Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 3 Czarne lustro Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek Czarne lustro (2011)

San Junipero

1h
8,0 9 609
ocen
8,0 10 1 9609
Czarne lustro
powrót do forum s3e4

wspaniały, dający tyle do myślenia, ktoś kto wymyślił scenariusz to jest jakis fckg genius. nie wiem, jaka zakala mózgowa trzeba byc, żeby tego odcinka nie zrozumieć.

ocenił(a) serial na 7
ner

Dokładnie, mam po seansie takie same odczucia, jak Ty :)

ocenił(a) serial na 6
ner

Jeden z najsłabszych odcinków sezonu i całego serialu. Jedyny plus to Mackenzie Davis

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
browne_2

Pełna zgoda.

ocenił(a) serial na 9
browne_2

odcinek zgarnął dwie nagrody Emmy za scenariusz i za najlepszy film telewizyjny. Do tego nominacja za zdjęcia. Ale jakieś randomy z filmweba wiedzą lepiej i oceniają, że słabe XD

ocenił(a) serial na 6
bmw_z3_3_0_rider

Randomem to trzeba być by mieć buracką ksywkę bmw. A moje zdanie liczy się dokładnie tak jak Twoje. Za 1 punkt. Słodkiego życia

ocenił(a) serial na 9
browne_2

Konto zakładałem ze 20 lat temu jak się jarałem tym samochodem, ale rozumiem że argumentum ad bmw ma przebijać wszystko XD

Ocena widzów i fanów serialu jest taka, że jest to najlepszy odcinek ze wszystkich sezonów (polecam sprawdzić rankingi), a nagrody Emmy dodatkowo to potwierdzają, także moje zdanie liczy się bardziej, bo jestem właśnie w tej większości ludzi, która tak ocenia ten odcinek :D

ocenił(a) serial na 8
ner

W takim razie jestem zakałą mózgową, bo kompletnie nie rozumiem tego odcinka, ani tych pozytywnych opinii. Wytłumaczysz mi to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones