PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

Shemek

Ok, więc Nunariel jeśli ewentualnie stawi się na zlocie to z własnym barkiem. Reszta będzie piła Jej zdrowie:)

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

No ładnie, żałują człowiekowi kropelki życiodajnego trunku... A moje zdrowie pić możecie - znowu się okaże, że kolejny zlot i wszyscy Nunariel znają :P

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

No ba. A swoją drogą to lecimy już na 23 stronie. Jeszcze lekko razy tyle i podbijemy :-))

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Hmmm... Shemek, Shemek, czy my na pewno się na zlocie poznaliśmy? Może Ty mnie jednak na jakiejś innej imprezie widziałeś? Przecież na zlocie aż tak dużo nie wypiłam... :)

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Aż tak dużo to nie. :]

ocenił(a) serial na 9
marlon

Powracając do tematu przyszłorocznego zlotu, proponuję aby się odbył poza stolicę, no chyba, że w ciągu roku władze stolicy pobudują tanie noclegi (w co wątpie). Może bysmy się spotkali na kolejnym festiwalu, tym razem we Wrocławiu, podobno piekne miasto i do tego przyjazne studentom, i co za tym idzie (mam nadzieję) w miarę tanie :)

Pozdrawiam

marlon

Co się dzieje? Idzie nam coraz gorzej! Z takim zapałem to nigdy nie dogonimy fanek tego lalusia...

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Jeśli chodzi o Wrocław to pomysł nie jest może zły, ale lepsze by było chyba jednak miasto w okolicach centrum Polski, żeby było choć trochę sprawiedliwie z tym całym dojazdem :P

Nunariel

Ja cały czas jestem za Łodzią, to w miarę środek Polski.
A ty, Nunariel już się tak nie wypieraj. Byłaś tak pijana, że konia zgubiłaś a potem się jeszcze z redakcją awanturowałaś :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Kurcze, ta Łódź to takie w sumie średnio ciekawe miasto, a na dodatek duże. Jak każdy się zakwateruje gdzie indziej to się potem będziemy szukać. Wiem, bo dojeżdżałam tam przez cały ubiegły rok :P

PS. Shad, ja przynajmniej nie zasnęłam. A pijanej to mnie jeszcze nikt z Was nie widział (oprócz Ankabanetha). I uwierzcie mi, że nie chcielibyście mnie ujrzeć w tym stanie :D

Nunariel

Ja chciałbym zobaczyć!!! Gdzie można spotkać takie atrakcje?:)

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Czy ja wiem czy to taka wielka atrakcja :P ??? Wystarczy przyjechać, kiedy jestem w odpowiednim nastroju (czyli praktycznie zawsze) i zaopatrzyć mnie w odpowiednią ilość alkoholu :D

Nunariel

Czyli dwie skrzynki piwa lub 1,5l wódki ;)

Shadowman

Ekonomiczna to Ty raczej nie jesteś :P

KUNIQ

Trening czyni mistrza :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Nigdy nie twierdziłam, że jestem, ekonomiczna - wręcz przeciwnie - powtarzamy zawsze, że jesteśmy baaardzo nieekonomiczni :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Tylko, ze Nunariel nie pije piwa, ona woli coś bardziej wysublimowanego, prawda?

Shemek

No to teraz taka kula w płot, że nawet Lechu by go nie przeskoczył ;)

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Jak to nie piję piwa? Jestem w stanie wypić bardzo dużo piwa, ale po którymś tam przerzucam sie na coś innego, bo ileż tego piwa można wypić? I tak piję dużo, jak na dziewczynę, przez co na alkoholiczkę zawsze wychodzę :P

PS. Shemku, jeśli nie zauważyłeś to piłam piwo na zlocie :P

Nunariel

Shemek był od początku tak pijany, że nie zauważył :P

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Oj tam, piła trochę, a potem leciały Red Bulle :D:D:D

Shemek

Red Bulle to te drinki z litra spirytusu i puszki Red Bulla ?? :D

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Zresztą, jednym z moich ulubionych napitków są Red Bulle z wódką :D

Nunariel

Mi muszą wystarczyć Red Pulsy :D Zresztą z jednego skorzystałem na zlocie ;)

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Sorry, ale Red Bulle to wypiłam 2 albo 3 na specjalne życzenie Ankabanetha. A w międzyczasie leciały cały czas drinki. A Ty co, notowałeś ile i czego wypiłam:P???

Nunariel

A ja jakoś tych Red Bulli nie zauważyłem... Ale ja jestem mało spostrzegawczy :P

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Nie dziwię się, że nie zauważyłeś :D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Trudno coś zauważyć z zamkniętymi oczami i ze spuszczoną głową :P

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Hihihihihihi :-)))

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Wiem, wiem, jestem wredna. I nigdy nie zapominam :D

Nunariel

Wychodzi, że na tej stronce sami alkoholicy przesiadują:) Może następny zlot w jakimś ośrodku odwykowym?:)

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Ile razy mam pisać, że nie jestem alkoholiczką? To, że trzęsą mi się ręce, jeśli nic z procentem nie wypiję, to chyba nie oznacza zaraz alkoholizmu ;) ???

Nunariel

Oki, przepraszam, cofam to. Sami alkoholicy i wyjątkowa Nunariel :P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Tak lepiej. Choć nie czuję się aż tak bardzo wyjątkowa... Może starczyłoby "nieprzeciętna" ;)

Nunariel

Czepialska :P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Tam zaraz czepialska... Lubię, żeby zgodnie z prawdą było :P Nic o mnie beze mnie :D

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Od razu alkoholicy. Jest takie stare przysłowie: nieobecni nie mają racji. :-)

Shemek

Niestety nieobecny:((( Praca, praca i jeszcze raz praca. Mam nadzieję, że za rok sobie odbiję:) Nie byłem, ale wiele słyszałem. To wystarczy :P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Jak to mówią, najgorsza reklama to brak reklama, a my reklamę sobie zrobiliśmy. Zapraszamy na następny, będzie bardziej bosko :D

Shemek

Mam nadzieję że na następnym zjawię się już jako weryfikator :P
Ale nadzieja... hehe

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Liczysz na zniżki czy coś? Werzy nie mieli lepiej :D

Shemek

Zniszczyłeś mój cały światopogląd...


marlon

Zauważyliście że odzywają się tylko 3-4 osoby? I jak my mamy wygrać z tak małym zaangażowaniem reszty? Ludzie!!! Pomożecie???

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

POMOŻEMY!!
To jak? Siłą tu ludzi ściągać? ;)

Asia_z_Zielonego

Proponuję odrzucać wszystkie kontrybucje z dopiskiem: "dopóki do nas nie dołączysz możesz się nie trudzić" :)

KUNIQ

Świetny pomysł.
Kto jest za? :D

KYRTAPS

Oczywiście nie dotyczy to moich kontr:) Chyba zacznę je jakoś zaznaczać :P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

A myślisz że użytkownicy czytają komentarze? ;)

A w dodatku się do nich stosują? Idealista... :D

Asia_z_Zielonego

Uwierz że niektórzy czytają...

KUNIQ

ale tylko, gdy się im coś odrzuci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones