Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 3 Czarne lustro Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Czarne lustro (2011)

Zamknij się i tańcz

Shut Up and Dance 1h 29m
8,0 9 030
ocen
8,0 10 1 9030
Czarne lustro
powrót do forum s3e3

s03e03n Niezachwycił

ocenił(a) serial na 8

Odcinek jak zawsze od strony technicznej bardzo mocny, ale sam temat i historia odcinka mi nie podpasował. Jeden z gorszych odcinków, który do tej pory oglądałam, aczkolwiek uświadamia bezsens niektórych zaawansowanych trollów (chociaż ta buźka trolla jeszcze bardziej mnie wytrąciła z nastroju odcinka XD). Podobała mi się też teoria, która ktoś napisał, że udział w grze zależał od rodzaju przestępstwa, dlatego pedofile zostali do samego końca i walczyli na śmierć i życie, a facet który "tylko" chciał zdradzić żonę mógł odejść wcześniej. Aczkolwiek trochę za mało mamy danych, żeby to potwierdzić. Na plus także widok dwóch głównych bohaterów oraz zwrot akcji, że nasz główny bohater onanizował się do zdjęć dzieci (kompletnie redefiniuje to scenę w knajpie z małą dziewczynką i jego paranoję ze swoim laptopem i czemu wgl tak długo został w grze).

Moja subiektywna lista obejrzanych do tej pory odcinków od najlepszego do najgorszego:
1. "Be Right Back" (stary na strychu)
2. "White Christmas"
3. "Nosedive" (hahaha, so nice to see you!!!!!!!!)
4. "The Entire History of You" (powspominajmy!)
5. "Fifteen Million Merits" (jabłka i grubasy)
6. "Joan Is Awful"
7. "White Bear"
8. "Playtest" (horrorowy zawał)
9. "Shut Up and Dance" (trollowanie do kwadratu)
10. "The Waldo Moment"
11. The National Anthem (premier i świnia)

ocenił(a) serial na 5
lenena

Czysty subiektywizm oraz emocje, Pani ocena nie jest miarodajna ani nie można jej brać za dobrą monetę ponieważ, ocenia Pani czysto pod siebie(to nie jest oczywiście nic złego)lecz niczego nie dowiedziałem się ciekawego z Pani komentarza(opinii) ponieważ jest infantylna, potrafi Pani opisać coś obiektywnie i logicznie?
Odcinek z mojego punktu widzenia był kretyński i potrafię to uzasadnić jednym zdaniem, opartym o logikę i dedukcję. Wszystkie odcinki które Pani oceniła najwyżej są o głupich zdradach lub bazują na podstawowych instynktach kobiet i mężczyzn.
Dla mnie o wiele ciekawsze są odcinki bazujące na nauce, stąd gatunek serialu sci-fi który potrafi wyprowadzić na bardzo szerokie horyzonty myślowe, dużo bardziej głębokie i filozoficzne oraz nawet metafizyczne niż durne zdrady oraz atencja która jest bardzo ważna dla kobiety. Ponieważ kobiety potrzebują mieć towarzystwo aby normalnie funkcjonować i żyć i być ciągle "pielęgnowane" przez mężczyzn fizycznie oraz psychicznie.
Co dokładnie pokazał w nie krzywym zwierciadle odcinek z Panną młodą(psychopatką) oraz jej najstarszą koleżanką która została cudownie przez nią zmanipulowana.

Pozdrawiam Serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones