Axl Rose

William Bruce Rose Jr.

8,4
27 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Axl Rose

Możecie mnie zjechać ale chyba sie ze mną zgodzicie, iż Axl jest zaje....ie przystojny?! seksowniejszego muzyka chyba nie ma:D no nie?:D wybaczcie mi ten dziecinny i prymitywny wpis ale nadmiar pomaturalnego wolnego daje mi sie we znaki:D
pozdro dla fanów Guns n' Roses, Aerosmith, Green Day, Metalliki, Kiss itd. adjos;*

sweet_paradise1990

ale tobie chyba chodzi o tego Axla z lat 80/90, bo teraz to on wygląda jak wyblakły szympans.

KRISPO_DE_PALMA

sprzed 20 lat:)













<za krótki>

sweet_paradise1990

to się zgodzę. choć jestem facetem to przyznam, że gębę miał ładną. laski na niego leciały. ale teraz... ściął by te kudły może lepiej by wyglądał.

KRISPO_DE_PALMA

masz rację:)
no nieładnie sie zestarzał, wygląda starzej niż na swoj wiek ale to wina używek. do tego dochodzą stresy związane z Chińską Demokracją i proszę. szkoda, ze nie urodziłam sie z 20 lat wczesniej to chodziłabym na ich koncerty:D teraz nastała era techno -_-

sweet_paradise1990

to musiałabyś jechać do Berlina albo Pragi bo do Polski ani razu nie zawitali w tamtym czasie.

KRISPO_DE_PALMA

szkoda, że ich nie było, Polska taka pięęęekna:D xD Axl byl w Polsce w 2006 roku ale mialam wtedy 16 lat i szkoda, ze tylko 16 bo pewnie bym pojechała:( sama nie moglam:/

sweet_paradise1990

to miło że taka młoda osoba sięga po takie kapele jak gnr.ja miałem 13 lat jak za nimi szalałem w 92 roku.wtedy nie było komputerów w domach,internetu.kupowało się pirackie kasety i gazety typu tylko rock itp.
jak ktoś coś złego powiedział na Axla gotowy byłem do walki.eh...zostały wspomnienia.

KRISPO_DE_PALMA

Uwielbiam rocka i załuje, że nie urodziłam sie 20 lat wczesniej, wtedy to były czasy...piękne czasy. Teraz to nie ma co... bokiem wychodza mi te plastikowe produkty show-biznesu. Na szczescie nie brakuje ludzi co lubia muzyke Gunsów i innych rockowych kapel:)

sweet_paradise1990

Zgodzę się z Tobą, Kochana. Axl był po prostu... cudowny. Mam na kompie z 300 jego zdjęć z młodości;P. Co do starzenia... to powiem Ci, że jeszcze nie jest z nim źle^^. Gdyby rozplótł te głupie warkoczyki, przestał chodzić w garniakach i zgolił zarost, wyglądałby o wiele lepiej;]].

sweet_paradise1990

Ja też kocham taką muzę. Gunsi są u mnie na pierwszym miejscu i jestem wielką fanką lat 80- tych w muzyce rockowej;]. Znasz może zespół "Warrant"?

Maaarcia27

słyszałam coś niecoś o Warrancie:) ale nie mialam czasu przesłuchac wszystkich piosenek, akurat wakacje są to nadrobie:) u mnie Gunsi tez na 1szym miejscu:) szkoda, ze lata 80 i 90te nie powróca:( wtedy to sie grało:)

sweet_paradise1990

Ee, weszłam na Twój profil, tak patrze.. Ty z Tarnowa jesteś? :D to tak jak ja.. gdzie taka fanka Gunsów się ukrywa? :P

Indian

nie w samym Tarnowie ale w promieniu 10 km od niego:D jak masz czas to napisz mi maila to pogadamy:) moj mail lady_from_his_world@op.pl :)

Indian

jesli nie o mnie chodzilo to sorki:) ale ja tez jestem z Tarnowa:) wlasciwie okolic:) tylko w profilu sobie walnelam rzeszów bo z poczatku wogole nie przywiazywalam zbytnio wagi do tego profilu, nie widzialam, ze tu ktos z tarnowa jest:) w kazdym razie pozdrawiam wszystkich fanów Gunsów i nie tylko:)

sweet_paradise1990

do Ciebieeee, a do kogo by innego;)



Indian

Aaa coś dodam od siebie.. Lata 80-te, oczywiście USA.. to byłyby najlepsze lata mojej młodości..;p bo w Polsce niestety za ciekawie nie było w tym okresie.. teraz na każdym kroku mam styczność z discodupami itp.. ludzie nie znają GnR, AC/DC.. w ogóle nawet nie słyszeli o tych zespołach:P

Indian

ja ciągle powtarzam przyjaciółce, ze chcialabym zeby moje lata nastoletnie przypadały na lata 80te i 90te:) zreszta ona tez chce, wogole to od niej sie dowiaduje o muzycznych nowinkach bo ja jestem zbyt leniwa i nie nadazam:D ale GnR juz znam hoho. Szkoda, ze teraz rzadzi techno, w sumie jestem tolerancyjna ale rocka tez by sie troche przydało:D

sweet_paradise1990

Ja rozpowszechniam (staram się) w Białymstoku muzykę rockową , ubiór lat 80/90 :))

sweet_paradise1990

Zgadzam się w 100%. Szkoda, ze nie dorastałam w latach 80 - tych w USA i szkoda, że moda z tamtych lat już nigdy nie wróci;//. Gunsi byli najlepszym zespołem świata i mam wręcz obsesję na ich punkcie;)). Dzisiejsza muzyka jest fajna do potańczenie, ale nie zmienia to faktu, ze jest gównem przy starej;P. Nigdy już nie będzie takich rockowych zespołów, jak kiedyś...;(. Warranta powinnaś prtzesłuchać. Nie jest tak dobry, jak Gunsi, ale ja osobiście b. go lubie;]].

sweet_paradise1990

Zgadzam się w 100%. Szkoda, ze nie dorastałam w latach 80 - tych w USA i szkoda, że moda z tamtych lat już nigdy nie wróci;//. Gunsi byli najlepszym zespołem świata i mam wręcz obsesję na ich punkcie;)). Dzisiejsza muzyka jest fajna do potańczenie, ale nie zmienia to faktu, ze jest gównem przy starej;P. Nigdy już nie będzie takich rockowych zespołów, jak kiedyś...;(. Warranta powinnaś prtzesłuchać. Nie jest tak dobry, jak Gunsi, ale ja osobiście b. go lubie;]].

Maaarcia27

zgadzam się;p kiedyś był mega;D a teraz,jak ktoś słusznie zauważył,"wyblakły szympans".trafione.
ogólnie teraz to już nie jest to.Gunsi istnieli za czasów Axla,Stradlina,Slasha,Duffa i Adlera.Jak zaczęli się rozchodzić to się wszystko pospało. Teraz to nie jest gnr tylko Rose po solarce,ewentualnie facet z kubkiem z KFC na głowie,i milion innych przewijających się muzyków.a szkoda.
chociaż przyznaje,że Chinese Demokracy do mnie trafiło;)

GrLouie_

Wlanij się w łeb idioto. Ten KFC to jeden z najlepszych gitarzystów świata,którego gówno obchodzi co o nim myślisz. GNR to nie są pizdusie z Bravo i ich wygląd dla normalnych fanów nie ma żadnego znaczenia.

Douger

po samym początku twojej wypowiedzi zemdliło mnie i odeszła mi chęć na jakąkolwiek dyskusję;/

Douger

Czytając posty o Gunsach zawsze zauważałem, że ożywiasz się dopiero wtedy gdy krytykuje się Bucketa. Słuchaj, kiedy czytałem o Slashu, było własnie jak pisałeś,
Nie nagrał nic ciekawego od 15 lat. A ten kubeł na śmieci to nagrał? Nagrał, chyba ze 100 albumów, które wogule nie zapisały się w kanonie muzyki rockowej. Tyle mam do powiedzenia(napisania:D)

sweet_paradise1990

Podpisuję się tymi wszystkimi opiniami. Lata 80-te były najlepsze w muzyce. Gunsi, Jon Bon Jovi i te fryzury;) Mam 16 lat i własciwie nie znam nikogo w moim wieku, kto by słuchał takiej muzyki jak ja. Dzisiejsza muzyka jest do rzyci, to co było już raczej nie wróci, niestety.

Eva_DeRiddle

ja mam 13 lat i słucham takiej muzyki..

Eva_DeRiddle

zgadzam się ! teraz słuchają takiej muzyki, że uszy bolą :/

KRISPO_DE_PALMA

Jakie tam kudły? Z tymi kudłami wygląda jeszcze good. By schudł, bo wygląda jak Lech Wałęsa. :D

sweet_paradise1990

kiedyś był bardzo przystojny i bardzo pociągający. ; >
a teraz.. no cóż, zmienił się i to bardzo.

sweet_paradise1990

Hmh... no cóż każdy się zmienia z wiekiem, starzejemy się i tyle, nawet Axl też tak ma moi drodzy :) Douger święte słowa :)

Alexis_

dokładnie, nikt nie będzie wiecznie młody. ; )

Gotowka

Szkoda, że się tak brzydko zestarzał. Teraz nie ma męskich, przystojnych facetów (przynajmniej w muzycznym biznesie), jest Bieber, Dżonaski i Jared Leto. Kiedyś był chociażby Axl. Tęsknie do tych czasów, wiele bym oddała, by móc się urodzić 20 lat wcześniej.

geefri

akurat jareda leto nie można stawiać na równi z bieberem czy dżonaskami, bo jest przystojny.

Gotowka

hm, no dobra, powiedzmy, że mam spaczony gust, BO MAM, ale on mnie nie kręci. Za to Axl owszem ; )

geefri

Jak to nie ma. Jestem największym fanem RHCP (co widać po moim avatarze). A Anthony Kiedis? Nie trzeba być wielkim fanem żeby to wiedzieć.

użytkownik usunięty
sweet_paradise1990

Och! Axl w latach 80/90 to mój ideał faceta. Rockowcy rządzą ! Sweet_Paradise1990 zgadzam się całkowicie z Tobą :) Tylko ze względu na niego załuje ,ze nie urodziłam sie pare lat temu . Gdzie sie podziali tacy faceci noo?

Ja mam 12 lat i też słucham takiej muzyki. A nie te disco-polo, techno i inne gówna.

sweet_paradise1990

Ja mam 15 lat i też jestem fanką Gunsów ;) I ogólnie muzyki lat 80/90. Uwielbiam jej słuchać, chociaż przez to ciągle myślę o tym dlaczego nie urodziłam się w latach 60. Żeby móc przeżyć młodość w latach 70. i 80. A teraz miałabym 50 i parę lat i kompletnie nie przejmowałabym się głupotą dzisiejszych czasów. A Axl to mój ideał. Niestety wszyscy moi znajomi, gdy go widzą to myślą, że to dziewczyna. W ogóle tego nie rozumiem, bo mając starszego brata metala wychowałam się na facetach z długimi włosami i dla mnie to jest jak najbardziej naturalne. I piękne ; ) Pozdrawiam ludzi urodzonych za późno ; *

użytkownik usunięty
JacksonuS

Haha.. już Cię lubię :)

Miło mi ; ) A propos ludzi w naszym wieku słuchających dziadostwa, to nie bądźmy aż takie pesymistyczne. Ci ludzie są po prostu w jakiś tajemniczy sposób bardziej widoczni i wydaje się, że ich jest więcej a nas nie ma prawie wcale. Otóż tak się składa, że w gimnazjum do którego chodzę prawie wszyscy słuchają: Nirvany, Gunsów, System of a down, Dżemu, Metallici, AC/DC. Led Zeppelin, Pink Floyd, itd. A jeśli ktoś załóżmy lubi Justinka to się z tym kryje, bo jeszcze byśmy zrobili mu coś złego. Podsumowując świat się jeszcze nie wali, chociaż i tak jest dużo gorzej niż kiedyś. A jeśli chcecie pomarzyć lub ewentualnie się zdołować to polecam serial Różowe lata 70-te, który rządzi! ; )

JacksonuS

Ja Was też pozdrawiam ludy me ukochane ; )

JacksonuS

oj, dobrze masz ^^ ja w tym roku skończyłam naukę w gimnazjum.. całe szczęście ^.^
tam był tylko Eminem, Dr.Dre ( do nich dwojga w sumie nic nie mam, tylko denerwują mnie "gangsta" dzieciaki :/ ), techno, disco, hardstyle i inna sieczka :/

a gdzie GnR, Metallica, Nirvana, AC/DC, Rolling Stones i inne tego typu zespoły ?

sweet_paradise1990

No bo chyba się zgodzisz iż Axl nie jest już przystojny ??? :D

użytkownik usunięty
Justinkowa

Jest przystojny i zawsze będzie . To ,ze się postarzał i nie wygląda już jak za młodu to raczej naturalna sprawa .Trudno ,zeby wyglądał w wieku 49 lat na 20. Według mnie i tak wyglada o wiele lepiej niz osoby w tym wieku. Mógłby troszkę zmienić wizerunek owszem ,ale Axl to Axl. Zawsze będzie miał to ,,cos"

Jeżeli uważasz , że jest przystojny to ok nie będę się kłócić, ale zgadzam się z tobą że Axl ma to coś .

użytkownik usunięty
Justinkowa

Swoja drogą ciekawe jak będzie wyglądał Justin w jego wieku.

Ha ha pewnie Justin będzie wyglądał jak stary pierdziel hehe :D

Justinkowa

Cześć Klaudia, Kocham Axla nawet jako tego "starego pierdziela" chociaż mógłby być moim ojcem.
Prawdziwi fani kochają od początku do końca.

kaakaa

Hej Karolina zgadzam się z tobą :)

Justinkowa

I tak jest ciachem dla mnie nawet teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones