PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 794
oceny
7,8 10 1 191794
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Jacob Tremblay tytułowy Jack Zjadł swoją grą Leonardo i to On powinien zdobyć Oskara:)

ocenił(a) film na 9
bary116

Popieram. Nie twierdzę, że Młodemu trzeba przyznawać Oskara, ale według mnie krzywdzący jest brak samej nominacji do tej nagrody. Miejmy nadzieję, że zobaczymy tego dobrze zapowiadającego się małego aktora w kolejnych dobrych rolach :)

velienna

Taka Shirley w jego wieku już miała oscara, jeśli nie on to nie wiem który z dzieciaków mógłby go dostać.

ocenił(a) film na 10
bary116

Moje skromne zdanie jest takie samo jak Twoje:-)

ocenił(a) film na 10
Aliena

Dyskryminują 5 letniego chłopca, jak by był czarny to by go nominowali! :D
P.S. Jeżeli Leo Da Vinci wygra zgarnie oscara, a ,,pokój" nie dostanie żadnego z 4 nominacji pierwszej osobie która do mnie napiszę zapłacę 50 zł.Ktoś przyjmuje zakład? xD
Pozdro Mr Seba ;)

ocenił(a) film na 10
MrSeba

Wiesz, sprawa Oscara dla Brie Larson wydaje się przesądzona (czego jej życzę) więc chyba zaoszczędzisz pięć dyszek;-)

ocenił(a) film na 4
bary116

Jak to "tytułowy"? A gdzie on jest w tytule?

ocenił(a) film na 9
realkriss

chodzi mu chyba nie o tytul...drobiazg

ocenił(a) film na 9
bary116

Dla mnie mały nie był przekonywujący. Dialogi w filmie były dobre, dlatego dał radę. Tym niemniej film rewelacja! Według mnie najlepiej zagrała Joan Allen w "Pokoju". - Oszczędnie, powściągliwie, ale w tak sugestywny sposób, że nie mogłam od niej oderwać oczu. Czuło się wręcz pod skórą jej emocje. Piękna rola.

bary116

hahaha, tak samo pomyślałam, już po paru min filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones