PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 856
ocen
7,8 10 1 191856
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

A 3096 Dni?

ocenił(a) film na 6

Nie mogłam się doczekać by obejrzeć film "Pokój". Jego trailer rozłożył mnie na łopatki, może niepotrzebnie przygotowałam się do niego psychicznie jak do totalnego wyciskacza łez i mózgomiksera. Osobiście trochę się zawiodłam. Widzę, że większości film podobał się bardzo, ale nigdzie nie zauważyłam by ktoś oglądał film "3096 dni", który ma bardzo podobną fabułę, ale mnie osobiście przyparł do muru o wiele bardziej niż Pokój. A jakie są wasze opinie? :)

ocenił(a) film na 3
jeraa

Ja również oglądałam ,,3096 dni" - wspaniały film i 1000 razy lepszy niż ,,Pokój", który nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia. :)

jeraa

Przyłączę się do opinii, że rzeczywiście film "3096" miał ten klimat i akurat ten film jestem w stanie oglądać kilka razy tam są te emocje , ta gra widać tę psychopatyczną naturę porywacza. Zainspirowana opinią koleżanki zakupiłam wczoraj film pokój , bo był na promocji(-groszowe sprawy) ciekawa tego filmu nie dałam rady dokończyć tej nie wiem jak to nazwać gry aktorów jak flaki z olejem , nudny , bez emocji, bez napięcia nie poczułam nic , także zachwyt u innych u mnie nie wywołał niczego oprócz straconego czasu ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones