PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288759}
3,0 70
ocen
3,0 10 1 70
Razortooth
powrót do forum filmu Razortooth

Typowy współczesny monster movie ze standardowymi animowanymi efektami. Gniot, to fakt, ale jak się ma dystans do takich filmów, to można przy browarze jakoś wytrzymać te 90 minut. Kto lubi produkcje pokroju "Anakonda" czy "Śmiertelny rejs" może spróbować, choć od razu zaznaczam, że "Szablozęby" nie dorównuje tym tytułom.
Kiepskie aktorstwo, z główną bohaterką odtwarzającą szeryfa, na czele. Trochę głupot i nielogiczności, nawet pomijając giganta-węgorza. Schematyczny i przewidywalny. Efekty typowe dla tego typu produkcji. Momentami pewnie miało być zabawnie, a wyszło nijak itd... Można by jeszcze wymieniać.
Czy są jakieś plusy ? Jest trochę dobrych krwistych momentów i to by było na tyle.
Sięgnąłem po niego, bo po całkiem, moim zdaniem, udanym "Ataku pająków" i kilku innych gorszych (ale nie tragicznych produkcjach) wierzyłem w powolne wskrzeszenie dobrego monster-movie. "Szablozęby" niestety to krok w tył.
Polecam jedynie fanatycznym zwolennikom takiego gatunku.
3/10

de_Franco

Mi szkoda slow nawet na bylejaka recenzje. Ten film to porazka. 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones