Gary Numan

Gary Anthony James Webb

7,7
42 oceny muzyki
powrót do forum osoby Gary Numan

Szkoda, że tak mało ludzi dzisiaj kojarzy geniusza, jakim z pewnością jest Gary Numan.. Prawa rynku muzycznego były dla niego naprawdę okrutne. Aż boję się pomyśleć, jak wiele moich ulubionych zespołów by nie powstało, gdyby nie ten człowiek...
P.S. Przyczepić się muszę do tej "biografii" - co to jest za kapela Nich In Nails? --.--"

rajmund

Witam!

Chodziło mi o industrialną kapelę Nine Inch Nails z Trent Reznorem. Sory za przekręcenie nazwy. :/ Numan jest jednym z moich ulubionych muzyków. Mimo niezbyt dużego wykształcenia w muzyce potrafi się bardzo dobrze odnaleść jako kompozytor.
Niestety w moim środowisku jest tylko minimalnie znany, a znaczna większość znajomych mi ludzi ma do niego niezbyt przychylne podejście.
No, ale trudno, teraźniejszość robi swoje. :| Inne gusta, moda, technika,style.
Ową Biografię sam układałem. Mam nadzieję, że jest ciekawa i w miarę zachęcająca. ;)

Pozdrawiam!

peter_dm

oo widzę że jest jego strona na filmwebie... Gary Numan jest jednym z moich ulubionych wokalistów, jego śpiew, jakby mechanicznym chłodny, przenika do samego serca.. Uwielbiam go słuchać...


P.S.
Biografia naprawdę bardzo ciekawa...

peter_dm

"Chodziło mi o industrialną kapelę Nine Inch Nails z Trent Reznorem. Sory za przekręcenie nazwy. :/"
Spoko, po prostu NIN to mój ulubiony zespół, więc musiałem się czepnąć tego przekręcenia :)

W moim środowisku Numan też jest niestety mało znany, aczkolwiek udało mi się przekonać do niego kilku kumpli, którzy są teraz wielkimi fanami. Mam nadzieję, że moja strona o Garym (numan.69.pl) pomoże zapoznać jeszcze kilka osób ;)

Pozdrawiam.

rajmund

Witam!

Gdyby na filmwebie były opcje edycji to bym tą nazwe zmienił bardzo szybko. :D Ale już nie ważne. Twoja strona o nim jest dość ciekawa. Często na nią zaglądam. Aczkolwiek czcionka jakoś za bardzo w menu mi nie leży. Przydało by się też jakieś w miarę obrzerne forum tego artysty. Na razie nie trafiłem nigdzie na takie.
Tak w ogóle to jakie jego albumy uważacie za najciekawsze? Moje obecne Top 5 to:
1. Replicas !
2. Berserker
3. Warriors
4. Telekon
5. The Pleasure Princible

Gdybym miał wykluczyć okres bez z Tubeway Army, lista wyglądała by tak:

1. Berserker !
2. Warriors
3. Telekon
4. The Pleasure Princible
5. Exile

Szkoda, że Numan nigdy u nas nie wystąpił. Aczkolwiek może się doczekamy kiedyś. ;) Jeśli zaś chodzi o miejsce występu jak na razie ja widzę tylko Katowicki Spodek.

Pozdrawiam !





rajmund

Witam fana Garego Numana jestem świżo po koncercie w Dublinie było po prostu zajebiście!
Pozdrawiam.

rajmund

Widzę, że Gary ma w Polsce jednak trochę fanów ;) zapraszam wszystkich na:

http://garynuman.phorum.pl - Łączmy się! ;)

rajmund

Dokładnie! I tylko dwa tematy tutaj. Gary'emu na pewno należy się więcej pochwał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones