Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 3 Czarne lustro Sezon 3, Odcinek 6
Odcinek Czarne lustro (2011)

Znienawidzeni

Hated in the Nation 52m
8,0 7 409
ocen
8,0 10 1 7409
Czarne lustro
powrót do forum s3e6

Serial jako całośc jest bardzo dobry! Ale ten odcinek to jakieś nieporozumienie. Sam motyw jak zwykle ciekawy ale scenariusz to już ktoś na kolanie pisał. Nie da się przejść obojętnie od debilizmu policjantów i agencji rządowej. Cała akcja z #deathto zakończyłaby się w 15 min po jej pojawieniu się. Ludzie grożą śmiercią przez media społecznościowe używają do tego owego taga. Zwycięsca plebiscytu ginie zabity przez zbuntowane osy? Przecież to śmieszne. Niedoszłą ofiarę policjanci zabierają na farmę!!! Wiedzą co zabija i jadą na odludzie. Już w skrzyni od tapczanu byłaby bezpieczniejsza. Dno i kilo mułu.

Adam_Melich

Patrząc po twojej wypowiedzi raczej w ogóle nie oglądałeś tego odcinka. Najlepszy odcinek tego sezonu. 

Adam_Melich

najgorszy i san jupitero.

Adam_Melich

patrzac z odleglosci na ta sciane tekstu przez przypadek pomylilem Cie z czlowiekiem. dzial dla lemingow znajdziesz pod innym adresem. to co tu napisales jest tak absurdalnie niedorzeczne, az mucha zdycha z wrazenia zanim usiadzie.

Cordite

Cordite mam wrażenie, że nie wyciągnąłeś wniosków po obejrzeniu tego odcinka

ocenił(a) serial na 5
Cordite

A ja czytając Twoje komentarze, nie pierwszy raz myślę że jednak, Twoja matka była alkoholiczką gdy była z Tobą w ciąży. Brak logicznego myślenia oraz krytycznego u Ciebie na porządku dziennym. Jeśli podważasz argumenty "kolegi" to napisz co konkretnie jest nie tak z jego komentarzem, w czym się dokładnie myli i wyjaśnij w logiczny sposób. Jeśli nie potrafisz to znaczy że jesteś zwykłym umysłowym impotentem.

Adam_Melich

Oczywiście że można było zablokować hashtaga albo nawet stronę, ale i tak sprawa mogła się przenieść na inne. Nie oglądałeś dokładnie. Musieliby wyłączyć dosłownie wszystko.

Adam_Melich

Oj tak - dużo głupot, za dużo. Ja rozumiem, że najciemniej pod latarnią, ale skoro zabija pszczoła-dron, to wywożenie zagrożonej osoby do wiejskiej TAJNEJ chaty, na jeden dzień (wtedy już nie będzie tajna) to jakiś żart. Wystarczyłoby hermetyczne pomieszczenie.

Z tego co się orientuję - nie trzeba zaostrzać kar za "mowę nienawiści" - po prostu grożenie komuś śmiercią jest penalizowane już dawno.

Samotna policjantka-informatyk wyśledziła gościa, a rząd ze swoją komisją śledczą - w polu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones