PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542379}

Trzy

3
6,3 2 862
oceny
6,3 10 1 2862
4,7 3
oceny krytyków
Trzy
powrót do forum filmu Trzy

Niezły!

ocenił(a) film na 6

Interesujący scenariusz i dobra obsada ,a po za tym dobrze się ogląda !

ocenił(a) film na 9
con_desiros

Popieram! Bardzo dobry film. Dziwie sie ze dosc niska ocena.

ocenił(a) film na 5
Lunara

Jak dla mnie jest on odrealniony. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że trzy osoby mogą być razem i nikt o nikogo nie jest zazdrosny ani nie czuje się odstawiony na boczny tor. Ludzie są ludźmi i zdrada boli,nawet kiedy samemu/samej nie jest się w porządku.
Mogę się też przyczepić do kilku scen związanych z matką Simona i z pewnym przegadaniem/ przeintelektualizowaniem filmu
(Sprawy uczuć można powiedzieć zwykłym językiem, tak samo przekonująco, może nawet bardziej niż językiem naukowego wywodu)
Ale za ciekawą fabułę , narrację i wycieczkę do berlińskiego świata ludzi kultury film ma u mnie 5

ocenił(a) film na 9
Aktra

Tzw trójkąt to była już końcówka filmu więc nie wiemy jak to się już dokładnie rozkręciło :) A jak wiemy na świecie przeróżne rzeczy się dzieją, myślę że o wiele bardziej dla nas niewyobrażalne niż trójkąt :)

ocenił(a) film na 5
Lunara

I owszem, Świat jest szeroki, a film mimo pewnych niedociągnięć pozostawia jednak dobre wrażenie.
Jest ciekawy, optymistyczny. Dla mnie to wprawdzie trochę S-F, ale się dodrze ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones