PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 750
ocen
7,2 10 1 267750
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Zdjęcia cudowne, fakt, ale czy tyle wystarcza, żeby nazwać film arcydziełem? Zawiodłam się bardzo mocno, nudził mnie w niektórych momentach niemiłosiernie. Co do Oscara dla Leo - mam nadzieję, że za Zjawę nie dostanie. Jego wcześniejsze role bardziej na to zasługiwały, chociażby za Grape'a.

ocenił(a) film na 5
Nitisara29

No właśnie, szukałem takiego głosu, bo się z nim zgadzam. Wg mnie był trochę za długi, za bardzo rozwleczony. Można było co prawda pooglądać sobie wtedy piękne widoki. :) Chociaż możliwe, że trzeba by go było obejrzeć jeszcze raz...

Michal_Druga_Wyplata

Miałem tak samo :) Czasem film był po prostu nudny. Po zachwytach w mediach na temat tego filmu spodziewałem się czegoś lepszego. Film dobry ale arcydziełem bym tego nie nazwał. Już większe wrażenie na mnie wywołały takie filmy jak "Lone Survivior" czy "Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą"

ocenił(a) film na 7
Nitisara29

Dla mnie film przereklamowany. Owszem jest bardzo dobry, ale z uwagi na pokazanie w nim wg mnie, kilku niedorzeczności to nie jest arcydzieło. Nie czytałam książki, nie czytałam o prawdziwym Hugh Glassie, opiniuje na podstawie tego co zobaczyłam. Koleś który leży kilka dni na noszach i jest prawie martwy, nagle się czołga, wstaje, a już hitem było gardło, które ciągle krwawiło, Hugh je przypalił po czym bez problemu zadziera głowę bardzo wysoko bez żadnego skrzywienia. I scena gdzie leży na skraju urwiska, do którego ledwo się doczołgał patrzy przerażony w dół i następna scena jak pije wodę już z rzeki, ciekawa jestem jak szybko się doczołgał w dół ;) Aktorsko super, krajobrazy - bajka, całość lekko rozczarowująca.

ocenił(a) film na 7
Nitisara29

Najlepiej skomentował ten film mój ojciec
"Leo musiał się ubabrać i wejść we flaki konia żeby dostać Oscara" po czym wybuchnął śmiechem. W sumie jak się tak z dystansem spojrzy to nie sposób się nie zgodzić :D

Nitisara29

Cóż są gusta i guściki - Mnie akurat nie nudził - Ale cóż każdy oczekuje czego innego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones