PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506444}

Zabójca z autostrady

Freeway Killer
4,6 537
ocen
4,6 10 1 537
Zabójca z autostrady
powrót do forum filmu Zabójca z autostrady

3/10 Słabizna

ocenił(a) film na 3

Jedyne co w tym filmie przykuwa wzrok to gra głównego bohatera Willa.
Scott naprawdę dobrze się wczuł w rolę. Te jego nerwowe poprawianie włosów, diaboliczne uśmieszki i sadystyczne podniecenie jakie odczuwał podczas odbierania życia swoim ofiarom zasługują na uznanie.
Na tym jednak kończy się to co dobre w tym filmie.Reszta jest zwyczajnie nudna i do bólu przewidywalna. Tak na prawdę to nie wiem co miało wyróżniać ten film od innych opowiadających o seryjnych mordercach i psychopatach. Gdyby ktoś zadał mi pytanie: "O czym jest ten film?", odpowiedziałbym: "O seryjnym mordercy który wabi ofiary oferując podwiezienie a następnie zabija w towarzystwie osób, które mają sprawić że nie będzie czuł się samotny w chwili popełniania zbrodni"
Tym jednym zdaniem można opisać cały film, zatem czy warto tracić tyle czasu na oglądanie?

Albano

Ludzie nie wiem czemu tak marudzicie...Co was tak nudzi? Przecież to historia oparta na faktach, więc trudno oczekiwać, że w połowie filmu przylecą kosmici? Mnie akurat bardzo się podobał - przynajmniej z trzech powodów : 1. Aktor grający Williama Bonina świetnie poradził sobie z rolą (reszta też dawała radę) 2. Zminimalizowano wstawki policyjno - dochodzeniowe 3. Przez pokazanie w filmie relacji między trójką bohaterów, ich rozmów itd. dostaliśmy wgląd zarówno w przebieg zabójstw jak i w sposób myślenia bohaterów, ich pokręconą wizję świata : )

ocenił(a) film na 5
Albano

Aktor odtwarzający rolę główną stanął na wysokości zadania, stworzył naprawdę upiorną postać. Sam film moim zdaniem średni, nie trzyma w napięciu, po prostu się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones