Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 5
Odcinek Czarne lustro (2011)

Demon 79

1h 15m
5,9 3 050
ocen
5,9 10 1 3050
Czarne lustro
powrót do forum s6e5

Chyba najlepszy epizod z 6 sezonu. Ubawiłem się świetnie, tyle tu odniesien i aluzji do współczesnego kina oraz zabawy żonglowaniem gatunków, od horroru, przez orwellowsko, polityczny thriller z wiszącą nad ludzkością katastrofą nuklearną, aż po czarną groteskę "satanistyczną" jakby prosto od Bułhakowa.
Wspaniale nakręcone, z kadrami i muzyką niczym od "Lśnienia", "Black Mirror" jak za dawnych czasów, warto obejrzeć, bez malkontenctwa i wieczego narzekania ze strony "czarnolustrzanych purystów", którym nic się nie podoba.

ocenił(a) serial na 9
GregKonieczny

Z tym "Black Mirror" jak za dawnych czasów to grubo pojechałeś.

ocenił(a) serial na 9
GregKonieczny

Jestem tego samego zdania!

ocenił(a) serial na 7
GregKonieczny

Wedlug mnie,tez najlepszy.

ocenił(a) serial na 8
GregKonieczny

Ja mam mieszaną opinie, początek był świetny i jakby poszli tą konwencją bardziej klimatycznego horroru wyszłoby lepiej moim zdaniem, natomiast komediowy demon w ciele Boney M jakoś mnie nie przekonał, po prostu więcej komedii niż horroru

ocenił(a) serial na 7
czyjasniePanie

Komediowy demon,to moglbyc jej drugi glos,ktory naklanial ja do tych czynow jak w filmie Głosy,oczywiscie jesli przyjac,ze on nie istnial naprawde i ona sobie nawet ta apokalipse wymyslila.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Też o tym pomyślałem, zwłaszcza po scenie z domino, natomiast mi bardziej chodzi o samą koncepcję odcinka, mniej komedii a więcej strachu, napięcia, mroku

ocenił(a) serial na 7
czyjasniePanie

Ta wersja mroczniejsza pasowalyby jesli demon rzeczywiscie istnial ale jesli byl wymyslony tylko w jej glowie to pasuje bardziej ta wersja komediowa,zreszta humor ten byl b.dobry,sytuacyjny.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Czekałem na kropkę w tym odcinku i na koniec, jest.. Wspaniałe zwieńczenie. Świetny miks smaków, gatunków, emocji. I tak, to black mirror! Nie technologią, a pointą, zaskakującym i ciekawym finiszem. Pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones