PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562}

Wszyscy mówią: kocham cię

Everyone Says I Love You
6,8 16 367
ocen
6,8 10 1 16367
6,5 15
ocen krytyków
Wszyscy mówią: kocham cię
powrót do forum filmu Wszyscy mówią: kocham cię

ale, jak to bywa w przypadku takich specjałów, można ich wchłonąć ograniczoną, raczej niewielką, ilość. Gdyby tak ze 40 minut filmowi urwać, to może jakoś by było. No i te piosenki - zupełnie się nie mogę do nich przekonać. Rozumiem, że ktoś kiedyś wpadł na taki pomysł, jestem nawet w stanie docenić fakt, że ktoś wymyślił, żeby pięciu facetów - w tym dwóch na stołach - synchronicznie skakało, tańczyło i śpiewało, że oni się tego nauczyli, ale na tej samej zasadzie na jakiej jestem w stanie docenić człowieka, który jadąc na jednokołowym rowerku żongluje tuzinem bananów - zadania karkołomne, tylko po co one komu ? Ogólnie film polecam wszystkim, którzy mają ochotę na 100 minut beztroskiej wesołości okraszonej musicalowymi przerywnikami, gdzie jest tak wspaniale, że nawet zmarli z trumien wstają.

użytkownik usunięty
pantograf

Cóż...do piosenek ja też nie mogę się przekonać. Ani nie są chwytliwe, ani specjalnie ładne, ani z fajnym tekstem...może by było lepiej, gdyby nie był to musical.
Ogólnie to taka przyjemna komedyjka.
7/10.

użytkownik usunięty
pantograf

Cóż...do piosenek ja też nie mogę się przekonać. Ani nie są chwytliwe, ani specjalnie ładne, ani z fajnym tekstem...może by było lepiej, gdyby nie był to musical.
Ogólnie to taka przyjemna komedyjka.
7/10.

ocenił(a) film na 3

Jestem rozczarowana. Jednak dobra obsada to nie wszystko, wynudziłam sie strasznie na tym filmie. Piosenki podobały mi się strednio.

ocenił(a) film na 7
pantograf

Allen jak zwykle podszedł do wszystkiego z lekką ironią. Według mnie aktorzy, scenariusz i forma musicalowa są strzałem w dziesiątkę! W filmie chodziło właśnie o to by w jak najprzyjemniejszy i jak najprostszy sposób pokazać miłość w róznych momentach życia różnych osób. A przerywniki w postaci piosenek tylko dodają uroku całemu obrazowi, który chyba z założenia nie miał być realistyczny, lecz z przymrużeniem oka przekazać nam całkiem fajną komedię na popołudnie ;)

pantograf

Film jako komedia jest całkiem dobry, miło się go ogląda, ale jako musical jest trochę drętwy i naciągany. Podobały mi się nietypowe efekty specjalne np. tańczące duchy.

Hildebrandt

Jak dla mnie ten film był raczej parodią musicalu, więc ocenianie go pod tym względem na poważnie wydaje mi się być trochę dziwne. Nie wyobrażam sobie normalnego musicalu w którym np. człowiek na wózku wstaje i zaczyna tańczyć (ogólnie cała ta scena w szpitalu) albo główna postać sceny wykonuje ruchy wyglądające na amatorskie (nie jakby umiał tańczyć) i dodatkowo wyglądające tak jak w tej scenie u jubilera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones