przynosi pecha < Silnik samolotu na samochód >
Mówiłem... Pasażerowie tego samolotu tez mnie nie wspomogli.

movies_2

Omg :D

movies_2

Czyli po ludzku nasi naukowcy tego nie mogą wyłączyć ale ktoś ma guzik? chce wiedzieć gdzie.
Ja wiem, ja wiem ja wiem!
Gdzie!
Na marynarce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones