PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670952}

Narodziny bohaterów

Helden - Wenn Dein Land Dich braucht
4,9 278
ocen
4,9 10 1 278
Narodziny bohaterów
powrót do forum filmu Narodziny bohaterów

Druga propozycja na niedziele - ''Gryf z krainy ciemności'' - Mam nadzieje że frekwencja na obu filmach będzie dość znacząca :)
Nie zapomnijcie o Sobotniej ''Błyskawicznej śmierci'' no chyba że rozważacie samobójstwo i nie zauważyliście '' '''' ''

TV4 20:00 niedziela


Jak zwykle z tematem się rozpisałem i nie ująłem wszystkiego w dwie linijki więc na górze macie tekst dla kogoś kto ma dość moich komentarzy i jest tylko zainteresowany wspólna rozrywką jak jakiś normalny członek kina klasy Z a na dole rozszerzenie :D


Jako iż na filmwebie film nie ma oceny ( mamy szanse stworzyć najgorzej oceniony film :D ) musiałem spróbować innych źródeł typu IMBD ( Wspaniała ocena 1,8/10 ) czy...y...yyy Ocena gazety Teletydzień TV ( wysokie 3/5 ) :(

''Nawet filmy Asylum są bardziej zabawne niż w tym dziwnym błocie''
Google tłumacz : P ~~To nie jego cytat ;)


A o czym jest film?
Akcelerator cząsteczek tworzy czarną dziurę i.... Jacyś bohaterowie mówią ''nie'' i chcą powstrzymać kataklizm z jednym klonem Seleny Gomez - Emilia Schüle - Czy uda się im ocalić kraj?
Trzeba to sprawdzić :D
Bohaterowie - Jeśli twój kraj cię potrzebuje!
Ja bym zamiast ''Jeśli'' wpisał ''Kiedy'' ale słucham się tłumacza :)
''Narodziny bohaterów'' też spoko :)


--------------- Coś co was zaszokuję---------------
My tu gadu gadu a ten marny film klasy B został nakręcony za 13 milionów euro.
I ta świadomość że niemieckie zapychacze telewizyjne, te Amerykańskie zapychacze sklepowych koszów na filmy za dolara są lepsze od Polskich kinowych filmów - są wyjątki ale to można zliczyć na palcach jednej ręki od paru lat.



tiger31648

Niemieckich Katastrofików :D

tiger31648

Jestem za tym by filmy niemiecki(szczególnie katastroficzne) miały swoją własną kategorię i literę!

Gutman

Filmy klasy Ü :D

movies_2

Podoba mi się :D tylko chyba trudno takie znaczki stawiać

Gutman

Mi też się podoba, trzeba by kopiować i wklejać xD

Gutman

NK? xD

Co się dzieje bo serio przełączyłem na serial?

Btw, Polska wygrała!!! :D :D :D :D 3:1!

Valdoraptor23

Ja tez nie wiem bo oglądam o kosmitach na BBC :D

movies_2

Ja też nie oglądam :D

Gutman

hehe nikt nie pozna zakończenia xD

Gutman

Czy ktokolwiek widział koniec po tym jak dotarli do dziadka z pistoletem? :D

Valdoraptor23

Powstała nowa legenda - Można go umieścić między legendą Birdemic a potwora :D

Valdoraptor23

Jakiego dziadka z pistoletem? przewidziałem zakończenie? :D

Gutman

Dotarli do domu tego chłopaka od komputera, dwóch gości chciało obrobić jego ojca, strzelał z domu. Na widok bohaterów napastnicy uciekli. Chłopak zaczął rozkodowywać komputer. Tyle widziałem.

Valdoraptor23

Film się skończył :D

Czarna dziura wciągnęła tego kolesia co ją stworzył podczas, gdy laptop ładował coś do 100%, gdy wyświetiło "Complete" nasza fizyczka nie zdążyła nic wcisnąć, bo czarna dziura go wciągnęła i było "Nooooooooo"..... a potem czarna dziura znikła. XD Mniej więcej tak było po dotarciu do czegoś w Genewie.

tiger31648

Haha serio? O dobry i wytrwały człowieku, medal dla Ciebie :D Czyli chyba oceny bym nie podniósł. Mimo wszystko, przy okazji postaram się dooglądać :)

Valdoraptor23

Medal z ziemniaka :D

Valdoraptor23

Chciałbym to wymyślic, ale tak było, chyba że coś przeoczyłem. Ale na pewno wciągło tego kolesia i później laptopa przy dźwięku "Noooooo" po czym czarna dziura znikła.

tiger31648

German science! :D jak w odcinku Pingwinów gdy Rico wrzucił wehikuł czasu do wyrwy w czasoprzestrzeni xD

movies_2

Informuje, że zdobyliśmy mistrzostwo świata w piłce przez siatkę odbijanej rękoma i nogami czasem :)

Gutman

Superowo :D

movies_2

Plusy:
Zakończenie xD
Kopia Seleny Gomez
Nie najgorsze efekty

Minusy:
Za 13 milionów Euro
Wątki poboczne
Niemiecki Katastrofiak

movies_2

Plusy:
- efekty naprawdę dobre
- ciekawe katastrofy
- brak katastrof w Polsce
- 3:1 dla Polski!!!

Minusy:
- wątki poboczne
- główni bohaterowie typowi dla klasy Ü czyli niezbyt interesujący
- zakończenie, którego nie widziałem bo film za długi ;P

Na razie oceniam na 6/10 i zaznaczam do dooglądania. Dzięki za towarzystwo :)

Valdoraptor23

Zawsze chętnie napisze temat, również dziękuje, dobranoc :) Valdziu ;)

movies_2

Jakie dobranoc? American Horror Story zaraz się zaczyna ;)

Gutman

Ja się buoję! ;( A serio, nie oglądałem AHS od początku bo za późno dla mnie jak na niedzielę...

Valdoraptor23

Zaczęło się :D ale śpij, śpij :)

movies_2

Nie będę gorszy i też ocenię :)

Plusy:
+ klasa Ü
+ nawet niezłe efekty
+ niekiedy dialogi zabawne
+ zakończenie :D wessało Niemcy i spowodowało to przesunięcie się Polski. Zostaliśmy jednym ze stanów USA.

Minusy:
- bohaterowie
- ilość wątków
- to jednak klasa Ü
- nudy nudy nudy

Za efekty dam 3/10

Gutman

Czyli każdy sobie wymyśla zakończenie? To w moim wszyscy wybuchli :3 A chłopak od komputera się znów złożył z atomów w zdedzaczu i znów wybuchł :D

Valdoraptor23

Został uwięziony... Cały czas powstaje i wybucha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones