Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Takiej dziewuchy nie spotyka sie na codzień na ulicy, jest jak anioł, niesamowita uroda.

pawelkostomloty

W filmie "Birdman" jest sporo informacji potwierdzających Twoją tezę :)

pawelkostomloty

Jest bardzo ładna ale widziałam ładniejsze. Nie nazwałabym jej 'dziewuchą którą się nie spotyka na ulicy' czy ' aniołem'

pawelkostomloty

wydaje mi się, że to kwestia gustu, a dyskusje o urodzie nie mają sensu :D
Ale aktorsko wypada bardzo dobrze

pawelkostomloty

koło mojego śmietnika w blokowisku na trzepaku pełno takich

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelkostomloty

uciekłeś z wiaderka ?

pawelkostomloty

Nie będę oceniał jej urody, ale powiem tylko, że widziałem kiedyś na uczelni niemal identyczną dziewczynę.

pawelkostomloty

Wspaniała urodą , ale na przykład Emma Watson też ładna :
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

pawelkostomloty

zgadzam się w 100%! Najpiękniejsza aktorka aktualnego kina. Zauroczyłem się w niej po filmie Crazy, stupid love. W rudawych włosach po prostu emanuje seksapilem :)

Alfonso35

Raczej nie najpiękniejsza, może inna niż to co się w większości promuje, dlatego może wydawać się piękniejsza. W rudych włosach raczej aseksualnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Cześć złośliwy trollu

1vinga

siema larwo.

Mothyff

Kobiety nie są od tego, aby je kije dotykać.

wazka16

jasne. większość tego pragnie :) bo kij ma wiele znaczeń :)

pawelkostomloty

Uroda bardzo nijaka. Dramatyczna wręcz mimika. I jeszcze sepleni. Szał normalnie..

Shalimar00

przeciętna urioda, widywałem podobne

pawelkostomloty

uwielbiam jej urodę :D dałabym się pociąć wręcz :D

użytkownik usunięty
pawelkostomloty

Faktycznie, jest przepiękna i rzeczywiście jest bardzo mało takich dziewczyn na świecie. Ruda i piegowata - rzadkość w naszym kraju a szkoda :(

Znajdź mi taką drugą.... jest? Nie ona jest milionem dolarów, jest archaniołem jest wyznacznikiem piękna, jest czysta, jest tym czym ty zawsze pragnałeś być. Czystym , nieskazitelnym dzieckiem Boga, ale Bóg jak sie okazuje ma fochy, i może cie wysłać na 'Alaske', to nie wiele znaczy, bo no ona istniała, miałeś szczęście zdechnąć kiedy ona czuła i kochała.

chyba kpiny ktoś tu sobie robi, przebrzydły ropuszy ryj, kijem bym nie dotknął, blee.

pawelkostomloty

Ładna, ale mnie strasznie irytuje. Nie wiem dlaczego, ma w sobie coś mało fajnego.... Trudno mi to określić.

Fenus

Jest bardzo ładna ale najważniejsze że jest dobrą aktorką .

pawelkostomloty

Spotyka, spotyka. Warunek - trzeba chodzić, a nie jeździć samochodem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelkostomloty

Zgadza się. Jest cudowna.

pawelkostomloty

Dla mnie wygląda jak żaba.

celebes

no właśnie o tym mówię cały czas, taki brzydki ropuszy ryj, niektórzy to mają gust...blee.

pawelkostomloty

że co? przecież jest brzydka jak noc, w Niemczech mieszkasz czy co?

aniol12

no właśnie o tym mówię cały czas, taki brzydki ropuszy ryj, niektórzy to mają gust...blee.

pawelkostomloty

Ładna. Ja codzień widuje o wiele ładniejsze.

Sol1987

Jeden szczegół, żadna z nich nie wystąpi chociaż w połowie filmu

Danio31b

trudno......

pawelkostomloty

Strasznie brzydkie babsko!

pawelkostomloty

Jak dla mnie z wyglądu raczej przeciętna.

pawelkostomloty

Zależy co się komu podoba, taki typ urody jest kontrowersyjny, bo mi się wyjątkowo nie podoba i uważam, że to jedna z brzydszych aktorek, ale to tylko moje zdanie i rozumiem, że ktoś może mieć inne

pawelkostomloty

Sorry, ale wygląda jak trans.

użytkownik usunięty
pawelkostomloty

Kooochałbym ją dniami i nocami. Przeciętna? Jeżeli ktoś zna dziewczyny podobne do niej, to niech da mi namiary na priv, bo cholera, ja jakoś jeszcze takiej nie spotkałem, nigdzie, ani na ulicy ani na jakimkolwiek dworcu :P
Przeciętna to jest Emma Watson albo Natalie Portman.

pawelkostomloty

jest piękna zwłaszcza tutaj: http://www.filmweb.pl/person/Emma+Stone-611405/photos/672137 . Bez przesady, wiele przeciętnych aktorek wygląda zjawiskowo w filmach. Makijaż, fryzura i światło czynią cuda.

pawelkostomloty

Ile bym dał by pójść z nią do łóżka, a w trójkąciku z nią i Margot Robbie to czuł bym się lepiej jak w łożu Boga. Skoro piszecie powyżej, że pełno takich to śmiało - podawać mi adresy i numery telefonu. I koniecznie niech to będą takie, które mają przynajmniej tak samo piękny uśmiech i oczy.

kryst007

Wchodzi tu człowiek po 6 latach, natrafia na swój stary komentarz z czasów technikum i zastanawia się jakim cudem mógł tak prymitywny incelski post napisać xD

pawelkostomloty

wygląda jak Japonka.

pawelkostomloty

A widziałeś jakiś film z https://m.filmweb.pl/person/Bryce+Dallas+Howard-12549
Jak dla mnie ładniejsza wersja Emmy i ma figurę.

pawelkostomloty

Dla mnie ona ze swoją urodą jest zbyt idealna dla tego świata. Może to rzeczywiście anioł, nie kobieta...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Widzę, że ciekawe rzeczy ludzie potrafią mówić do lustra.

waldyga

nawet z piosenką na ustach

pawelkostomloty

Ale zazdośnic się zleciało powyżej xD Buzia, cera, uśmiech czy też charakter i poczucie humoru prezentowane w wywiadach - ta dziewczyna to perfekcja!

pawelkostomloty

Chyba Ci cycki spuchły
Takich dziewoj to ja na hali targowej co drugi dzień widuje.

pawelkostomloty

Wytrzeszcz oczu, gdy sie uśmiecha to wygląda jakby miała jakis zespół jeszcze przez psychiatrów nie zdiagnozowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones