PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 117
ocen
8,8 10 1 381117
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Co my tu mamy? a no tak to samo co w wielu innych produkcjach: jeden kocha tamtą drugi chce władzy od trzeciego a czwarty walczy. Ten serial to nic odkrywczego to jest schemat tylko ze ładnie wypromowany i przeniesiony oczywiście w średniowiecze by ten schemat jak najłatwiej wykorzystać. Autor poszedł na łatwiznę.Brak ciekawego oryginalnego pomysłu co by przykuło widza do ekranu. Polecam ten serial osobom co szybko chcą iść spać.

PanHightower

No dobrze, a wypowiedź Jona z tej serii, że wojska Północy przekroczyły Trident i za dwa dni będą w KP. To znów z pomiaru na mapie Westeros ponad 600 km (i to w linii prostej). Podobna wypowiedź była zupełnie niepotrzebna dla akcji. Gdyby powiedział, że będą za dwa dni, zupełnie by wystarczyło. Normalnie piechota jest w stanie pokonać 40 km dziennie, w ekstremalnej sytuacji 60 km, ale tylko raz (np. korpusy francuskie zmierzające pod Austerlitz). Czyli w dwa dni nie pokonaliby nawet 1/6 tej trasy.
Już parokrotnie wdawałem się w dyskusje n/t bezsensu pewnych pomysłów i byłem gromiony tekstami "bo autor tak chciał", albo "bo to jest fantasy".

ocenił(a) serial na 5
bazant57

"bo to jest fantasy"
najgłupszy argument, używany tutaj przez najgłupszych z najgłupszych ;)

ocenił(a) serial na 1
Fogof

moda na sukces przy tym dnie to arcydzieło

ocenił(a) serial na 5
Fogof

To żałosny serial z dosłownym zerem reali socjologicznych, historycznych czy politycznych. Jest tak marny że Pan Włodyjowski przy nim jest ultra arcydziełenim pod każdym względem.

Fogof

Oglądam trzeci odcinek i potwierdzam: moda na sukces tyle ze bardziej plugawa

ocenił(a) serial na 5
Fogof

Zachęcony pianiem z zachwytu znajomych zasiadłem do tego serialu mając duże oczekiwania. Po obejrzeniu pierwszego sezonu i dwóch odcinków sezonu drugiego stwierdziłem że jest to taka podrasowana "Korona Królów" w wersji pro ...

ocenił(a) serial na 3
AKSORZ

Podziwiam Ciebie że wytrzymałeś i dałeś radę obejrzeć aż 1 cały sezon,oraz dwa odcinki.2 sezonu.Ja po jednym odcinku 1 sezonu się poddałem.Szacun stary !

ocenił(a) serial na 10
Fogof

To są tematy uniwersalne, a nie wyświechtane i mało oryginalne.

ocenił(a) serial na 3
Fogof

Po 1 odc.jakoś też nie rozumiem fascynacji tym serialem u innych osób.Spodobały mi się tylko 3 sceny mianowicie.Ta z tymi uratowanymi małymi wilczkami, następnie śmieszny karzeł (Willow) z dziFkami.Oraz na sam koniec odcinka,jak ten młody wspinał się po murach zamku i trafił na tę parę co się dymali i typ zrzucił tego gówniarza na dół żeby ich nie wydał.I to by było na tyle.Serial bardziej dla gimbazy,która również fascynuje się np,Star Trekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones