Axl Rose

William Bruce Rose Jr.

8,4
27 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Axl Rose

Możecie mnie zjechać ale chyba sie ze mną zgodzicie, iż Axl jest zaje....ie przystojny?! seksowniejszego muzyka chyba nie ma:D no nie?:D wybaczcie mi ten dziecinny i prymitywny wpis ale nadmiar pomaturalnego wolnego daje mi sie we znaki:D
pozdro dla fanów Guns n' Roses, Aerosmith, Green Day, Metalliki, Kiss itd. adjos;*

sweet_paradise1990

oj tak, Axl sprzed 20 lat to zajebiaszcza dupeczka :D i ten jego głos <3

sweet_paradise1990

Może i ma trudny charakter, ale niesamowicie przystojny to on był *.*

imNOTalone

Witajcie ! Dla mnie Axl jest boski.;D Zawsze taki będzie.Trudno mi się do Niego przyzwyczaić, jak ma tyle lat, ile ma teraz i wygląda, jak wygląda obecnie, bo nie da się ukryć tego,że się zmienił i z wyglądu i z głosu.Podobno miał coś z krtanią, dlatego wycofał się na kilka lat.:/Nie czarujmy się -- każdy się zmienia i starzeje i nic nie tra wiecznie.:(Guns N Roses to jest muzyka z lat mojej młodości.Piosenka Dont Cry była hitem na dyskotekach w podstawówce.Taki przytulaniec.Dla mnie to czar,to magia,to wspomnienia---pierwszych potańcówek,pierwszych miłosnych podchodów,smak dzieciństwa i pierwszej młodości.Wracam do tego ... obecnie jestem na etapie wybierania zdjęcia na koszulkę z Axlem z czasów Jego młodości i uzgadniania tego z grafikiem.A sam Axl...BOSKI----uwielbiam oglądać Jego koncerty z lat 80 i początku 90 - tych.W tych bokserkach czerwonych lub z flagą amerykańską,bez koszuli,długie i zgrabne nogi,piękne oczy i rysy twarzy,zarąbiste głosy i odjechany głos. Moje czasy to były czasami GNR właśnie,Nirwany,Queen,Duran Duran itd.Wtedy nie było płyt cd,kompów i tego całego plastiku dookoła.Wtedy były kasety,gazety typu Popcorn i Brawo,wymiana plakatów i ścinków z gazet ze zdjęciami i artykułami o artystach.To były dopiero czasy.Chętnie pogadam czasami z Wami na temat Gunsów.Teraz ludzie nie rozumieją...śmieją się,że się słucha takiej muzyki,a ja szaleję na Ich punkcie,uwielbiam głos Axla,próbuję się przekonać do Jego nowego wizerunku jako fanka.Jako osobowość-niepowtarzalny,mieć wszystko głęboko w d....mało ludzi tak potrafi żyć.Szkoda,że do tej pory się jako tako nie ustatkował.Ze Stephanie tworzyli wspaniałą parę.:/Marzy mi się koncert w Rybniku w 1 rzędach,ale z innych przyczyn mogę nie dać rady pojechać !! Mogłabym patrzeć na Axla godzinami...na Jego nogi,tyłek,twarz.Przepiękne ma usta.W soboty jak sprzątam,potrafię na Youtube 3 Ich różnych koncertów wysłuchać.Takich facetów już nie ma, takiej muzyki, takiego stylu...:-(

daga312

A ja mam 13 lat i także słucham Gunsów. Nie wyobrażam sobie słuchać Justina Biebera czy Miley Cyrus przy tak genialnej muzyce jaką tworzyli, zresztą nie tylko oni.
Czasami aż się zastanawiam czy nie którym gwiazdom nie jest wstyd, że grają muzykę, która nie dorównuje pod żadnym względem Queen, Nirvanie, Metallice, Rolling Stones'om, Eminemowi, The Beatles, AC/DC, Jacksonowi itp. itd.

reparo

* tworzyli Gunsi i reszta.

sweet_paradise1990

Był zajebisty, przystojny z niego rudzielec, wspaniały głos. On i jego zespół to legenda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones