PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 856
ocen
7,8 10 1 191856
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Widział ktoś może książkę Emmy Donoghue w jakieś księgarni? We wszystkich sklepach, które odwiedziłem nakład został wyczerapny, a na allegro można dorwać tylko audiobooki.

ocenił(a) film na 8
soxterix

Kilka miesięcy temu zostało kilka sztuk " w internetach ", aktualnie jest nie dostępna. Trzeba czekać aż film trafi do kin, na pewno wtedy książka pojawi się w księgarniach w filmowej okładce.

Enyo_2

Niestety wygląda na to że masz rację. Liczyłem na to że jeszcze złapię jedną z ostatnich sztuk, bo po ostatnich recenzjach za bardzo się napaliłem na ten film i nie uśmiecha mi się czekać do stycznia ;)

soxterix

Bodajże 27 Stycznia będzie dostępna w empikach itd.

Waszes

Dzięki za informację, chociaż ostatecznie udało mi się dorwać jeden egzemplarz na allegro :) Także jestem już po lekturze.

ocenił(a) film na 7
soxterix

Mam szczęście posiadać ów książkę :)

ocenił(a) film na 7
masachiko

ową ;)

ocenił(a) film na 7
Birke

Oczywiście masz rację! owa rodzaj żeński ;)

ocenił(a) film na 7
soxterix

Polecam odwiedzić bibliotekę, z racji tego, że książka kilka lat temu dostała szereg nagród, raczej nie ma problemu z dostępnością. Warto przeczytać, bo książka jest bardzo dobra i dużo wnosi w warstwie psychologicznej.

soxterix

Na Gandalfie jest teraz w dobrej cenie z 35% rabatem, generalnie fajnie zrobili cały dział z książkami filmowymi http://www.gandalf.com.pl/k/ksiazki-na-ekranie/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones