PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670952}

Narodziny bohaterów

Helden - Wenn Dein Land Dich braucht
4,9 278
ocen
4,9 10 1 278
Narodziny bohaterów
powrót do forum filmu Narodziny bohaterów

Druga propozycja na niedziele - ''Gryf z krainy ciemności'' - Mam nadzieje że frekwencja na obu filmach będzie dość znacząca :)
Nie zapomnijcie o Sobotniej ''Błyskawicznej śmierci'' no chyba że rozważacie samobójstwo i nie zauważyliście '' '''' ''

TV4 20:00 niedziela


Jak zwykle z tematem się rozpisałem i nie ująłem wszystkiego w dwie linijki więc na górze macie tekst dla kogoś kto ma dość moich komentarzy i jest tylko zainteresowany wspólna rozrywką jak jakiś normalny członek kina klasy Z a na dole rozszerzenie :D


Jako iż na filmwebie film nie ma oceny ( mamy szanse stworzyć najgorzej oceniony film :D ) musiałem spróbować innych źródeł typu IMBD ( Wspaniała ocena 1,8/10 ) czy...y...yyy Ocena gazety Teletydzień TV ( wysokie 3/5 ) :(

''Nawet filmy Asylum są bardziej zabawne niż w tym dziwnym błocie''
Google tłumacz : P ~~To nie jego cytat ;)


A o czym jest film?
Akcelerator cząsteczek tworzy czarną dziurę i.... Jacyś bohaterowie mówią ''nie'' i chcą powstrzymać kataklizm z jednym klonem Seleny Gomez - Emilia Schüle - Czy uda się im ocalić kraj?
Trzeba to sprawdzić :D
Bohaterowie - Jeśli twój kraj cię potrzebuje!
Ja bym zamiast ''Jeśli'' wpisał ''Kiedy'' ale słucham się tłumacza :)
''Narodziny bohaterów'' też spoko :)


--------------- Coś co was zaszokuję---------------
My tu gadu gadu a ten marny film klasy B został nakręcony za 13 milionów euro.
I ta świadomość że niemieckie zapychacze telewizyjne, te Amerykańskie zapychacze sklepowych koszów na filmy za dolara są lepsze od Polskich kinowych filmów - są wyjątki ale to można zliczyć na palcach jednej ręki od paru lat.



Valdoraptor23

Całe takie będzie :/ xD

Valdoraptor23

Musieli wsadzić jakieś "fillery" w te 2h 20 min + reklamy. O wilku mowa... :(

Valdoraptor23

Może to celowy zabieg i pod koniec zbiorą wszystkich w jednym miejscu :)

Gutman

I wybuchną, proszę niech wybuchną! ;D

Valdoraptor23

Czarna dziura ich wciągnie :)

Gutman

Ech, po co ja się oszukuję, tam są dzieci, nikt nie wybuchnie ;(

movies_2

Władowałem w niego kupę forsy.

Nie ma to jak Niemcy ( ta ta, dla mnie to Niemcy ) który chowają swoje oszczędności w fotelach samolotów.

movies_2

Wylecieli z Berlina helikopterem, lecieli do Szwajcarii z postojem na Tropic Island a teraz znów lecą przez uskok na granicy Niemiec i Polski... Nic dziwnego, że tam lot byle gdzie trwa 4-5 h skoro oni w kółko latają xD

movies_2

Naturela - podpaski, badania na higienę waginy, słodko :3

movies_2

Ksiądz: "Jest ciasno ale jakoś się pomieścimy. Tam dostaniecie jedzenie"

Arab: "Tylko wieprzowina?"

- Tak, a jak sie nie podoba to umieraj z głodu.

- Łamiecie nasze prawa!!!

Valdoraptor23

- Przykro mi.

- Przykro ci będzie jak się dowiesz ze ludzie nie są z wieprzowiny.

movies_2

A teraz Mass Effect 2: Suicide Mission xD

Valdoraptor23

Dali by mi kontrolować ekipę i nieograniczone sav'y a by nikt nie umarł ;)

movies_2

Jak widać ktoś nie wykupił wszystkich ulepszeń Normandii...

Rzeczywiście wszystkie wątki się spotykają. Może chociaż dziadków pominą.

Valdoraptor23

hehe XD
Ty to czytałeś mój temat jak się wkurzyłem na Origin itd xd?

movies_2

Nie, przy ME3?

Valdoraptor23

Nie, w forum o grach ale zostało usunięte... bo się trochę wkur...

movies_2

Ja miałem tyle szczęścia, że grę pożyczyłem od koleżanki i grałem na jej koncie.

Valdoraptor23

Ja ostatnio kupiłem Dark Souls i nie mogę uruchomić... Games for Windows LIVE nie da się włączyć, choć już wszystkiego próbowałem :/

Gutman

Miałem tak z Arkham Asylum :) Aż usunąłem z folderów :) co spowodowało że niewidzialne pliki nadal sa i uniemożliwiają zainstalowanie po raz drugi xD

movies_2

Dlatego czasem lepiej mieć pirata... chore.

movies_2

Ach tak mało brakowało to tak zajebistego zgonu...

tiger31648

Że od śmigła samolotowego?

Serio nie ma bezpieczniejszej kryjówki przy ryzyku wystąpienia trzęsień ziemi niż stara kopalnia?

Valdoraptor23

Tak od śmigła XD

O teraz Mission Imposible tylko, że w pionie xd

tiger31648

"Mam tylko dwóch lekarzy. Jeden jest ranny a drugi krąży od 60 godzin" Wydaje mu się, że jest bączkiem.

Valdoraptor23

A propos śmigła :D
Chciałem kiedyś napisać Creepaste o żołnierzynach którym helikopter się rozbił w Wietnamie a śmigło tak jakby ożyło i latało w okół rozbitków zabijać czasem jednego z nich.
Np z sceną jak koleś by odkrył napis na piasku zrobiony przez śmigło: ''Ja wracam'' xD

movies_2

"To twoja robótka"

"Tak chciałem wydłubać kody" XD

movies_2

Niezłe :) Mogłoby być opętane przez duchy wietnamskich wojowników xD Chyba, że wymyśliłeś własne wyjaśnienie.

Valdoraptor23

Stephen King powiedział kiedyś ze najlepsze horrory są bez logicznego wyjaśnienia xd bo wzbudzają rozmyślanie nad tym.

movies_2

Ale on sam stara się w książkach podać jakieś. chociażby kosmici xD

movies_2

Za każdym razem jak pokazują zderzacz, muszą podpisać "Genewa, zderzacz hadronów" - na wypadek gdyby ktoś pomyślał że wybuchnięty zderzacz poczłapał do Paryża.

Valdoraptor23

Za każdym razem gdy wchodzę na jakikolwiek temat o Zetkach piszecie to samo :(
Np Gdy wchodzę na temat Thora wszechmocnego to pierwszy komentarz to ''Ocena powalająca. Czekamy aż Puls puści The Room.''
Nie możecie napisać czegoś innego jako pierwszy komentarz? ciągle musi być ten sam :( Albo Mordercze pszczoły - ''Tak dokładnie to 21:50 ;P'' Przez tyle miesięcy musicie pisać to samo ;( ? to już się robi nudne czytanie nowych komentarzy które brzmią tak samo jak ten w dniu Zetki w TV :(

movies_2

Obraziłeś mnie, idę na Hannibala :P Opowiecie mi co się działo, jak wrócę w reklamie ;P

Valdoraptor23

Taki żart :P
Chodziło o brak znajomości strony xd

movies_2

Wybacz Valdysiu, mrrrrr po główce :D

movies_2

Omg dobrze że Sammi tego nie czyta xD

Na pulsie lektor przeczytał tytuł "Han-nibal" xD

Valdoraptor23

A może niemiecki odpowiednik: Hans Nibal xD

Gutman

Hans Olo ;D

movies_2

Można zmienić język na japoński...

評価ノック。パルス部屋を空にするまで待ちます。
それともキリングミツバチ - 「はい、正確に21:50 P

BETTER?

movies_2

O nie! Ci ludzie przełamali zaporę i chcą się zabić!! Zastrzelmy ich!

"Gdzie nauczyłeś się tak jeździć?"

"Zasuwałem w Dżi Ti Ej na Plejstejszyn"

Valdoraptor23

Czemu Allah nam to robi?

To nie on nam robi - I już myślałem że zacznie się religijna wojna :D

-Jestem Thomas.
- A ja Mohamed.
- Oryginalne.

movies_2

Czy wam też się wydaję że Fankulub od jakiś 2 miesięcy jest taki... Zostali sami wyjadacze i jest nasz mało?

movies_2

Ja jestem od 4 miesięcy w klubie, więc nazwałbym siebie wyjadaczem... a raczej wyjadaczem na stażu xd

tiger31648

A ja w sumie jestem od seansu muchy bo przed tym próbowałem się ograniczać a teraz tylko trochę się ograniczam xD

movies_2

To nic nowego. Co jakiś czas skład zmienia się w dużym stopniu, stali członkowie odchodzą, okresowi stają się stałymi, przypadkowo dochodzą nowi. W takim kiepskim filmowo okresie to aż się dziwię że są jeszcze jakiekolwiek spotkania. To fajne :)

Valdoraptor23

Ja jestem chyba najmłodszy stażem ;)

Gutman

A ja byłem jednym z tych co oglądali takie filmy przed powstanie funklubu xD
W sumie każdy film klasy B z tych złych oglądałem sam :D Samiutenki :/ To nie było zabawne :(

movies_2

Trzeba przypisać ten film do klasy tylko do jakiej? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones