PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 750
ocen
7,2 10 1 267750
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Wszyscy tak zachwycają się DiCaprio, a jak dla mnie zagrał co najwyżej poprawnie. Jakoś nie przekonują mnie wystudiowane grymasy bólu na twarzy przez połowę filmu. Wg mnie aktor, który "ukradł" cały ten film to Tom Hardy. Od pierwszej minuty pojawienia się Fitzgeralda na ekranie życzysz tej postaci co najmniej jakiegoś okrutnego gwałtu zbiorowego. I to jest właśnie aktorstwo przez duże A. Sam film bardzo dobry - świetne zdjęcia i genialne sceny: z niedźwiedziem, z bizonami i z koniem. Interesujący motyw zemsty, dwie i pół godziny minęło mi jak z bicza strzelił. Czy na Oscara? To się okaże, ale poprzedni film tego reżysera - "Birdman" - to była jakaś totalna porażka.

ocenił(a) film na 8
olka0207

A ja uważam, że mocno niedoceniony został Domhnall Gleeson, jako Kapitan Andrew Henry. Mnie się bardzo podobała ta postać, którą zagrał.

blue_bird86

Oj tak. Szkoda, że tak krótko był obecny na ekranie.

ocenił(a) film na 9
olka0207

Ja tam uważam że oboje zrobili robotę w tym filmie. A sam film jako całość genialny

ocenił(a) film na 5
olka0207

"wystudiowane grymasy bólu".. Innych min i grymasów nie mógł robić , bo miał do odegrania rolę faceta pochlastanego na kawałki niedźwiedzimi pazurami. To dość skutecznie ogranicza ilość min i grymasów :)

prowrocek

No właśnie dlatego nie zagrał w moim mniemaniu nic konkretnego, każdy by tak zagrał jakby dostał w ten sposób rozpisaną rolę. Choć do DiCaprio nic nie mam i fajnie, że dostał Oscara (należał mu się już za "Wilka z Wall Street") to i tak mnie jego rola w tym filmie nie zachwyciła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones