PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 163
oceny
5,6 10 1 9163
6,4 22
oceny krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Tytuł tego posta jest przekorny bo w kinie siedziałem obok bardzo homofobicznej pary. Koleś w pewnym momencie powiedział: " Wszędzie te pedały" - (nie żartuje, pozdrawiam parę z seansu multikino Pruszków sobota 18.00). I to w pewnym sensie dało mi do myślenia, gdyż jestem osobą o dość konserwatywnym światopoglądzie no ale nigdy nie wypowiedziałbym podobnych słów na głos bo to po prostu mogłoby być niekomfortowe dla osób o odmiennym światopoglądzie. Wydaje mi sie że każdy ma prawo do filmów dla siebie bo tak samo był puszczany w kinie "Smoleńsk" więc i dajcie ludziom oglądać, albo następnym razem wyjdźcie i poproście o zwrot pieniędzy mówiąc że po prostu film jest wbrew waszym przekonaniom, a nie zachowujcie sie jak Karyna i Seba bo to wieśniackie. Było mi za was autentycznie wstyd.

Ode mnie 8/10 bo do tego film jest dobry od strony technicznej. Bardzo dobrze budowane napięcie.

ocenił(a) film na 10
barranek

moim zdaniem homofobia to defekt rozumowy, nie jest to potwierdzone rzecz jasna w klasyfikacji chorób, ale opiniuję do przemyślenia konsensusu naukowego w sprawie deficytów poznawczych przynajmniej. Inspiracja filmem ale też obserwacją.

ocenił(a) film na 4
ciosina10

Po prostu nie każdy godzi się na tęczową propagandę wlewaną mu do gardła przy każdej okazji i wmawianie mu, że dzisiaj możesz być kobietą, jutro mężczyzną, pojutrze bez płci, a w czwartek jeleniem albo psem. Są ludzie, którzy mają dość tego skretynienia społeczeństwa i mówią temu wariactwu STOP.

ocenił(a) film na 10
Pomyslowy_Dobromir

nie kazdy godzi sie na szczescie ale na prawicowy sciek kompleksow, by wzbogacic ujecie tematu. Czlowiek nie moze byc psem, osmieszyles sie a przy okazji swoj brak wiedzy z zakresu biologii, W dyskusji nazywa sie to bledem logicznym i przy okazji samozaoraniem (przegraniem jej na starcie). Emocjonalny tekst o niczym, struktura genowa uniemozliwia zmiane czlowieka na psa, ale to raczej wiedza z zakresu przyrody podstawowka klasa I-II. Stop anlfabetyzmowi biologicznemu spoleczenstwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ciosina10

Po sposobie wypowiedzi śmiem twierdzić, że to ty masz defekt rozumowy.

MichCorleone

Ale uczenie.

ocenił(a) film na 7
MichCorleone

Kolejne najchętniej oglądane to " polskie" oraz "MATKA"!!!!!!?

ocenił(a) film na 10
MichCorleone

zaorales prawakow wlasnie, co mnie nieco zdziwilo patrzac po innych wypowiedziach, ale szachem prawactwo zrobiles i czuje ze majac jednego pionka (rozumowego) nie wygrzebią się.

ciosina10

Tak, nie podnoszą się, bo tarzają się po ziemi się ze śmiechu

ocenił(a) film na 8
syc

Bzudry opowiadasz. Popieram Konfederacje, a mimo to nie czulem sie zle na tym filmie i film mi sie podobał. Faktem natomiast jest, że nie wiem po cholere watek lgbt... Parę lat temu taki film powstalby z normalną parą i mialby jeszcze lepszy wydziek , bo tym bardziej byloby zrozumialem dlaczego malzenstwo nie chce wziac udzialu w tej szopce ...

januszczw

A to para jednopłciowa jest nienormalną parą? Właśnie przez takich jak Ty, filmów z wątkami LGBT powinno być jak najwięcej.

adi884

powszechnośc takich par prowadzi do zagłady gatunku, więc nie jest to w zgodzie z naturą

smihu

nigdy w historii świata nie zdarzyło się, żeby gatunek wyginął z powodu powszechności par homoseksualnych (i co to znaczy "powszechny"?)

jims

Może dlatego, że w historii świata pary homoseksualne nigdy nie były na tyle powszechne, aby mieć na to jakikolwiek wpływ. Tylko ludzie są na tyle głupi.

derczy

Statystyk chyba nikt nie prowadzi, ale w starożytnej Grecji i Rzymie to były bardzo powszechne - przynajmniej tak mnie uczyli w szkole (lata 90-te)

smihu

dokładnie i jest to ohydne

ocenił(a) film na 7
Maciej1982

Naturalne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smihu

tym samym związek przyczynowo-skutkowy mówi, że z punktu widzenia biologicznego to nie są normalne pary

ocenił(a) film na 7
smihu

Skoro tak uważasz, to jest mi Ciebie bardzo żal. To bardzo smutne jak miernym intelektem dysponujesz.

ocenił(a) film na 4
adi884

Jak para jednopłciowa ma spłodzić potomstwo? No jak? I nie mówimy o porwaniu noworodka z chińskiego szpitala.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
januszczw

,,Parę lat temu taki film powstalby z normalną parą " nie ma czegoś takiego jak normalna para.
Kiedyś ,,nienormalne" było jak para składała się z osób różnego koloru skóry.
Dziś jest to ,,normalne", to samo jest i zapewne będzie z parami jednopłciowymi i parami składającymi się z więcej niż dwoma osobami, a może i w dalekiej przyszłości parami z AI.

Eskim0s

co ty mówisz , Pay jednopłciowe ok niech sobie będą, powinniśmy je akceptować, ale to są ludzie, którzy urodzili się z wada.Nie mów mi, że to normalne, że chłopu podoba się chłop luba babie baba.Nawet zwierzęta to wiedzą.Nie bez powodu, żeby mieć potomstwo dwie osoby muszą się różnić od siebie anatomicznie.

ocenił(a) film na 6
mich2000

,,którzy urodzili się z wada" czyli biseksualni są urodzeni z pół wadą?
Jednym zdaniem wykryłem błąd w Twoim poglądzie.
Homoseksualne pary są normalne i naturalne.
Brak rozmnażania, brak posiadania potomka nie udowadnia że coś jest nienormalne lub nienaturalne.

ocenił(a) film na 6
Eskim0s

zostaw, nie karmione szybciej zdychaja... Trolle oczywiscie

sobanek

Chcesz umrzeć z głodu?

ocenił(a) film na 6
sobanek

,,zdychanie", ,,mordy" - piękne słownictwo.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

czuj sie zaszczycony bo jestes jedynym trollem, ktorego karmie :P

sobanek

Mam wikt i opierunek, sobanek mnie karmi, utrzymuje mnie, modli się za mnie. Jestem w niebie….

sobanek

On ci je z ręki. Tylko on może ugryźć rękę która go karmi, bo taki głodny. Będziesz jednorękim bandytą: ,,sobanekbezręki".

mich2000

W świecie zwierząt homoseksualizm jest tak samo powszechny jak u ludzi, którzy również należą do królestwa zwierząt. Z badań wynika, że może mieć funkcję regulacji wielkości populacji, bardzo potrzebną kiedy populacja rozrasta się ponad miarę i zaczyna jej brakować zasobów na określonym obszarze. Cecha ta wyewoluowała, bo była przydatna. Utrwaliła się i występuje wśród zwierząt włączając w to nas samych. Nie jest żadnego rodzaju ubytkiem czy chorobą albo upośledzeniem, jak można usłyszeć od niedoinformowanych. Można znaleźć wiele naukowej wiedzy na ten temat. Trzeba tylko chcieć wiedzieć i porzucić ignorancję.

ocenił(a) film na 4
bell_102

Czyli pederaści to istoty na poziomie umysłowym psa, który np. dumą twoją nogę ;) myślałem, że jako ludzie stoimy wyżej na poziomie ewolucyjnym niż zwierzęta, u których homoseksualizm jest wyjątkiem. Widocznie jednak homosie to takie dwa durne kundle, które się ładują, bo mają chcicę i zero świadomości ;)

ocenił(a) film na 4
bell_102

Ps. U zwierząt występuje też kanibalizm. Skoro to natura, to rozumiem że zjadanie ludzi też jest normalne. Logika debila.

ocenił(a) film na 4
bell_102

Psy na przykład zjadają czasem własne gówno. To też praktykujesz i uważasz za normalne ? Mam ci dalej wymieniać rzeczy robione przez durne zwierzaki, które stoją na niższym poziomie ewolucyjnym i które twoim zdaniem mają być traktowane jako normalne ? Przedstawiciele tego samego gatunku zabijają swoich, lwy zabijają młode pokonanego samca - może morderstwa też trzeba usprawiedliwić ?

Eskim0s

Para to zawsze 2 (trzech skarpetek nie nazwiesz parą), ale kto wie może nawet to się zmieni na skutek jakiejś dziwacznej propagandy :) Oby Eskimos nie był prorokiem. Polecam uważniej słuchać na lekcjach.

ocenił(a) film na 6
gawron_grzes

,,Para to zawsze 2" parą też jest takie coś co się unosi przy nagłej zmianie temperatury.
Słowa i ich znaczenia są zmienne lub wieloznaczne.
Wszystko się zmienia, zasady i moda też.

Eskim0s

Eskimosie, a słyszałeś o Żymianach?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

O Żymianach nie, ale o Rzymianach słyszałem.

Eskim0s

A o kunach w lesie to słszałeś?

syc

Małżeństwa jednopłciowe? Mam otwarty umysł, ale o czymś takim mowy chyba być nie może? Podpowiada mi to konstytucja i logika.

Winnetou28

Większość krajów Europy ma małżeństwa homo. W Polsce też będą kwestia czasu, a Konstytucja nic nie mówi nt. temat tzn, że nie zabrania. To nic nowego stare jak świat już w starożytnych ludach Triobrandów kultywowano ceremonie zaślubin par jednopłciowych.

mike__25

Niestety to nie jest argument. Nasza cywilizacja została zbudowana na bardzo konkretnych zasadach. To że ktoś czy coś chce to zmienić przez raptem jedno pokolenie lub dwa jest marną socjotechniką krzykliwego lobby.

Winnetou28

Krzykliwe lobby to raczej traci argument za utrzymywaniem dyskryminacji ludzi LGBT. Jest to słusznie wypierane podobnie jak rasizm oraz dyskryminacja kobiet. Szkodliwe "tradycje" mają swoje miejsce na śmietniku historii. I nie, filarem naszej cywilizacji wcale nie jest homofobia, a związki, relacje to żadna nowość istniały i istnieć będą, po prostu współcześnie otrzymują należne im prawa.

mike__25

W naszym kraju nikt nie jest dyskryminowany. Nasza poza tym cywilizacja oparta jest na "gdzie ty Caiusie tam i ja Caia". Występowanie przeciw temu jest aberacją. Dosyć.

Winnetou28

To, że nie jesteś dyskryminowany to nie znaczy, że ktoś inny nie jest. Takie sformułowania są jedynie opinią, nie zmieniającą niczego w przekazie publicznym.

ocenił(a) film na 4
mike__25

przecież to faceci są dyskryminowani a nie kobiety xd poza tym osoby homoseksualne mają takie same prawa jak heteroseksualne, więc nie wiadomo o co ci w ogóle chodzi ziomuś coś tam szczekasz, ale nie za bardzo wiesz nawet o czym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones