Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Czarne lustro (2011)

Beyond the Sea

1h 20m
7,0 4 146
ocen
7,0 10 1 4146
Czarne lustro
powrót do forum s6e3

Krew czy farba?

ocenił(a) serial na 7

Podobało mi się zakończenie odcinka, bowiem (przynajmniej dla mnie) nie dawało jednoznacznej odpowiedzi na to co się wydarzyło. Nigdzie nie było bowiem widać potencjalnych zwłok, a jedynie dużo czerwonej mieszanki. Mając na uwadze, iż wizyty Davida w domu Cliffa polegały głównie na pracy z farbą, stąd śmiem przypuszczać, że ostatnia dotyczyła tego samego mieszalnika. Zapłakany Cliff schodzi po schodach będąc pewnym najgorszego scenariusza i tym samym odczuwa emocje zbliżone do tych, które odczuwał jego współtowarzysz. W końcu dostrzega w oddali siedzącą na krześle żonę i zaczyna płakać jak małe dziecko, czym przy okazji uwalnia masę nagromadzonych w nim emocji. W ostateczności, o ile można tak powiedzieć, wszyscy wychodzą z tej sytuacji zwycięsko, gdyż Cliff lepiej zrozumie Davida i prawdopodobnie zacznie bardziej dbać o rodzinę. Ostatnia scena, w której David wysuwa koledze krzesło daje moim zdaniem jasny przekaz - no, kolego, teraz możemy sobie porozmawiać. :)

ocenił(a) serial na 10
BoCin

Ma to sens

ocenił(a) serial na 9
BoCin

Chapeau bas, wygląda na otwarte zakończenie... Ilość krwi na ścianach totalnie nie ma sensu i od razu mnie kłuła w oczy, ale nie połączyłem kropek jak Ty. Moje uznanie.

Scrach

Ta krew jest rozmazana OD pokoju gdzie spał i schodzi w DÓŁ. Nie ma to sensu gdyby ich zabił na dole. Kumpel wiedział że będzie schodził w dół po śladach krwi na ścianach i tak to upozorował.

ocenił(a) serial na 8
BoCin

Niestety chyba jednak ich zabił. Też na początku myślałam, że to farba, ale rozpacz "Jessego" jest zbyt duża. Jakby się okazało, że jednak żyją to by podbiegł do nich i ich tulił, a nie tarzał się w rozpaczy po podłodze.

BoCin

Świetna interpretacja!

ocenił(a) serial na 9
shekla

nadinterpretacja

BoCin

Nie byłoby to conajmniej dziwne, że skłócona z Davidem Lana, pozwoliłaby mu odwalić taką akcję? Z drugiej strony sama mówiła, że przeprowadzili się tam dla Cliffa i wcale jej się tam nie podoba.

ocenił(a) serial na 9
BoCin

Ta wersja raczej nie ma sensu biorąc pod uwagę, że krzyknął "nie", kiedy zobaczył rodzinę. Takie zachowanie nie wskazuje, aby byli żywi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones