PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 191 856
ocen
7,8 10 1 191856
7,5 42
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

jak tak od razu umiał się huśtać?
przecież to nie takie łatwe
pamietam jak mój brat się uczył, ile było wrzasku...

janek_kazio

być może to nie był jego pierwszy raz, nie było pokazanych wielu rzeczy, które powinny takie dziecko zachwycić/przerazić. Chociażby hałas, autostrada itp. Nie przypominam sobie też, aby było ukazane jak wychodzi z domu pierwszy raz, od razu zakupy z babcią. Nawet nie wiemy jak sobie poradził w sklepie skoro obawiał się kontaktu z nieznajomymi. Wszystkiego nie da się uchwycić.

ocenił(a) film na 9
Satellite006

Racja... Sposób pokazania tego w filmie jakoś mi dał do zrozumienia że to były wlasnie pierwsze razy...

ocenił(a) film na 8
Satellite006

gdyby wszystko chcieli pokazać z detalami to film trwałby 4 godziny albo i dłużej.

ocenił(a) film na 9
janek_kazio

Też wydaje mi się, że scenarzyści powinni rozwinąć wątek nauki huśtania, czuje niedosyt

janek_kazio

Przecież na początku jak przyjechali do domu to Jack nawet nie potrafił samodzielnie wspiąć się po schodach. Dopiero z czasem pokazane były zabawy, spacery z pieskiem czy gry z nowym kumplem. To huśtanie zapewne pierwszym razem nie było ale faktycznie wcześniejszych nie ukazali.

ocenił(a) film na 8
janek_kazio

Ech, przecież to co jest pokazane na ekranie pokazane jest w dużym skrócie. Kiedy Ma planuje ucieczkę jest zima (wcześniej świetlik był zamarznięty), kiedy film się kończy zaczyna padać pierwszy śnieg. A więc minął blisko rok. Ale może się mylę, nie czytałam książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones