PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 921
ocen
7,8 10 1 191921
7,5 43
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Chłopak zasługuje. Niesamowity

ocenił(a) film na 10
jettchick

Zagrał lepiej niż Brie Larson (chociaż też była świetna), a już na pewno lepiej niż DiCaprio (którego uwielbiam, ale w "Zjawie" jedyne co pokazał to piana na pysku).

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Nawet nie wiesz jak byłam wściekła jak Leo dostał oscara.. biedny Eddie

ocenił(a) film na 10
jettchick

Redmayne? Nie widziałem tego nowego filmu. Też byłem wściekły, bo i sam DiCaprio i "Zjawa" niczym nie zaskoczyły.

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Tak Redmayne, bardzo mi się podobało jak zagrał w Danish girl.

ocenił(a) film na 10
jettchick

Obejrzę, choć nie ukrywam, że tego rodzaju... hmmm... "ultranowoczesne" kreacje postaci całkowicie mijają się z moim pojmowaniem męskości i kobiecości.
Dlatego Conchita Wurst wywołał (a?) we mnie dreszcze (bynajmniej nie podniecenia) i dlatego na najbliższą Eurowizję nie pojedzie jednak stuprocentowa laseczka Margaret, ale 50-procentowy mężczyzna.
;P

ocenił(a) film na 10
Lukas_Art

Co nie zmienia faktu, że ów 50-procentowy mężczyzna ma naprawdę mocarny głos.

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Co do eurowizji to całym sercem byłam za Edytą. Szpaka akurat lubię za głos i oryginalność po prostu lubię osoby, które są inne aczkolwiek nie trawię Margaret i na żywo wypada słabo według mnie. Co do filmu, czy ja wiem czy takie ultranowoczesne, filmy jest oparty na książce. W każdym razie potrzeba talentu żeby dobrze zagrać takie postaci. P.S Conchitę też lubiłam ale jestem w mniejszości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones