PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 268 020
ocen
7,2 10 1 268020
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Zanim usiądziesz przed telewizorem, ubierz się ciepło, przygotuj kubek gorącej herbaty
najlepiej z rumem i ściemnij lekko światła. Za chwilę będzie Ci zimno, twardo i ciężko.
Wchłonie Cię w tym filmie bez reszty, pozbawiona kurtuazji surowość życia
rozpleciona między krystalicznymi obrazami natury. Oglądając film w odpowiednim skupieniu,
można naprawdę poczuć smak rozgrywających się wydarzeń. Chłód śniegu i jego skrzypiący dźwięk pod
krokami. Ciepło z ogniska gdy przenika przez zmarznięte dłonie.
Dawno nie przeszedłem w filmie takiej drogi i polecam wszystkim, którzy lubują się w tego rodzaju
doznaniach.

ocenił(a) film na 4
Elemental

Nalezaloby dodac przygotuj sobie poduszke,gdyz nieuchronnie zasniesz.Slaby,bardzo slaby przeraklamowany z banalnym scenariuszem film.Jedynie swietne zdjecia.

ocenił(a) film na 9
filmotecki

Dodaj, że to tylko Twoja opinia. elo

ocenił(a) film na 9
Elemental

Wszystko się zgadza, tylko dodałbym, że film należy oglądać w kinie - wtedy wydobywa się z niego to co najlepsze. Tylko z tym wniesieniem rumu może być ciężko ;)

ocenił(a) film na 4
lukarian1313

niestety ogladalem w kinie-zdania nie zmienie,wyjatkowy przeraklamowany filmowy''pasztet''.Rzekne,iz czulem się zawstydzony,ze dalem się nabrać na nachalny lobbing tego filmu. Tak to tylko moja opinia,choc niestety nie tylko moja, dyskusje po Zjawie w gronie znajomych uswiadomily mi ,ze nie jestem osamotniony w w.w. opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones