PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 466
ocen
8,8 10 1 381466
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Daenerys

użytkownik usunięty

Dlaczego wszyscy tak jej nie lubią??? Dla mnie to jedna z lepszych postaci w serialu a Emilia Clarke gra ją co najmniej bardzo dobrze .

Po 5 odcinku 8 sezonu masz odpowiedź, jeśli wcześniej nie miałeś. Mamy kandydatke do największego ścierwa w serialu. To było straszne, mam nadzieję że Daenerys zostanie boleśnie zabita za to wszystko. Jak można było spalić miasto po kapitulacji? Szaleństwo i podczłowieczeństwo, zabić ją.

ocenił(a) serial na 5
WojtinhoFCJ

Ano.. W tym momencie chyba przebiła wszystkich. Ale to od dawna było wiadome, że to szalona idiotka z pędem na władzę.

ocenił(a) serial na 6
Gniadex

Jeśli chodzi o pęd do władzy to trudno w tej materii dorównać Sansie, która natychmiast zdradza sekret ukrywany przez jej ojca przez całe życie. A to tylko po to, żeby pozbyć się Daenerys, której nie chce się pokłonić. Mam wrażenie, że aż za dużo nauczyła się od jędzy Cersei. I to ma być wdzięczność? Bez Daenerys Sansa i cała reszta Północy byliby już zombie.

ocenił(a) serial na 5
theodorebagwell3

Sansa ogólnie nie była ani ciekawą, ani mądrą, ani fajną postacią. W całym serialu były chyba tylko dwie sceny, gdzie się zachowała naprawdę fajnie. Z ogarami i jej ukochanym mężulkiem, oraz z końcowy akt Paluszka.

ocenił(a) serial na 8
WojtinhoFCJ

Najwiekszym scierwem jest Bran ,wszystko wiedzial nie zrobił nic ,podczas winterfell i potem,zgarnoł koronę,a mogł się wwargować w Dankę lub smoka

ocenił(a) serial na 10

zobaczysz na koniec

ocenił(a) serial na 8

Ty chyba nie widziałeś, co ona zrobiła w ostatnim sezonie...

ocenił(a) serial na 9
pio73

Daenerys od początku była beznadziejnym władcą. Kierowała się impulsem i miała zapędy typowego Targyarena, czyli tyrana nie pozwalającego na żaden kompromis. Turbo mnie denerwowała w książkach i cieszy mnie jej koniec. A że jest on taki sam jaki byłby w książkach to tym lepiej (ale nie łudziłbym się, że grubas ją kiedykolwiek skończy)

ocenił(a) serial na 8
Kawira

Twarde stanowisko i ostatecznie takie pojęcie na kompromis, który i tak jej się bardziej opłaca to chyba dobre cechy władcy, bo dba o dobro własnego ludu.
Ale rzeczywiście inne cechy, jak zaślepienie władzą i poczucie się zbyt wielkim sprawiło, że musiała zginąć, bo nie było ratunku dla jej ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones