PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 476
ocen
6,2 10 1 101476
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Czy w tym filmie są jakieś sceny sexu z udziałem robotów? nie wiem jak to nazwać do końca, niech będzie, że to "Cybersex". Piszę z dużej litery bo te roboty też są duże. Pytam bo nie wiem czy iść do kina z 17 letnią koleżanką...

ocenił(a) film na 6
Jankeszniujorku

Film ma ograniczenie wiekowe +13 xD

t0ksyczny

Czyli koleżanka może iść, ale nie odpowiedziałaś czy jest cybersex, ale patrząc na orgieniczenia wiekowe mogę przypuszczać, że nie ma. Szkoda myślałem, że koleżanka się trochę wdroży...

ocenił(a) film na 6
Jankeszniujorku

Byłoby dziwne gdyby w filmie opartym na linii zabawek i bajce był jakikolwiek seks :X

t0ksyczny

Niby tak ale idziemy trochę w dziwnym kierunku bijatyka, mordowanie, niszczenie jest od 13 a na sex trzeba mieć min 16 a najczęściej 18. Może jak by czytać między wierszami to chodzi tu o to, że najpierw ci co mają zginąć zginą, zostaną zabici a ci co mają największe siły, władze będą mogli liczyć na sex... coś w rodzaju prawa natury ale sam nie wiem do końca...

ocenił(a) film na 6
Jankeszniujorku

Cóż seks jest legalny z osobą od 16/17? lat ale samo oglądanie go i antykoncepcja od 18 xD trochę sprzeczne rzeczy ale nie będę się kłócił z "logiką" naszych ustaw.

t0ksyczny

o.O to jest najdziwniejszy temat na filmwebie jaki widziałem w tym miesiącu... żeby nie powiedzieć ever.

ocenił(a) film na 6
4rch0n

Trochę :P

4rch0n

Ja bym powiedział, że oryginalny... lepiej wiedzieć na co się idzie a nie się potem rozczarować...

4rch0n

jak widzę takie durne tematy tracę jakąkolwiek wiarę w ludzkie społeczeństwo

LobeliaSakvil

Znalazł się obrońca wiary w ludzkie człowieczeństwo, wyznacznik tego co ludzkie, może spójrz inaczej - niektórzy pisali "nic co ludzkie nie jest mi obce"...

4rch0n

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Gdzie+oni+robili+kupe,2432322


a widziałeś ten

LobeliaSakvil

Heh, nie, nie widziałem, jak widać ciekawość ludzka nie zna granic... :3

4rch0n

niestety

LobeliaSakvil

nie no, ciekawość sama w sobie nie jest czymś złym... Jak chcą gadać o kupie niech gadają o kupie, jak chcą rozmawiać o seksie robotów, w sumie czemu nie i tak internet zgodnie z rule34 jest tego na pewno pełen po brzegi... Ciekawość autora pytającego o kupe jestem w stanie mniej lub bardziej sobie wytłumaczyć, może autor cierpi na brak spełnienia we własnej toalecie i ma potrzebę posłuchania o epickich klozetowych podbojach w świecie fantasy, natomiast pytanie dotyczące seksu robotów... można oczywiście próbować to wytłumaczyć podobnie, ale to co moim zdaniem tutaj rozbiło bank to nadzieja autora na pokazanie swojej koleżance owego robociego aktu,(w sensie WTF?! czemu akurat roboci) jak również to co pod tą nadzieją może się kryć (trójkąt z mikserem czy co?) XD

4rch0n

dobrze powiedziane

LobeliaSakvil

No tylko, że gościu się śmieje ogólnie a Ty to odbierasz, że ktoś ci potakuje...

4rch0n

Chodziło o jakąś wspólną płaszczyznę bo zobacz np. hobbici/ elfy i ludzie robią kupy (jak tu kolega reklamuje) a nie są identyczni... pewne elementy mogą byś płaszczyzną/ przekładnią do dalszych działań i dyskusji XD

t0ksyczny

Problem w tym że w naszych ustawach nie ma logiki :)

Jankeszniujorku

Bóg cię opuścił że zadajesz takie pytania ile masz lat ???

LobeliaSakvil

A co liczba lat jest wyznacznikiem... no właśnie czego, wydaje mi się, że bardzo szuflatkujesz ludzi i oceniasz ich przez pryzmat stereotypów...

Jankeszniujorku

Między robotami nie dochodzi do żadnych fikołków (poza tymi w trakcie walk), ale w pewnym momencie Shane uzasadnia Cade'owi legalność jego związku z Tessą, powołując się na prawo Romeo i Julii, które obowiązuje w Teksasie.

http://www.sheknows.com/entertainment/articles/1040991/transformers-uses-romeo-a nd-juliet-law

chromakowo

No to najważniejsze, że jest miłość i będą żyć długo i szczęśliwie i mieć pewnie dzieci...

Jankeszniujorku

Uroczy wątek założyłeś :)

Nazwa_niepoprawna

Starałem się poruszyć aktualne tematy, dające do myślenia, na, które można podyskutować...

użytkownik usunięty
Jankeszniujorku

Bez obrazy ale to jest najdziwniejszy temat na Filmwebie jaki widziałem

Kurcze żyjemy w XXI wieku nawet takie tematy można podejmować, o sexie też można podyskutować...

Jankeszniujorku

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Gdzie+oni+robili+kupe,2432322

polecam zaprosić tego założyciela tematu do znajomych nie tylko tu ale i realnie tworzylibyście zgraną parę

LobeliaSakvil

A ja polecam żebyś się zapoznał z tym filmem:
http://www.filmweb.pl/film/Kupa+kizi-1986-227617
i tematami np.
http://www.filmweb.pl/film/Kupa+kizi-1986-227617/discussion/KUPA+KUPA,1710338
tam będziesz mógł się udzielać bardziej...

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Gdzie+oni+robili+kupe,2432322

ocenił(a) film na 7

Zgodzę się, dziwny i dziecinny.

ocenił(a) film na 8
Jankeszniujorku

No jeszcze tego by brakowało ... moje dzieciństwo zostałoby zrównane z ziemią ...

Remakai

Niekoniecznie, każdy jest inny, nie znam Cię ale może by Ci się podobało, niektórych spraw nie jesteśmy w stanie przewidzieć...

Jankeszniujorku

co to za idiotyczne pytanie dziecko wez udaj się do lekarza

ocenił(a) film na 8
LobeliaSakvil

Nie ma, ale jest za to dużo scen bitew i wybuchy.

krissovsky96

to chyba post nie do mnie ???

LobeliaSakvil

Napiąłeś się jak moja babcia na klopie, albo mój pies na łące... spuść powietrze bo pękniesz...

Jankeszniujorku

żałosne

LobeliaSakvil

Aha i wypadało by powiedzieć amen chyba. Bo widzę że ambitnie odpowiedziałeś... z masą argumentów....

Jankeszniujorku

na twoje posty argumenty są nie potrzebne

LobeliaSakvil

ale Ty nawet nie próbujesz zmiażdżyć mnie siłą swoich argumentów.... choć tych najmniejszych... ciężko z Tobą dyskutować po hasłach - "żałosne" np.

Jankeszniujorku

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Gdzie+oni+robili+kupe,2432322

poczytaj to odsyłam będziesz mieć argumenty

LobeliaSakvil

No widzę, że ludzie popłynęli z tematem, co do argumentów to trochę dziwnie je formułujesz - "tracę jaką kolwiek wiarę w polskiego ludzkiego społeczeństwa", jeśli to jest argument...

Jankeszniujorku

mam pomysł załóż taki temat na Hobbicie czy w ostatniej części Kili i Tauriel będą uprawiać stosunek

LobeliaSakvil

Nie chcę na razie filmu zobaczyć to się nie pytam bo mnie to nie interesuje... takie tematy zostawiam tobie...

Jankeszniujorku

heh ja nie zakładam takich śmieci :(

LobeliaSakvil

No wiesz śmieci to pojęcie względne, do tego czasami można coś z nich odzyskać co może się czasem przydać...

LobeliaSakvil

A do jakiego? Ty pewnie wiesz najlepiej może jakiegoś polecisz z autopsji?

Jankeszniujorku

heh żałosne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domino98

żałosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones