PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 517
ocen
6,2 10 1 101517
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Czy w tym filmie są jakieś sceny sexu z udziałem robotów? nie wiem jak to nazwać do końca, niech będzie, że to "Cybersex". Piszę z dużej litery bo te roboty też są duże. Pytam bo nie wiem czy iść do kina z 17 letnią koleżanką...

LobeliaSakvil

Ile masz lat chłopcze ? Tylko bajeczki oceniasz i te opinie....

domino98

bajeczki oceniam chłopie mam więcej ocen a widzę że lubisz film mroczny rycerz ja też :)

LobeliaSakvil

Przechodzę na Twoją stronę Ten baran Jankes powinien sie leczyć !

domino98

ach to miłe :) takie pytania nie na moje wykształcenie

domino98

Teraz ten dostał hopla bo mu nie przyklasnąłem, kolega lata jak chorągiewka na na wietrze. Weź się Dominiko opanuj bo na razie do rozmowy wnosisz tylko bluzganie, ale czego się spodziewać jak ktoś używa tylko "argumentu siły... "

LobeliaSakvil

Pytanie mam takie: skoro wątek uważasz za żałosny, to w jakim celu się w nim udzielasz? Spameriadę sobie tymi wpisami o treści "żałosne" urządziłeś. Trzeba było sprawę przemilczeć lub wątek zamknąć. Nie przypominam sobie, by ktoś kogokolwiek zmuszał do czytania tematów, ani wołami zaciągał do zamieszczania w tychże tematach swoich, powiedzmy, przemyśleń.

Nazwa_niepoprawna

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Dru%C5%BCyna+Pier%C5%9 Bcienia-2001-1065/discussion/Gdzie+oni+robili+kupe,2432322

poczytaj to potem się wypowiadaj

LobeliaSakvil

Wątek jak wątek, akurat czytałem dużo wcześniej. Dodam tylko, że nie ma głupich pytań.

Nazwa_niepoprawna

według ciebie nie ma głupich pytań a według wielu tak

Nazwa_niepoprawna

Zgadzam się (lubię to) - są raczej głupie odpowiedzi... niektórzy się tak napinają jak by myśleli, że mogą Wisłę zawrócić kijem...

Jankeszniujorku

LobeliaSakvil idż internetowy napinaczu daj mamie buzi i do spania!

Jankeszniujorku

Nie bardzo zatem rozumiem, dlaczego niektórzy, uznając wątek za debilny, tak chętnie się w nim udzielają. Ba, jeszcze raczą wszystkich dobrymi radami i swoim zniesmaczeniem. Jeżeli mnie wątek nie odpowiada, zamykam, a nie smaruję w nim komentarzy. Może niektórzy użytkownicy cierpią na natręctwo myśli lub inne zaburzenia psychotyczne, bo czasem takie można odnieść wrażenie. Mnie wątek szczerze rozbawił, a że zrobił się offtop /a jak wiadomo na Filmwebie moderka kuleje/, to później człowiek brnie przez durnowate wpisy o treści "załosne". Jak żałosne, nie czytam i nie komentuję. Proste jak trzy metry drutu w kieszeni :)

Nazwa_niepoprawna

czy ktoś mnie zauważy ?!?!
\

domino98

Daj spokój :) i nie obrażaj innych bo zaś zła atmosfera się robi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domino98

Nie mam takiej potrzeby dziękuję nie jestem homo i żeby nie było w świecie robotów też...

Jankeszniujorku

a dziękuję z obronę to miłe z twej strony :)

LobeliaSakvil

No bo nie chodzi o obrażanie kogoś, nie znam Cię to po co mam walić epitetami, może w gruncie rzeczy nie jesteś zły, tylko masz inny pogląd na rzeczywistość...

Jankeszniujorku

jak byś przyszła tu z forum Hobbita też byś dostawał białej gorączki uwierz coś o tym wiem

LobeliaSakvil

Ja jestem - on. Ludzie są różni i nie trzeba się zawsze oburzać na rzeczywistość, nie każdy każdemu dogodzi...

Nazwa_niepoprawna

Polewam Ci wirtualnego drinka, bo innego nie mogę i po to został ten temat założony a modery nie powinny zaraz od razu całego tematu kasować bo to bez sensu, lepiej usuwać jakieś chamskie wpisy, zawsze można się choć trochę pośmiać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domino98

Widzę że masz dobry węch dominiko98, nadawał byś się do wykrywania narkotyków albo afer. Może to ty te taśmy nagrałeś na niekorzyść rządu... :) , bo masz taki 6 zmysł że ja pierdziele...

Jankeszniujorku

Tylko Korwin - Mikke !!!

domino98

A jaką partię popierasz.... :)

Jankeszniujorku

Jednak miałem słuszne przypuszczenia co potwierdza wstęp do jednej z recenzji w internecie:
"Scenariusz, który nawet jak na tego typu produkcję razi głupotą i nielogicznością, montaż rodem z MTV, wszechobecny chaos, ORGIA efektów specjalnych i nuda, która pomimo całej parady atrakcji jaką serwuje nam Bay pod koniec daje się mocno we znaki."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones