Axl Rose

William Bruce Rose Jr.

8,4
27 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Axl Rose

Możecie mnie zjechać ale chyba sie ze mną zgodzicie, iż Axl jest zaje....ie przystojny?! seksowniejszego muzyka chyba nie ma:D no nie?:D wybaczcie mi ten dziecinny i prymitywny wpis ale nadmiar pomaturalnego wolnego daje mi sie we znaki:D
pozdro dla fanów Guns n' Roses, Aerosmith, Green Day, Metalliki, Kiss itd. adjos;*

użytkownik usunięty
kaakaa

To niesprawiedliwe ,że nie ma juz takich facetów :(

Właśnie, z jednej strony szorstki i brutalny, ale romantyczny i słodki.
Też jestem ruda i mam taką samą długość włosów jak Axl w czasach young.
W sumie to jestem jakby męską wersją Willa. :)

użytkownik usunięty
kaakaa

Oo.. to zazdroszczę facetom :D

Co ja napisałam, ja jestem damską wersją Williama.
Przecież ja nie jestem facetem :D

użytkownik usunięty
kaakaa

No własnie , a damska wersja Axla musi być boska. W końcu Axl to ideał :DD

Och dziękuję. :D
No wiesz, najbardziej to jestem do niego podobna z włosów, taki sam kolor i długość ;)
Chociaż mam troszkę większe usta i oczy :)
Axl jest idealny, w pełni się zgadzam.

kaakaa

a podobno w młodości laski go nie chciały bo był chudy rudy i brzydki :)

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Haha . Tak , to prawda.. Ale sie wyrobił skubany :D

wyrobił się hmm
po prostu stał się sławny a to kręci kobiety, bo potem się opowie koleżankom że spała z nim, po prostu się pochwalić itp

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Nie , nie, mylisz sie . Axl był seksowny w latach 80 -90 i obojętne co powiesz nie zmienisz tego. Gadanie ,ze laski za nim szalały bo był sławny jest moze po cześci prawdą ,ale urody mu nie odmówisz. Teraz Wiliam jest juz legendą a na topie jest Bieber i nie zmienia to faktu ,ze Bogiem seksu i tak dla wielu dziewczyn (np. dla mnie ) bedzie Axl.

wiesz, ja tam go nie neguje, super ma twarz w garden of eden :) taką fajną morde robi
a wogóle gunsi po queen to moja ukochana kapela

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Haha.. Garden of Eden.. Kocham tego wariata :DD

Queen też jest swietny.. Ja tam nie mam jakiejś skali. Po prostu jak mi się jakis zespół podoba to go słucham :D

i ty masz 15 lat??? o to żem się zdziwił :) gdzieś ty się uchowała :):)

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

No już 16 od 2 miesięcy :)

No widzisz , a jednak nie wszystkie nastolatki słuchaja mister Justina albo Kamila Bednarka :)

Ja mam 12 lat i słucham takiej muzyki...

kaakaa

jednak wierzę w ten naród :) :)

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

A jednak mimo wszystko nie :)

a welcome to the jungle to bym słuchał do końca świata
swojego czasu czyli teraz uczę się solówek dużo w tym gunsów też :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Jak tego słucham to mam ochotę wsadzic słuchawki w głowę ,żeby cały czas to słyszec ! ; D

użytkownik usunięty

W mojej poprzedniej wypowiedzi będzie jeszcze ,,ja" , bo tak mi umknęło ;/

Ja tam najbardziej lubię ,,Since I Don`t Have You " :D

kaakaa

Witajcie ! Dla mnie Axl jest boski.;D Zawsze taki będzie.Trudno mi się do Niego przyzwyczaić, jak ma tyle lat, ile ma teraz i wygląda, jak wygląda obecnie, bo nie da się ukryć tego,że się zmienił i z wyglądu i z głosu.Podobno miał coś z krtanią, dlatego wycofał się na kilka lat.:/Nie czarujmy się -- każdy się zmienia i starzeje i nic nie tra wiecznie.:(Guns N Roses to jest muzyka z lat mojej młodości.Piosenka Dont Cry była hitem na dyskotekach w podstawówce.Taki przytulaniec.Dla mnie to czar,to magia,to wspomnienia---pierwszych potańcówek,pierwszych miłosnych podchodów,smak dzieciństwa i pierwszej młodości.Wracam do tego ... obecnie jestem na etapie wybierania zdjęcia na koszulkę z Axlem z czasów Jego młodości i uzgadniania tego z grafikiem.A sam Axl...BOSKI----uwielbiam oglądać Jego koncerty z lat 80 i początku 90 - tych.W tych bokserkach czerwonych lub z flagą amerykańską,bez koszuli,długie i zgrabne nogi,piękne oczy i rysy twarzy,zarąbiste głosy i odjechany głos. Moje czasy to były czasami GNR właśnie,Nirwany,Queen,Duran Duran itd.Wtedy nie było płyt cd,kompów i tego całego plastiku dookoła.Wtedy były kasety,gazety typu Popcorn i Brawo,wymiana plakatów i ścinków z gazet ze zdjęciami i artykułami o artystach.To były dopiero czasy.Chętnie pogadam czasami z Wami na temat Gunsów.Teraz ludzie nie rozumieją...śmieją się,że się słucha takiej muzyki,a ja szaleję na Ich punkcie,uwielbiam głos Axla,próbuję się przekonać do Jego nowego wizerunku jako fanka.Jako osobowość-niepowtarzalny,mieć wszystko głęboko w d....mało ludzi tak potrafi żyć.Szkoda,że do tej pory się jako tako nie ustatkował.Ze Stephanie tworzyli wspaniałą parę.:/Marzy mi się koncert w Rybniku w 1 rzędach,ale z innych przyczyn mogę nie dać rady pojechać !! Mogłabym patrzeć na Axla godzinami...na Jego nogi,tyłek,twarz.Przepiękne ma usta.W soboty jak sprzątam,potrafię na Youtube 3 Ich różnych koncertów wysłuchać.Takich facetów już nie ma, takiej muzyki, takiego stylu...:-(

sweet_paradise1990

Nie sposób się nie zgodzić:)

zapatrzona_w_slonce

Jak już się chwalimy wiekiem, to ja mam 18 lat i też słucham muzyki z lat 80 i 90.

Ja najbardziej lubię piosenki z I i II "iluzji", wtedy, gdy Axl i reszta już trochę dojrzeli i głos Axel'a nabrał takiej niesamowitej głębi ;D.
Choć w AfD byli tacy dzicy, nieokiełznani i niegrzeczni...

paulinne

Ach, ta dzikość...:)

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

Mój brat jest bardzo podobny do Axl'a a jak miał jeszcze długie włosy proste tak jak on, to już w ogóle. (Młodego oczywiście:P) Osobiście G n' R jest super, szkoda że to już nie to samo, bo nowych członków zespołu w ogóle nie ogarniam. Szkoda że do Europy rzadko zaglądają i w Polsce byli tylko raz i to w 2006.

użytkownik usunięty

OOO BOŻE !! Twój brat jest sobowtórem Axla???!

użytkownik usunięty

I na dodatek tego młodego! Daj mi jego numer haha..

użytkownik usunięty

U mnie na uczelni jest taki koleś który strasznie podobny jest do młodego Axla, tylko ma trochę krótsze włosy.

użytkownik usunięty

To niesprawiedliwe ,że sobowtóry Axla są rozmieszona po całej Polsce ale nie w ŁODZI!!

sweet_paradise1990

Axl był cholernie przystojny! zakochałam się w jego wersji sprzed 20 lat ;D

użytkownik usunięty
Paulynaa

Jestem facetem, ale przyznaje niezłe ciacho z niego było. Teraz już trochę mniej korzystnie wygląda, ale w sumie i tak nieźle się trzyma.

Pozdro dla fanów rocka!

Paulynaa

Ja też. Wyglądał zaje**biście! No ale cóż latka lecą, i w ogóle. Ale nawet teraz pozostało coś w nim takiego... interesującego :D
Koleżanka ostatnio mi fotki przeglądała i zauważyła zdjęcia GN'R. I wiesz co powiedziała? jak mogą mi się takie małpy podobać!!!
I w tym momencie poczułam chęć by ją zamordować :D

TaylorMomsen93726

na razie jeszcze jej daruj, ale jak powie, że grają słabą muzykę, wtedy się nawet nie zastanawiaj! ;d

Paulynaa

ogólnie uważa, że mam dziwny gust bo ona na okrągło słucha disco polo, techno itd. także wiesz....

TaylorMomsen93726

Znam ten ból , sąsiedzi słuchają i męczą mi duszę.

victory15

Teraz może przesadzam no ale... Wyobraź sobie coś takiego: idzie przez całą szkołę taki kretyn z głośnikiem i techno puszczonym na fula, co byś zrobiła?

TaylorMomsen93726

A Ty co zrobiłaś ?

victory15

szczerze mówiąc liczyłam na jakieś ciekawe pomysły, a robić nic nie robiłam :\

TaylorMomsen93726

Musiałam się namyslic nad odp. dlatego odbiłam piłeczkę .

victory15

do rękoczynów dojść nie może , bo nie należę do specialnie wygimnastykowanych także..

TaylorMomsen93726

A widzisz bo u mnie jest odwrotnie , z reguły preferuje najszybsze rozw. konfliktów.

victory15

wiesz, głupio się przyznać ale ja nie potrafię się bić, przeraża mnie to trochę :D

TaylorMomsen93726

Jak raz zaczniesz to potem jakoś leci ; )

victory15

nie przekonasz mnie, wole pozostać z opinią tej cichej

TaylorMomsen93726

Poczekaj na swój pierwszy napad szału.

sweet_paradise1990

A tak ode mnie to powiem ,że prawdziwy fan zostaje do końca i nie patrzy na wygląd , mnie on nie przeszkadza.Jednak przyznaję ,że lubię patrzec.

sweet_paradise1990

Yyyyyy ja mam 10 lat... I TWIERDZE ZE GUNS N ROSES SĄ ZAJE!! Kiedyś w 3 kl. Taki gościu oberwal bo nazwał GNR beznadziejnymi!!!! Ale on jest zawsze jakiś poje.. ny więc… TO zespół mojego życia i nikt nie zmusi mnie do słuchania biberkaxD I <3333 W. AXL ROSE!! ;)

Gaja_22

ja mam 5,5 lat i lubie jak rockowcy naparzają niezłą muzę...

KRISPO_DE_PALMA

czyli prawie 6.....

Gaja_22

Przez chwilę myślałam ,ze sobie jaja robisz z tym wiekiem , ale tak patrze na twojego bloga i zaczynam wierzyć , że naprawdę masz te 10 lat ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones