Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 3 Czarne lustro Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Czarne lustro (2011)

Zamknij się i tańcz

Shut Up and Dance 1h 29m
8,0 9 030
ocen
8,0 10 1 9030
Czarne lustro
powrót do forum s3e3

Po tym odcinku chyba zakleję kamerkę w laptopie, co moja była dziewczyna już dawno zrobiła :O

ocenił(a) serial na 8
Grabka23

zaklei zaklei wpisz sobie w guglu jeszcze

Mark Zuckerberg zakleja taśmą kamerkę swojego laptopa

ocenił(a) serial na 9
Grabka23

Pamiętaj jeszcze o komórce ;) Licho nie śpi.

Grabka23

Akurat to nie jest oznaka paranoi tylko ostrożności

ocenił(a) serial na 8
Grabka23

Ja też mam zaklejoną :) Od paru miesięcy, od kiedy znajomy spytał czemu nagle świeci się zielona lampka przy kamerce, mimo że żaden program jej nie używa. Także... Szybki reset lapka i czarna taśma na kamerkę. Teraz nie umiałabym inaczej, bo czułabym się obserwowana :D

ocenił(a) serial na 8
Grabka23

Ja już zakleilem 3 lata temu w lapku, a dopiero teraz w tel. Oj nie ostrożny jestem

ocenił(a) serial na 7
Grabka23

aż tak się boisz że ktoś cię nagra podczas masturbacji... ?
Ludzie to mają odpały. A czy ty mając dostęp do każdej kamerki we wszystkich laptopach w ..... powiedzmy w całym mieście... podglądał czy nagrywałbyś kolesia walącego konia?? To jakiś obłęd. Jeśli już to podglądałbym jakąś wyjątkowo piękną kobietę.

A ten zgodził się robić o wiele gorsze rzeczy, żeby nie opublikowali go jak się masturbuje. Ludzie się boją też żeby nie być nagranym podczas seksu. Jak ostatnio poderwałem atrakcyjną blondynkę, to sam kombinowałem gdzie schować kamerkę, żeby wszystko nagrać i mieć na później. Po pierwsze jako dowód, bo przecież nikt mi nie uwierzy, kiedy powiem że poderwałem i przeleciałem taką laseczkę, a po drugie na pamiątkę.

Gdyby jacyś ludzie chcieli mnie z taką laską nagrać z ukrycia i wysłac film do wszystkich znajomych, to jeszcze bym im zapłacił.

Moja była kiedyś chciała mnie zaszantażować i powiedziała że ma moje nagie zdjęcia i pokaże je wszystkim koleżankom. Ucieszyłem się jak diabli, bo mi samemu nie wypada sfotografować własnego "ptaszka" i rozesłać kobietom. Gdyby zobaczyły go na zdjęciach w telefonie swojej koleżanki i jeszcze by na jego temat dyskutowały przy alkoholu, to nie jednej by się mokro w majtkach zrobiło. Niestety moja była żadnej koleżance nigdy się nie pochwaliła tymi zdjęciami.

prowrocek

Wow... ale zalosne

prowrocek

Obejrzałeś to w ogóle do końca?? Tam głównie chodziło o to że on masturbował się do zdjęć dzieci. Tak samo jak ten murzyn, czy ten z którym się bił, czyli zwykli pedofile. A tej reszty o zdjęciach ptaka i blondynce nie skomentuję, bo wybiło mi skalę żenady jak to czytałam.

ocenił(a) serial na 7
Ren_89

Komentarz napisałem w połowie filmu, a kiedy już obejrzałem do końca, to naprawdę nie chciało mi się pisać sprostowania.

prowrocek

Kto mądry ocenia film jeszcze w trakcie jego oglądania? :D ️ Lepiej się już nie pogrążaj.

ocenił(a) serial na 7
Ren_89

Włączyłem film, zdenerwowała mnie jedna scena i napisałem komentarz. Następnie, kiedy już się uspokoiłem, obejrzałem do końca, ale już mi się nie chciało edytować czy pisać sprostowania. Zwłaszcza że w przypadku gdyby to nie były filmy o charakterze pedofilskim, to moja wypowiedź byłaby ciągle aktualna i prawdziwa. A film oceniłem po obejrzeniu. Tylko komentarz wrzuciłem przed.

prowrocek

Super, dzięki, że się tym z nami podzieliłaś dziewczynko.

ocenił(a) serial na 7
Ren_89

To pisał chyba Janusz Korwin-Mikke.

ocenił(a) serial na 8
Grabka23

Odcinek był naprawdę spoko, bardzo lubię Alexa, był świetny w "End of the fu**ing world" więc miłe zaskoczenie gdy się pojawił z główną rolą w tym odcinku. Natomiast w tym sezonie doprowadził mnie do wrzenia odcinek gdzie wszyscy dawali sobie oceny za pomocą smartfonów. Po akcji na lotnisku to już miałem ochotę wziąć spluwe i odegrać na tych wszystkich ludziach Michaela Douglasa w filmie "Upadek". Cóż za chore społeczeństwo, nic tylko chciałoby się rozdeptać im te telefony.

ocenił(a) serial na 7
Grimsword_Inc

Wczoraj widziałem ten sam odcinek z ocenianiem ludzi i dokładnie te same odczucia - aż chciało się złapać za karabin i rozwalić ten cholerny system. Ale to tylko świadczy o tym, że dobry odcinek był. :D

Grabka23

Chyba nie da się uruchomić kamerki pomijając sygnalizację że jest włączona. Do tego nowe systemy pytają o zgodę na odpalenie jej.Jest to zabezpieczenie na poziomie jądra systemu więc nie da się obejść poprzez net. Więc gdy faktycznie jakiś trojan ja uruchomi to lampka będzie się świecićm Lepiej po prostu sprawdzać do domu najlepsze laski to wtedy mogą powielać . Będziesz sławny w dobrym znaczeniu

Grabka23

Swoją drogą nick Grabka dużo sugeruje . Więc może faktycznie zasłaniaj

don82

:-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones