Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 2 Czarne lustro Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Czarne lustro (2011)

Białe święta

Black Mirror: White Christmas 48m
8,5 8 749
ocen
8,5 10 1 8749
Czarne lustro
powrót do forum s2e4

zebrane i jakos nienaturalnie połaczone pomysły z ktorych czesc faktycznie zwiazana jest z technologia a częsc to juz zwykła obyczajówka. za mało pojechane jak na fantazy- trip, a za bardzo pojechane jak na fact- fiction- jak dla mnie.
I/ bo za długi:)

ocenił(a) serial na 8
cysteina

Jeden z najlepszych jak na razie odcinków!

ocenił(a) serial na 9
honky2000

Najlepiej to nie sugerować się opiniami filmwebowcow, jeden pisze ze najlepszy odcinek, a drugi że najgorszy, wiele dobrych filmów bym przeoczył gdybym się sugerował opinią innych a nawet ocena innych, musimy wiedzieć że ludzie lubią proste filmy gdzie nie trzeba myśleć, a inni bardziej skomplikowane, a ja sam nie przepadam za produkcjami typu że mam się domyślić co twórca miał na myśli

ocenił(a) serial na 10
Catullus_2

no dokładnie jeden napisał że odc waldo najgorszy według mnie to z 5 sezonu najsłabiej wypadły a ten odc był naprawde dobry dawno widziałem ale mi tam sie podobał

cysteina

Cos ci sie popier****lo. To jeden ze zdecydowanie najlepszych ocinkow (narazie najlepszy jaki widzialem na tym etapie)

cysteina

A moim zdaniem najlepszy. A dlaczego? Bo jest świetnie napisany. Każda scena przedstawienia jakiejś technologii ma duży sens. Dzięki nim zakończenie faktycznie wywołuje zaskoczenie. Gdyby ich nie było to przy końcówce poczulibyśmy, że zakończenie jest głupie i naciągane bo nie mielibyśmy zbudowanego świata. Szczególnie cieszy mnie również, że sceny z tą technologią są sprytnie wplecione w fabułę, która swoją drogą dla mnie jest bardzo ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones