To znakomita niespodzianka dla FilmWebowiczów. Nowoczesność oraz innowacyjność są dowodem na ustawiczną pracę nad ideałem przez pracowników Portalu. W imieniu wszystkich FilmWebowiczów pragnę Państwu podziękować. Proszę nie zwalniać tempa.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Aaaaaaaaaaaa to takie buty....

Marac

widzę widzę

szambelan

Ta zmiana z całą pewnością usprawni korzystanie z filmwebu. Widać, że właściciele dbają o użytkowników i tworzą stronę dla nas :-) Mam nadzieję że za jakiś czas zmienią coś jeszcze, bo więcej zmian bardziej unowocześni ten portal ;-)

szambelan

Tragedia co się tutaj wyprawia a było tak dobrze zachciało się nowoczesności

Gokart

To chyba dobrze. Te zmiany robią po to aby korzystanie z portalu było wygodniejsze. Musimy iść do przodu i jeszcze bardziej unowocześnić tę stronę :-)

looki14

To zmiany ku młodym, wesołym, ale stare dziadki narzekają.

agatkaa2

Tak zwane dziadki leśne, proszę Pani. Osoby najczęściej bezrobotne. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Takie osoby nie idą z postępem i duchem nowych czasów, bo cierpią na miażdżycę w głowie i w nogach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KRCK

Już Pan takie teksty wklejał wielu damom filmwebu co nie chciały z Panem pisać.

Jakie to smutne i żałosne.

agatkaa2

Atencja wyłączona. :) Żegnam.

KRCK

Wolałabym aby Pan nie pisał w tematach w których ja pisze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szambelan

Wyobrażałam go sobie najpierw jako wesołego, bliskiego wieku emerytalnego, co lubi do każdego zagadać sympatycznie. O takiego dokładnie właśnie:
https://www.youtube.com/watch?v=yYGRl4MwG_A

agatkaa2

A naprawdę jest taki:
https://youtu.be/vEKdNDRRDQk
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Szambelan - co u Ciebie stary gnyku? Już myślałem, że zniknąłeś raz na zawsze, a tu taka niemiła niespodzianka.

Bokciu

Nigdy się nie sprzedam. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Długo się maskował udając sympatycznego i pomocnego z czasem jednak zaczął pisać inaczej, uprawiać sabotaż też na moich tematach. Oraz trajkotać więcej, coraz więcej i jak nakręcona karuzela. Nie rozumie takiej nadpobudliwości i gadulstwa ja mam całkiem inny charakter.
To tyle, jak nie chce słuchać moich rad dobrych to niech pisze z kim innym, bo mię tylko irytuje i mię potem głowa boli od niego.

szambelan

A mi się nowy wygląd nie podoba, wolałbym aby dano mi wybór (jakaś opcja w ustawieniach), stary po prostu był bardziej przejrzysty.

Hokoczu

Nie możliwe - już po pogrzebie starego profilu.

szambelan

Dzięki za nieprzejrzystość w profilu, wygląda jak burdel po inwazji stada buhajów ...

Rzadko zaglądałem, ale teraz mi się odechciewa kompletnie, na mnie nie zarobicie..

Ja mogę zobaczyć najwyżej oceniane filmy moje i innych?

Looney_Kermit

Jakoś się musiał Pan nawchodzić, by tyle punktów uzbierać, więc dalej będzie Pan odwiedzać. Filmweb jest silny. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

to jest troll?

Directionek

To^ jest. Pozdrawiam serdecznie.

Directionek

Tak, to jest troll, zresztą zgłoszony już administracji portalu za wielokrotne obrażanie i szykanowanie użytkowników.

Directionek

To troll z Kunan, bardzo niebezpieczny.

Directionek

Trolle wyżej to już zbanowane wcześniej multitrolle. Proszę się nie lękać. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

To chyba jakieś kpiny. Pachnie mi to trolowaniem. To trochę tak jakby jakby pomysłodawca durnych zmian na filmwebie, teraz napuszczał ludzi na forum aby pisali że są wspaniałe i aby właściciel widział: no tak zdania są podzielone: jedni są zadowoleni a drudzy nie. Takie mydlenie oczu. Obrzydlistwo!

kyle_reese

Bo to trollowanie w czystej postaci, tylko że bez żadnego związku z właścicielem. Tylko tutejszy troll piecze dwie pieczenie na jednym ogniu. tj. włazi w tyłek owemu właścicielowi i przy okazji ma dobrą zabawę z naturalnego oburzenia większości użytkowników.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szambelan

Zdawał się wesołą Panną, zanim podejrzanie upierał się wyciągnąć od Pana adres na publicznym forum.
Ja też przywykłam do tego portalu choć Pan twórca portalu ma starą czarownicę Cielecką w ulubionych postaciach filmu, więc to też podejrzany człowiek.

agatkaa2

Krytycy filmowi nieraz dają wyraz swojemu niecodziennemu gustowi poprzez ekscentryczne upodobania, proszę Pani. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Lecz czy można upodobać sobie o osobie tak głupiej i źle wychowanej jak owa "aktorka"? Nie przekonuje mię to wcale.

agatkaa2

Może wrażliwość dobrego Pana Gortycha zmieniła się pod wpływem lektury wiecznie utyskujących tutaj trolli ponad czterdziestoletnich bez pracy, mieszkających z rodzicielkami.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

;))))))))))))))))))))
Mówiąc prosto z mostu - czyli że zgłupiał.

KRCK

Daj sobie z nim spokój bo to się już nudne robi.

Kate_Bennet

Nie ma sensu, wiem.

kyle_reese

Szambelan to największy troll na FW. Jeśli go nie kojarzysz, to znaczy, że nie bywasz na Inne (i słusznie). To indywiduum zwykle siedzi wyłącznie tam, jak glista pod kamieniem i wypełza tylko wtedy, gdy FW wprowadza kolejne "dobre zmiany".

Marac

https://vignette.wikia.nocookie.net/lotr/images/b/b0/Grima.jpg/revision/latest?c b=20150728123236&path-prefix=pl

Kate_Bennet

"Great minds think alike":

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacje+o+pracach+nad+nowym+pro filem,2995828?page=14#post_15771483

Marac

No to teraz tylko czekam, aż Wujek przejmie władzę i wyrzuci Stiflera.

Marac

Ok, dzięki. Może on ma jakieś problemy psychiczne czy zaburzenia psychiatryczne... nie mi oceniać. Już go do dałem na listę trolii, aby unikać jego wpisów szerokim łukiem.

kyle_reese

Wiesz, że jest skrypt, którym możesz całkiem usunąć posty niechcianych użytkowników? Tak, że ich nie widać. W którymś temacie było o tym. Kate_Bennet lub KRCK na pewno mają link, jeśli byś był zainteresowany.

Marac

To prawda, mam w którymś z PW, choć nie skorzystałem.

Marac

Marac serio? Twoje słowa są miodem na moje serce :) Bardzo chętnie skorzystałbym z tego skryptu. Kiedyś na forum FW prosiłem o możliwość indywidualnego blokowania przez użytkownika wypowiedzi troli - oczywiście to też było jak grochem o ścianę. Jak ktoś ma linka do skryptu pod ręką to byłbym wdzięczny.

kyle_reese

Serio serio. Poproś KRCK, Kate Bennet albo ZSGifMana.

kyle_reese

http://www.filmweb.pl/forum/inne/Skrypt+do+blokady+post%C3%B3w+trolli+i+spamer%C 3%B3w.,2975150

Polecam się

kyle_reese

Nie pozwolę wam, trollom niszczyć FilmWebu. Portalu o prestiżowej sławie. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones