Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

BADZIEWIE

użytkownik usunięty

Jedynym dobrym filmem 2009 roku jest "Stan gry". Cała reszta z Bękartami Wojny i Avatarem na czele to przeciętniaki. Współczesne kino stoi na tak marnym i żałosnym poziomie, że chcę się wykupić całą kolekcję filmów z Henry Fonda. W ciągu 2007 - 2009 był tylko jeden rewelacyjny film - Zapaśnik. O reszcie szkoda gadać.

Przyznam, że wyniki tegorocznych Oscarów mocno mnie zdziwiły.
W najważniejszej kategorii, zwycięstwo "Hurt Locker" jest dla mnie dziwne. Nie wiem, czym kierowała się Akademia, dla mnie film nie jest odkrywczy, a i puenta, że "wojna wciąga jak narkotyk" była w tym filmie uzasadniona w dość płytki sposób. No ale ......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Albo my, Polacy nie znamy się na kinie, albo amerykanie są w tym fenomenalni...

Najlepszy film:
Bękarty wojny

Najlepszy aktor pierwszoplanowy:
George Clooney

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa:
Carey Mulligan

Najlepszy aktor drugoplanowy:
Christoph Waltz

Najlepsza aktorka drugoplanowa
Penélope Cruz

Najlepszy reżyser
James Cameron


Najlepszy scenariusz oryginalny
Bękarty...

więcej

Czy wie ktoś, czy gdzieś w internecie będzie można obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów? Np na filmwebie? Bo Canal+ niestety nie mam...:(

Czy będzie transmisja z Oscarów na tvn24?

Z mojego wyboru za najlepszy film powinni dostać: Underworld bunt lykanów albo Terminator ocalenie lub Dystrykt 9,ja stawiam na Dystrykt 9 ale takbym postawił na tego underworlda, choć też na terminatora, a The hurt locker jeszcze nie widziałem, a Avatara(nie najgorszego ani nie najlepszego)filmu to napewno nie...

Ta kategoria jest najlepsza: Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny

Ktoś zaczął głosować na Człowiek, który pokonał Pentagon i później inny też tak robią a film ma 11 głosów na filmwebie (a w ankcie ponad 4000 głosów)

To nawet u bukmachera The Cove ze stawka 1.05, a kazdy inny film kurs 5.0

Avatar

użytkownik usunięty

Stawiam na avatar bo tak naprawdę to tylko dwa filmy ze sobą konkurują. Moim zdaniem Tarantino powinien przegrać! Przyznam, że żaden obecnie z filmów nie zasługuje aczkolwiek nagroda musi do kogoś pójść. Bękarty okazały się totalnym niewypałem. Aktor - zdecydowanie Waltz, nie ma sobie równych nawet. Zupełnie jak Day...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones