PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 858
ocen
7,8 10 1 191858
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Intensywne 10 minut to za mało jak na dobry film. Większość filmu zajmują sztywne dialogi i monologi. Żadnych świetnych żartów ani efektów specjalnych za które można by podnieść ocenę. Scenografia i aktorstwo tez cienkie.

ocenił(a) film na 9
Marcin_CHC

Szukanie "świetnych żartów i efektów specjalnych" w poruszającym dramacie to chyba jakaś pomyłka.

ocenił(a) film na 5
Kierokat

Nic mnie w tym dramacie nie poruszyło, jedynie bachor mnie denerwował swoją głupotą i bezczelnością. Takiemu to tylko pasem nastrzelać.

ocenił(a) film na 9
Marcin_CHC

? Mam nadzieję, że sobie jaja robisz..

ocenił(a) film na 5
Sophie96

Z wrednymi bachorami nie ma żartów. Gdyby Gordon Freeman uciekł z więzienia i urżnął dzieciakowi łeb to dałbym 7 za zaskakujący zwrot akcji, ale takie rzeczy to tylko u Tarantino.

użytkownik usunięty
Marcin_CHC

Ten film to pseudo Dobre oscarowe gwno..
5/10 i koniec.
Nie udawajcie znawcow lvl Hard.. jakie 7,8,9? Co? Ten film kazdego by zanudził totalnie,,. Dobrze ze go sobie x2 przyspieszylem od ponad połowy. Pseudo dobry film.. Nic ciekawego, sztywny film, dialogi, wszystko nijakie...Niech sie Akademia nie zblazni i niech nie da mu oscarów.

ocenił(a) film na 5

Ucieczka była dla mnie bardzo intrygująca i byłem ciekaw czy się uda. Za nią dałem 6, bez niej to dałbym 4 albo 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones