PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 856
ocen
7,8 10 1 191856
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Jak w tytule, film calkiem spoko, momentami nawet wycisnal kilka lez :P , jak na moj gust watek thrillera mogl byc badziej podrasowany, ale nawet autorka ksiazki, w jakims wywiadzie mowila wyraznie, ze nie o to jej chodzilo, wiec nie czepiam sie... aleee... motyw ucieczki tak naiwny, ze to sie w pale nie miesci, koles, ktory przetrzymuje i gwalci laske przez 7 lat ma na pewno swiadomosc, ze grozi mu odsiadka, a za nieudzielenie pomocy i smierc dziecka juz dozywocie na 100%, stwierdzil, ze nie ma sensu sprawdzic czy dziecko faktycznie zmarlo?!?!?...a skoro mlody juz sie wydostal to kolo powinien gnac co sil w nogach zeby ukryc matke, na co na pewno mial czas zanim policja dogadala sie z mlodym...zamiast tego postanowil czekac az przyjada?!?!! Tu w sumie dochodze do wniosku, ze chyba watek emocjonalny byl duzo wazniejszy niz logika w filmie za co ode mnie jedynie 7... :)

ocenił(a) film na 7
LusindaFox

Faktycznie dziwne że nie próbował się upewnić czy nie żyje. Mnie jednak bardziej zdziwiło, że jechał z rzekomymi zwłokami na pace w biały dzień jak gdyby nigdy nic. Ogólnie podobał mi się film, tylko że po tym momencie kulminacyjnym już nie było takich emocji, przynajmniej dla mnie

ocenił(a) film na 8
LusindaFox

Wydaje mi się, że nie zajrzał do dywanu ze względu na to, że Joy za każdym razem broniła Jacka przed nim i nie chciała żeby go dotykał, a teraz niby umarł przez niego i że mógłby chociaż raz uszanować jej wole i nie dotykać dziecka, nie patrzeć na nie. Może w końcu poczuł jakieś wyrzuty sumienia, co jak co, ale to był jego syn i był winien jego śmierci. Moim zdaniem nie ma się czego czepiać i zastanawiać, dlaczego typ który trzymał laskę przez 7 lat w szopie nie odwinął dywanu ze zwłokami chłopca. Można równie dobrze pytać dlaczego po prostu nie zabrał go jak był niemowlakiem i nie wyrzucił gdzieś albo nie odwiózł do szpitala, na pewno miałby mniej problemów. Takie życie, nie powinniśmy za bardzo rozkminiać decyzji psychopaty :v A złapali go dużo później chyba, nie było go w domu jak przyjechali po Joy. Może i by ją ukrył, ale szopy to by raczej nie schował. Poza tym najwyraźniej miał ochotę zakopać dziewczynę obok (jak na końcu filmu Jack i Joy wracają do pokoju, widać płytki dół oznaczony jako dowód, wcześniej go tam nie było) ale najprawdopodobniej się nie wyrobił :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones