PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 976
ocen
7,2 10 1 267976
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Pytanie tylko ....skąd takie skrajne opinie ? Czemu na filmwebie film ma 7,3 a nie więcej ? Czemu większość kolegów mówiła mi ....nuuuuudaaaa, szkoda kasy na kino, zaśniesz....itd. Ma dwie teorie, że Ci co narzekają, prawdopodobnie obejrzeli film na ekranie TV......kopię dvdscreener pozostawiającą wiele do życzenia, a nawet jeśli jest już kopia dvd a nawet blue-ray to i tak takie oglądanie na małym ekranie nie odda emocji jakie można przeżyć w kinie. Ci drudzy z kolei, którzy byli na tym filmie w kinie, ale również narzekają, zakładam, że należą do grupy osób oglądającej trailery ( w mojej opinii psującej smaczek każdego filmu ). Film nie jest westernem akcji, w którym strzelają do siebie, skaczą do wody, skaczą w przepaście itd, film jest długi a takich ''szybszych'' momentów poza początkiem jest później niewiele. Nie oglądałem trailera, wiedziałem, że opisie są takie sobie, że film trwa ponad 2,5 godziny a mimo to poszedłem bardzo zmęczony z lepiącymi się oczyma i powiem Wam, że to było jedno z najlepiej wydanych 27 zł w ostatnim czasie! Zdjęcia - REWELACJA, historia - CIEKAWA, DiCaprio - DOBRZE, Tom Hardy - bardzo dobrze, emocje - SUPER. Wystarczyło wczuć się w to co musi przeżywać biedny Glass walcząc o życie. I chyba nie tylko mi się to udzieliło na sali kinowej. Bo pierwszy raz nie słyszałem szeptów, komentarzy, popcornu itd podczas filmu, a gdyby tylko zapaliło się światło, słychać było tylko ohy i ahy.

Adiluzaczeq

Ja niestety znam wielu ludzi sceptycznych do tego filmu, ale zupełnie z innego powodu. Niemal za każdym razem słyszałem zarzuty, że film jest zwyczajnie zbyt prosty, banalny, pozbawiony większej głębi, nie skłania do żadnych refleksji.

szmyrgiel

ten film właśnie miał na celu sprawdzić cierpliwość widzów, te ponad dwie godziny, melancholia w połowie filmu, serio ktoś czekał na akcję rodem z nowego madmaxa w fuzji ze scenariuszem od Nolana i patosową muzyką...? moim zdaniem, nie dało się zrobić z czołgania faceta filmu który by miażdżył akcją, no jak...? dlatego ten film jest specyficzny, tak jak nowy madmax - z niego wylewa się akcja i epicka muzyka, tak przez dwie godziny a i tak nie można było dogodzić :)

ocenił(a) film na 9
Adiluzaczeq

Niestety amatorzy transformersów atakują i narzekają na nudę. Ja nie nudziłem się ani chwili. Film móglby trwać spokojnie pół godziny dłużej. Zdecydowanie film roku. Ocena na filmwebie to niestety żart, jak w wielu innych przypadkach. Na imdb przy 250 tyś głośow ocena to 8,2 ;) Na Rotten 82% pozytywów i srednia 8/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones