PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782776}
6,5 11 360
ocen
6,5 10 1 11360
6,6 20
ocen krytyków
Thelma
powrót do forum filmu Thelma

Trailer

ocenił(a) film na 7

O w mordę, nie wiem o co chodzi, ale jakie to ma kadry

https://www.youtube.com/watch?v=HF36DsRFnXU&feature=youtu.be

Pablo93

No właśnie, ale o co chodzi.. ;o

ocenił(a) film na 6
Ryg_iel

Na moje oko o zagrożenia wynikające z lesbijskiego seksu. :D

ex_machina_durejko

To jednak za mało na sci-fi. :D

ocenił(a) film na 6
Ryg_iel

Samemu będąc kobietą, poznajesz drugą i z każdym jej dotykiem nabierasz kolejnych supermocy, nad częścią z nich zupełnie nie panując - o ile będzie to miało jeszcze jakiś wyraźnie artystyczny sznyt, dla mnie bomba. Dobrze, że filmy LGBT ewoluują i przestają eksplorować wyłącznie martyrologiczne konflikty tożsamościowe. :) A SF wiele być nie musi - zresztą szufladkowanie filmów w tym portalu przypomina czasem ciało poddawane wysiłkom gimnastyki artystycznej.

Ryg_iel

wystarczająco na urban fantasy ;)

Jest wąż - jest grzech. Wygląda na to że jak bohaterka zaczyna sobie coś marzyć pojawia się wąż, ptaki, albo inna armia zwierzątek by ją powstrzymać, a jak zbliży się za bardzo do koleżanki, to wyjdzie z niej X-woman. Takie metafory to ja lubię. :)

Khaosth

Mieszanka w zwiastunie mocna, i na jego podstawie wydaje mi się, że sceny z występowaniem "mocy", wszystkie te parapsychologiczne rozgrywają się w umyśle bohaterki podłączonej do jakiegoś urządzenia (wątek SF?).
Może tak ją "leczą" z jej orientacji - węże, koszmary, topienie, palenie :P
A realne są tylko te sceny gdy np. oczy otwiera mając wciąż przylepione te elektrody do głowy...

Pablo93

Gdyby ktos szukal piosenki z trailera.. https://www.youtube.com/watch?v=TJC7q_4MCtE

Pablo93

W tym drugim za to słychać "Feral Love" od Chelsea Wolfe. Właśnie na ten wpierw natrafiłam i nie mogli mnie skuteczniej przekonać do obejrzenia tego filmu :D

Vintale

Taa.. Normalnie nie oglądam trailerów, ale po obejrzeniu tego napaliłem się na ten film jak debil. :D

Vintale

Dzięki! Z 5 minut się szwędam po internatach w poszukiwaniu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones