PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776169}

Zabicie świętego jelenia

The Killing of a Sacred Deer
6,5 40 246
ocen
6,5 10 1 40246
6,7 40
ocen krytyków
Zabicie świętego jelenia
powrót do forum filmu Zabicie świętego jelenia

...w jaki sposób Martin sprawiał że rodzina Stevena chorowała?

Kapitanos

To fikcja, reżyser nie podałby nam "wskazówek" jak skutecznie ukradkiem uśmiercać ludzi. Moja teoria jest taka: mógł ich poczęstować czymś co zawierało "fikcyjną" toksynę, trudną do wykrycia (nie jestem też pewna, czy dzieci były badane pod tym kątem w szpitalu) i posiadać na to odrutkę, jak jest z wieloma substancjami. Mógł je wykraść w trakcie wielokrotnych odwiedzin w szpitalu.

irie55555

Mnie sie wydaje ze chorowal tylko chlopiec dziewczyna pimagala chlopakowi

ocenił(a) film na 10
Kapitanos

Nikt nie chorował w rzeczywistości. Wszystko jest metaforą, jak mówi Martin w jednej ze scen. Cała akcja filmu rozgrywa się "w głowie" Stevena. W rzeczywistości mogła trwać kilka sekund. Wyobrażenie świata, w którym jeśli kogoś zabiłeś spotyka cię nieunikniona i natychmiastowa sprawiedliwość. Wszystko co robi Martin, scena jego matki i Stevena, wszystko co dzieje się z dziećmi, scena z losowaniem i późniejsza finalowa w restauracji - to wszystko jest metaforą, nie dzieje się rzeczywiście. I owszem jest to genialny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones