PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 080
ocen
8,8 10 1 381080
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Hold the door!

użytkownik usunięty

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Szkoda chłopa..

ocenił(a) serial na 9
siper322

Toście wywróżyli, Nymeria w trailerze następnego odcinka!

Lodowy

Nymeria powróci u boku Pani Kamienne Serce

ocenił(a) serial na 8
Joseph88

:) He, he, he!

ocenił(a) serial na 9
inkawa

Trudno uwierzyć, żeby nagle powróciła, choć kto wie, ostatnio Rickon wyskoczył jak filip z konopi ;-)

ocenił(a) serial na 6
konkret_filmweb

Może jeszcze Gendry się znajdzie? Wow to by znaczyło że dla znikających ogarów Ramsaya też jest nadzieją! I nie zapominajmy o bractwie ognia czy jak oni tam mieli.

#BenjenStarkpamiętamy

ocenił(a) serial na 9
JohnnyRyper

a tak wgl to gdzie ostatnio był Gendry? już nie pamiętam :p

RubyMajzel

Odpłynął łódką w siną dal, a Davos widział go jako ostatni :P

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Może Theon i Yara przez przypadek na niego wpadną gdzieś na środku morza xD

Moren_2

Dobreee :D Przyznam, że gdybym nie miał swojej teorii (przynależenie do nowej grupy banitów) to nie zdziwiłoby mnie to, wszak chronologia odgrywa tu mniejsze skrzypce..

ocenił(a) serial na 10
matiiii

A może popłynął w złym kierunki i dotarł aż do Asshai albo gdzieś dalej i jak wróci zostanie (niczym Euron) królem Źelaznych Wysp ? :D

Moren_2

W mojej teorii jest przywódcą nowego gangu banitów xD Zamiast Bractwa Bez Chorągwi z Bericiem na czele ma swój własny zespół :D

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Ale dzięki dedekom teoria że nadal sobie gdzieś żegluje jest bardziej prawodopodobna xDD

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Pewnie objawi się znikąd niczym Benjen Stark.

ocenił(a) serial na 9
RubyMajzel

To przy okazji - może ktoś mi przypomni, gdzie podział się Bronn?

ocenił(a) serial na 6
konkret_filmweb

Mieszka w zamku z żoną chyba.

ocenił(a) serial na 10
JohnnyRyper

odpowiedz dostaniesz w nowy odcinku :D

JohnnyRyper

Oj wszyscy wrozbitami jestescie. I wilkor i Gendry, a nawet Benjen powrocili :)

ocenił(a) serial na 10
konkret_filmweb

Nie ważne gdzie jest. Ważne co robi. A co robi, to wiadomo: chleje i czeka na kolejne zlecenie od Jaimego L.

ocenił(a) serial na 8
JohnnyRyper

Gendry zamieszkał na morzu.

deadrys

Kto by chciał żeby dowodził nim naiwny kowal ;)

użytkownik usunięty
JohnnyRyper

Ogary zniknęły, ponieważ ze względu na nadmierne spięcie współczesnych widzów, nie można było pokazać ich wyrżnięcia.
Myślałem, że to oczywiste.

ocenił(a) serial na 6

A zwierzęta z CGI to już można?

użytkownik usunięty
JohnnyRyper

Pytaj wspomnianych wyżej widzów, a nie mnie. Na moje na ekranie można i nawet małe dzieci zabijać, bo to tylko fikcja.

ocenił(a) serial na 10
konkret_filmweb

niekoniecznie dwa

może akurat 3 wilkory zostały, Duch, Nymeria oraz.... Kudłacz.
Trzeba pamiętać, że w serialu jak nie widziałeś śmierci to nie znaczy że ktoś umarł/zginął.
Wiem, wiem, Umber przyniósł łeb wilkora, ale jak na wilkora to mały ten łeb.

boggy236

W tym serialu nawet jeśli zobaczysz, że ktoś umarł/zginął wcale nie znaczy, że tak jest :)

ocenił(a) serial na 8

Myślę, że Summer wróci. :P

ocenił(a) serial na 9

Moze to glupie, ale przeciez Bloodraven normalnie chodzi a Bran niekoniecznie

ocenił(a) serial na 9
karimnaf

Jest zrośnięty z drzewem, więc raczej nie chodzi. A w wizjach, to i Bran chodzi bez problemu.

ocenił(a) serial na 9
truegod

A to sorry :D jakos przegapilem fakt, ze jest zrosniety z drzewem. Moj blad:)

karimnaf

W książce nawet konar z oczodołu mu wystaje :D Żałuję, że nie zrobili tej postaci tak jak u GRRM

ocenił(a) serial na 7
igulla666

czy jak bran go nie spotkał po raz pierwszy (jakieś dwa sezony temu) to on nie był właśnie takim leśnym dziadkiem, wyglądał jak postać fantasy
a teraz nagle zmienili aktora i w ogole wygląda normalnie, przez to myślałem, że to jakaś nowa postać..
drugi raz już tak robią chyba, wcześniej zmienili aktora grającego Dario i też myślałem, że to jakaś nowa postać

ocenił(a) serial na 10
Murdoc

Dario zmienili. Górę też zmienili. kurde

Murdoc

Aktor grający Dario zmarł, więc musieli go zmienić

ocenił(a) serial na 7
pani_khaleesi

Nie prawda. Niedawno grał w Deadpoolu.

ocenił(a) serial na 10
Murdoc

O faktycznie! Dopiero teraz zauważyłem, że wcześniej Daario, grał ten sam koleś co był Deadpoolu i Transporterze. Nie poznałem go z włosami. To on żyje. A Górę to chyba 3 razy zmieniali. Możliwe też, że zmienili aktora który grał kuzyna Cersei i z nią sypiał a później dołączył do Wróbli, ale tutaj nie jestem pewny w 100%

ocenił(a) serial na 7
Pijany_Mistrz

jego akurat nie zmienili, tylko fryzurę ;)

ocenił(a) serial na 10

ja do wilkora Brana się za bardzo nie przywiązałam. Przywiązałam się do Ducha :)

ocenił(a) serial na 8

a nie mogły one tymi kamehameha rzucać w innych ?

biedny Hodor biedny wilkor

ocenił(a) serial na 8
czaromaro

dokładnie o tym samym pomyślałem :D czemu nie spróbowały walnąć ich tym, oczywiście mogłoby być tak że na nich by to nie działało ale po prostu chciałbym to zobaczyć

ocenił(a) serial na 9
grzesiekmistrz

Jeżeli te bomby nie były tworzone za pomocą smoczego ognia, to raczej nic by nie zdziałały :)

ocenił(a) serial na 6
czaromaro

Może wiedziały że nic to nie da. Ale fakt. Mogli pokazać że Inny dostaje i nic. A tak to pokazali że dzieci lasu albo mają zły focus albo słaby cel.

ocenił(a) serial na 10

Strasznie smutne .... byłem ..jestem przybity - biedny Hodor :( i Wilkor - fajnie że wyjaśnili że inni są tak naprawdę super bronią przeciw Ludziom ..która wymknęła sie z pod kontroli.

ocenił(a) serial na 10

:(

ocenił(a) serial na 10

W ogóle mimo tej całej akcji (dosyć nietypowej jak na GoT) z ucieczką udało się zachować powagę. Podobają mi się podróże do przeszłości Brana. Arya mogłaby się już wyrwać z tego przybytku zabójców trochę nużące. Tak z ciekawości ten rudy kumpel Snowa (lord komandor ;-D) był postacią książkową? Lubię gościa i nie wiem czy nie wykituje... Ci piraci to straszne ponuraki, gorzej niż Boltony i Freyowie razem wzięci ale fajnie że ich trochę pokazują. Jeszcze jedno pytanie: te dziewczyny z Dorne się jeszcze pojawią?

mitrus80

Rudy Kumpel to Tormund Zabójca Olbrzymów postać książkowa.

ocenił(a) serial na 10
kontousuniente

Ten drugi co gra w innym serialu... ten pomagier Sherlocka bodajże.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Chodzi ci o nowego lorda dowódcę? Toż to przecież Edd "Cierpiętnik" Tollett, czyli postać jak najbardziej książkowa ;)

ocenił(a) serial na 10
Yngoth

"-Lordzie Dowódco, czy zamknąć bramę?"
"-Nie jestem Lordem Do..... Tak zamknij tę cholerną bramę."

Bardzo mi się to spodobało :)

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Ale z pewnością nie gra "pomagiera Sherlocka". Nawet niepodobny!

ocenił(a) serial na 10
konkret_filmweb

ripper street

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones