Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Czarne lustro (2011)

Beyond the Sea

1h 20m
7,0 4 148
ocen
7,0 10 1 4148
Czarne lustro
powrót do forum s6e3

Gwiazdorska obsada, teoretycznie bardzo "blackmirrorowa" tematyka i długość odcinka rozciągnięta na pełny metraż. I co dostajemy?
Kompletnie nietrzymający się żadnych zasad logiki, nudny i pozbawiony suspensu gniot.

Jeśli tak mają wyglądać nowe sezony "Czarnego Lustra", to darujmy już sobie kontynuację. A ten odcinek zdecydowanie należy przenieść z kategorii "sci-fi" do "fantasy".

ocenił(a) serial na 9
kotkleofas

Zgadzam się, odcinek za odcinkiem tragedia. W takim tempie równie dobrze mogą zaprzestać produkcji. Kolejny odcinek rodem z przyzwoitego Sci-Fi nie ma nic wspólnego z Black Mirror

kotkleofas

+1 ode mnie

kotkleofas

Moim zdaniem fabuła jest w tym odcinku tylko narzędziem do pokazania ludzkich zachowań. Próba zrozumienia ludzkiej natury i czym kierujemy się w życiu. W związku z tym te niedociągnięcia są tylko banalnym, nieistotnym niuansem. Zresztą większość odcinków gdzie poruszane są wątki futurystycznych technologii nie są naukowymi prototypami tylko chęcią zrozumienia ludzkiej natury. Myślę, że państwo krytykujący fabułę nie rozumieją za bardzo czym ten serial i w szczególności ten odcinek są.

Lukasz_Kostka

Myślę, że krytykujący doskonale wiedzą czym ten serial był. Nowe odcinki od pierwszych sezonów dzieli przepaść. W poczatkach serialu na koniec odcinka siedziało się z opadem szczęki i myślą - co tu się właśnie właśnie?! A tutaj, rozwleczone flaki z olejem, przewidywalne i nielogiczne. A te głupoty, typu "dlaczego nie wysłali replik?" psują wszystko. Może to detal, ale trochę taki jak by sobie pomylić sól z cukrem w herbacie.

powelt

Da się to wytłumaczyć. Np. Te repliki potrzebują dużo prądu i na statku mogło by go brakować.

ocenił(a) serial na 8
LuukaaOne

Reaktor atomowy zająłby mniej miejsca niż systemy podtrzymujące życie człowieka.

andand22

Bez kitu. Też się dziwiłem czemu replik nie wysłali. mogli poświęcić temu parę zdań. A głupota "Jesiego" że się nie domyślił ze kolega moze nabroić ....

ocenił(a) serial na 10
Lukasz_Kostka

W punkt się zgadzamy. Ja mając żonę i małego synka byłem w emocjonalnym szoku po finale odcinka... patrzę dokładnie na stosunki międzyludzkie i wynaturzenia do jakich ludzie są zdolni. Śmieszne wręcz dla mnie jest zastanawianie się czy mogło być więcej replik, dlaczego nie prawdziwi ludzie na ziemi itd... ;)

kotkleofas

Kurde, myślałem, że mi się tylko wydaje. Masakrycznie słabe.

ocenił(a) serial na 8
kotkleofas

Też się zgadzam i jestem w szoku, że ten odcinek ma najlepsza ocenę że wszystkich z tego sezonu - z trzech, które obejrzałem ten jest najsłabszy.

ocenił(a) serial na 9
kotkleofas

Nudne i przewidywalne aż zęby bolą. Taka fabuła może byłaby ciekawa w połowie zeszłego wieku. OPie, nie obrażajmy kina fantasy.

kotkleofas

w black mirror przeciez nigdy nie chodzilo o spojnosc logiczna tylko o sama tematyke i przekaz. jak ogladasz mecze pilkarskie to tez rozbijasz na czynniki pierwsze nielogiczne zachowanie poszczegolnych pilkarzy, sedziow, komentatora i kibicow? :D patolemingoza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones