PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 78 993
oceny
5,7 10 1 78993
4,8 32
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Co za debilny pomysł? Chyba że w przyszłości potrafią się rozmnażać...

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy możesz mi podać Twoje źródła dotyczące homoseksualizmu?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy możesz mi w końcu powiedzieć, skąd pochodzi Twoje przekonanie, że natura ma jakiś cel? Namiary na źródło proszę. A może sam wymyśliłeś?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ech, taka to gadka z prawakami. Uciekają od odpowiedzi, trollują i przechodzą z homofobii na rasizm i odwrotnie.

hyrkan

Ja idę spać bo nie wstanę .Mimo różnic powodzenia wżyciu

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ja Ci życzę zmądrzenia. No i żebyś nie kłamał. I nie manipulował. I nie był tchórzem. I nie bał się przyznać, że nie masz żadnych naukowych źródeł. I żebyś dostrzegał, że Twój rasizm wynika z manipulacji populistów. I żebyś nie ulegał zabobonnemu myśleniu o celach natury. Żebyś wreszcie sam uczciwie na siebie spojrzał. I żebyś uczył się pisać jak człowiek. Żebyś zaczął odróżniać naukę od fantazji księdza. Żebyś nie propagował poglądów, które są karane w cywilizowanych państwach, a przechodzą jako norma tylko tam, gdzie władzę zdobywają zakręceni ideologicznie fanatycy. :)

hyrkan

Jakbyś wszystko to co napisałeś wziął do ciebie to może by z ciebie coś było.Sam tworzysz fikcyjne fakty i potem w nie wierzysz i przedstawiasz jako prawdę,Nie jeste ś wstanie odpowiedzieć na proste pytanie czemu osoby Homo tak dożą i celują w to by dorównać (czuć się ? ) Jak osoby heteroseksualne .Chodzi mu tu o małżeństwo.Wystarczy zobaczyć jakąkolwiek wypowiedź z środowiska LGBT by zobaczyć o co im chodzi

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gdybym wszystko brał do siebie, to byłbym dziwny. Czemu mam sobie pisać, że nie znam języka polskiego, skoro to Ty nie znasz? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

"fikcyjne fakty" :D

ocenił(a) film na 5
Delgados

Odpowiedziałem Ci na pytanie. Dlaczego kłamiesz?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Zapewniam Cię, że żadna osoba homoseksualna nie chce być podobna do Ciebie.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gdzie oglądasz wypowiedzi osób ze środowiska LGBT? Poza TV Republika oczywiście.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Osoby homoseksualne jasno mówią, że chcą tych samych praw. Poważnie. Jeśli prawa będą te same, osoby homoseksualne będą mieć w nosie, czy nazwa brzmi "małżeństwo".

ocenił(a) film na 5
Delgados

A właściwie czemu się dysleksją bronisz jak tarczą, zamiast z nią walczyć?

hyrkan

Nigdzie nie ma żadnego zdania o małżeństwie tej samej płci o związkach są .Każdy związek w każdej Religi Małżeństwo cz to w Judaizmie,Chrześcijaństwie czy Islamie to związek Kobiety i Mężczyzny to Osoby Homo chcą się wpisać do tego kanonu ,ale on ich nigdy nie dotyczył

ocenił(a) film na 5
Delgados

Pardon, wyjaśniłeś mi właśnie, że religie hodują homofobów. Ty myślisz, że to działa przeciwko homoseksualistom czy może przeciwko religiom? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Widzisz, dzieci były traktowane jak dobytek. Podobnie kobiety nie miały prawa głosu. Mężczyźni sprzedawali sobie kobiety. Ojcowie sprzedawali córki. To jest typowe dla wymienionych przez Ciebie religii.

CAŁE SZCZĘŚCIE ZMIENIAMY TE PRAWA. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ależ Ty unikasz odpowiedzi na moje pytania

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gdzie te naukowe źródła?

ocenił(a) film na 5
Delgados

I czemu nie dostaję tych namiarów na naukowców? Tylko omijasz temat jak jakiś tchórz? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ty się boisz odpowiadać uczciwie na pytania? Czy problemem jest odpowiedź czy to, że musiałbyś być uczciwy 3 minuty jednego dnia, co taką jest nowością?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Winni są tam, gdzie są. Nie wszędzie. Nie szukam ich wszędzie. Łatwiej ich znaleźć tam, gdzie są. :)

Weźmy takie coś jak druga wojna światowa. Możesz oczywiście sądzić, że to jakieś homoseksualne lobby do niej doprowadziło, ale to jednak rasiści. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Dyskryminacja to ogólnie duży problem, słusznie zauważyłeś, choć dopiero jutro, na trzeźwo, zdasz sobie z tego sprawę. Albo nie zdasz. ;)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Takie monologi, jak to jest "u was" są fascynujące. Gdybym nie wiedział, że piłeś, to już bym wiedział. :D

ocenił(a) film na 5
Delgados

PO to partia centro-prawicowa. Przez dwie kadencje nie zrobiła nic, by poprawić sytuację osób LGBT, związki partnerskie były wabikiem, ale bardzo wyraźnie nigdy nie miały być wprowadzane w życie. Wypowiedzi polityków PO były często jawnie homofobiczne.

Jest zabawnym mitem uznanie PO za jakieś przeciwieństwo PiS. To jest jeden podzielony prawicowy obóz.

ocenił(a) film na 5
Delgados

A Ty mi odpowiesz na moje pytania, hipokryto? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Pamiętasz jak kłamałeś, że nie chcesz już być klaunem?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam na źródła naukowe, na które się powołujesz. Nie było dla Ciebie kłopotem powołać się na TVN i TV Republika, to dajże te naukowe.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Przekroczyłeś już 10 piw, prawda?

hyrkan

Już dawno :) .I to ,że jest błąd o tym wiem .Nie będę kłamał ,ale trzeba przyznać mam dobrą głowę .Wszędzie trzeba szukać plusów ,ale to jest problem,ale patrząc z waszej strony po to jestem stworzony .Tak oficjalnie

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jest coś takiego jak jemniolstwo. Przez analogię: jeśli naprawdę możesz głowę swoją chwalić za to, ile wypijasz piwa, to masz problem :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Znów myślenie religijne, że jesteś stworzony i to jeszcze po coś. Ech, nie uczysz się.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam na źródła naukowe. TVN takim źródłem nie jest, a póki co nie powołałeś się na nic poważniejszego.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Znasz jakiś dobry film rasistowski albo homofobiczny? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam na namiary na tych naukowców

ocenił(a) film na 5
Delgados

Poproszę obiecaną analizę seriali.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Błędów językowych nie jesteś w stanie rozpoznać, gdybyś był, skończyłoby się samobójstwem.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie zaskakujesz mnie, że dużo alkoholu spożywasz, podobnie inne używki w Holandii mnie nie dziwią. Ja natomiast dbam o mózg. Są efekty.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Podobno jakieś tysiące naukowców mają poglądy zgodne z Twoimi. Prosiłem kilkanaście razy o namiary na tych naukowców. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy mógłbyś na przykład prezentować swoje poglądy pisząc coś w rodzaju "moi niewykształceni znajomi wmówili mi, że..." zamiast powoływać się na nieznanych naukowców, skoro zapytany wielokrotnie wciąż nie umiesz podać nawet jednego rzetelnego naukowego źródła? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Uważasz za problem to, że nie podzielam teorii spiskowych. :) A ja uważam za problem to, że kłamiesz i manipulujesz.

ocenił(a) film na 5
Delgados

O feministkach kłamiesz. To znaczy: wszelkie badania pokazują, że kobiety zarabiają mniej w większości świata, w tym w Polsce.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Homoseksualiści są dyskryminowani. Uznanie, że biały heteroseksualny niewykształcony mężczyzna jest dyskryminowany w tym kraju to objaw. Objaw poważnych zaburzeń.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Homoseksualizm nie upośledza intelektualnie. Natomiast upośledzenie intelektualne czasem wpływa na przejmowanie prawicowych poglądów. Dlatego właśnie mniej oszołomstwa w kulturze. Prawica, w swojej homofobicznej, durnej, teoriospiskowej postaci nie jest zdolna pisać wierszy, tworzyć filmów innych niż propaganda, podejmować ciekawych tematów innych niż urojone spiski. Kulturalnie nie istnieje. A homoseksualiści problemów podobnych nie mają.

hyrkan

Oczywiście ,że nie .Mnie Tylko zastanawia "myślenie: niektórych Elit jak np Pani Lubnauer ,która i może cię tu zaskoczę oglądam każdy program publicystyczny od TVP TVN czy TV Republika .Ona W Polsacie powiedziała ,że Polacy powinni pracować w niedziele bo Niemcy czasem "przyjeżdżają" w niedzielę na zakupy gdyż u nich sklepy są sklepy zamknięte i dobrze ,że one są u nas otwarte .Warto zaznaczyć jak ty jesteś z tej orientacji i oczywiście negujesz prawicę to wiesz ,że przybysze wierzący w Islam traktują cię nie tak jak ja.Tylko jak "Ścierwo i ludzi do piachu i śmiecie " Wiesz o tym ? Czemu Lewica tak angażuje i wspiera ich przyjęcie .Nie wiem czy ty byłeś za granicą .Ja ci powiem jak ja byłem na wycieczce w Turcji .Pytanie o Papierosa i typek gardził mną o taką bzdurę i co on ma sobie pomyśleć o osobach Homo ? .U nas osób wierzących jest sporo ,ale przyznajmy większość interpretuje religię jak chce .Islam to ludzie ,którzy myślą wiarą i oni was wykończą .I tu zwnou pytanie ,że jest islamofobem nie ,akurat w Amsterdamie mnie Murzynka i jeden Muzułmanin uratowali .To są jednostki .Wykończą was prędzej czy później nie rozumiecie tego ? Powiedz mi co lewica myśli ? Czy jest tak krótkowzroczna ? Czy tylko wykończenie kościoła ,a o reszta to pomyślimy później ? Jak myślisz ,że Islam zmieni się i zacznie kochać osoby Homo ? Powiem ci tak .Najpierw Homo ,a potem Chrześcijan .W sumie to mi bez różnicy

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie zaskakujesz mnie oglądając programy niskiej jakości.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Znam troje muzułmanów. Są ok. O wiele inteligentniejsi od Ciebie.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Fajnie, że wrzucasz rasistowskie brednie obok homofobicznych. Ktoś mógłby pomyśleć, że jesteś ok poza jakimś jednym błędem ideologicznym, a Twoje poglądy są zrypane w całości.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Lewica w swoim myśleniu o przyszłości bardzo cierpi z powodu Twojego nieuctwa. Jesteśmy świadomi, że jednostki podobnie niedouczone jak Ty dają się łatwo manipulować.

hyrkan

Zapewne niedouczony człopczyku wiesz ,że "Uchodźcy" w 70% to Imigranci ? Pokazuj a ci matki z dziećmi ,a ty w to wierzysz ? .Po drugie wiesz co znaczy definicja "Uchodźcy" bo zapewne nie .Ci co idą z Włoch czy Grecji już nimi nie są .

ocenił(a) film na 5
Delgados

Chyba nie znasz znaczenia używanych pojęć, niedouczony chłopczyku. Sprawdź w słowniku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones