O mnie się nie martw
powrót do forum 5 sezonu

SEZON 5.....

ocenił(a) serial na 8

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/tvp2-pokaze-piata-serie-serialu-o-mnie-sie- nie-martw_2

ocenił(a) serial na 5
Sairina

Ja niestety nic jeśli chodzi o OMSNM nie widziałam. Taki zwiastun,ale nie ze scenami z odcinków, tylki same wypowiedzi bohaterów. No właśnie dlaczego nie z I&M?? Chociaż jak tak na to wszystko patrzę to się coraz bardziej zastanawiam kto tu jest głównym boheterem??

ocenił(a) serial na 10
Lenka06fw

Jak to kto?Krzysiu najważniejszą postacią serialu, wszystko się kręci koło niego. Mam nadzieję że wątek z tym gwałtem nie będzie przez cały sezon. A sprawa ciąży czy nie ciąży musimy domyślać się między słowami.

ocenił(a) serial na 9
kornmanson112

To ja się cieszę,że tego nie widziałam. Może niech zmienią czołówkę i zamiast IgMy,niech pokażą Krzyśka i Martę,przynajmniej będziemy miały czarno na białym coś,co wiadomo już od pewnego czasu. Ja ciągle się łudzę,że ta sprawa z tym gwałtem szybko się rozwiąże i zamiast zajmować się cudzymi problemami w dodatku osobno,to w końcu zajmą się sobą.

Dusska_777

Masz racje. Ja jednak boje się, że ta sprawa z tym gwałtem czkawką sie odbije i to nie tylko na Krzyśku ale Idze i Marcinie.

ocenił(a) serial na 8
acomitam46

Pisałem o tym już przy końcu 4 sezonu,że ta sprawa odbije się na wszystkich,więc powinniśmy wszyscy mieć nadzieję że skończy się ona szybko i dobrze .

Chociaż nie sądziłem że Iga aż tak bardzo się zaangażuje się w tą sprawę . Myślałem że zrzuci wszystko na Marcina i on będzie się tym zajmował . A tu się okazuje że Marcin stwierdził że właściwie nic się nie da zrobić,Krzysiek jak to Krzysiek "narobił jeszcze większego bigosu " po czym się załamał . Marta jak zwykle bezradna . I tylko Iga została żeby zapanować nad bałaganem w rodzinie .

ocenił(a) serial na 8
Dusska_777

Od kiedy oglądasz ten serial ? Toć Iga zawsze zajmowała się problemami innych,bardziej niż swoimi . :D A Krzysiek to było nie było jakaś tam jej rodzina ( możecie się wkurzać ale tak jest :D ) więc jest to jakoś tam uzasadnione .

ocenił(a) serial na 8
kornmanson112

Z tego co zrozumiałem z rozmowy Igi z Marcinem na początku . To ta ciąża to "fałszywy alarm " . Sorry za spoiler ale pisząc w tym temacie mogłeś się go chyba spodziewać .. :)

ocenił(a) serial na 10
Stenia21

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/26712093/joanna-kulig-o-szalonych-wakacjach-i-p lotkach-z-przyjaciolkami

ocenił(a) serial na 8
kornmanson112

Ale fajny wywiad, Joanna prześliczna!!! Zwróciłam uwagę, na słowa Asi, Iga i Marcin mają kłopoty mieszkaniowe, może właściciel wypowiedział im umowę? czyli jeszcze następny problem. Pani Joanna mówi, że cały czas mimo problemów utrzymuje się temperatura komedii. No coż, my troszkę inaczej to widzimy, szkoda, że chyba nie czytają naszego forum.

ocenił(a) serial na 8
zdybelkrystyna

"Iga i Marcin mają kłopoty mieszkaniowe, może właściciel wypowiedział im umowę? " I zamieszkają z Krzyśkiem . :D A hejterów Krzyśka trafi szlag na tę wiadomość . :D

Mało prawdopodobne,ale byłoby zabawnie . :D ( przynajmniej dla mnie )

Cobros

Mogliby też zamieszkać z Kaszubami seniorami to był by dopiero test dla związku,jak by przetrwali mieszkanie z teściami,to przetrwają wszystko

Cobros

Faktycznie bylo by zabawnie. Jeszcze do tego z Francji przybywa Bonet i jeszcze rodzina Igi. Prawie zamieszkuje Marta. Potem jednak Marta zostaje z nowym mecenasem, Marcin zniesmaczony tym wszystkim odchodzi w siną dal a Igunia zostaje z Krzysiem. I finito.Dla mnie też zabawne.

acomitam46

Marcin odchodzi do Laury bo uświadomił sobie że tak naprawdę zawsze ją kochał...he he

MarcoNico

Możliwości jest wiele. Kaszuba senior zamieszka w Krakowie bo tam jest filia kancelarii a mlody Kaszuba wraca do starego mieszkania. Albo faktycznie w mieszkaniu Krzyśka zamieszkują i Krzysiek, Iga, Marcin i dziewczynki oraz Marta. Marcin pracuje aby zapewnić im wszystkim byt, Iga zajmuje się córkami, porządkami w mieszkaniu i gotowaniem, zaopatrzeniem, Marta dba o wygody Krzyśka i aby Iga nie zrobiła z jajecznicy dla Krzysia strupa, a także aby w portfelu Iga nie miała zbyt dużo pieniędzy bo należy doładować telefon Krzysiowi żeby miał kontakt ze światem a Krzysiek sprawdza czy lodówka jest dobrze zaopatrzona i testuje znajdujące się tam piwko oraz naleśniki, jak również dba o swój rozwój intelektualny oglądając Norrisa i innych na wideo a także ucząc sie strategii na grach. Czasami przychodziłby Staszek żeby ojciec Oliwki nauczył go matematyki czy też np. angielskiego, niemieckiego itd. Czyżby to nie było piękne? Śliczny czworokąt. Ile w tym radości i miłości, współpracy dla dobra rodziny.

acomitam46

I jeszcze na dokładkę zwalają im się Asia i Adam bo im biznes nie wypalił i mają długi

ocenił(a) serial na 9
MarcoNico

ej ale mówiąc serio to zakończenie serialu w stylu Iga i Marcin rozstają się i Iga wraca do Krzyśka, a Marcin do kogo bądź to by było ewidentnie pokazanie nam środkowego palca przez scenarzystki, no ale przecież życie to nie telenowela i historia Kopciuszka to tylko bajka. Jakby tak skończyli naprawdę sikałabym ze śmiechu że tak nas wyrolowali XD

Sairina

Tak, taki powrót do korzeni.

ocenił(a) serial na 8
acomitam46

Mam nadzieję że ten post to sarkazm był . :D Nawet ja z moją bujną wyobraźnią bym czegoś takiego nie wymyślił . :) Nie no chyba wziętego prawnika stać na pokój w hotelu chociaż . :D A może te "kłopoty mieszkaniowe " oznaczają iż Marcin zamieszka ze swoją przyszłą teściową ? :D Nie było w tym by nawet nic dziwnego . Ojciec Igi już raz "dał w długą " to teraz czas na mamusię . . Krzysztof "wypnie " się tym razem ( Bo niby dlaczego ma mieszkać z byłą teściową ? ) i sto razy gorsza wersja Igi wyląduje Marcinowi pod dachem . :D

ocenił(a) serial na 10
Cobros

Może te kłopoty mieszkaniowe I&M, to jakaś powazna awaria, lub sąsiad z góry ich zalał i dlatego rodzice Igi zamieszkają u Krzyśka. Stąd matka Igi weźmie się za szukanie męża dla p. Irenki, bo jak inaczej wytłumaczyć jej chęć wydania p. Irenki za mąż.

ocenił(a) serial na 8
Infiniti9

A to w końcu mają być kłopoty Kaszubów czy rodziców Igi ? No i dlaczego mieliby mieszkać u Krzyśka ? Jak Krzysiek coś potrzebuje to najlepiej niech sobie sam radzi . A jak trzeba byłych teściów przekimać to do Krzyśka . Najlepiej to niech Krzyska wsadzą wtedy rodzice Igi będą mu mogli od razu chatę zająć na przynajmniej 3 lata .

ocenił(a) serial na 10
Cobros

To mają być kłopoty I&M ale jak rodzice zjawią się w trakcie awarii lub przeprowadzki na nowe mieszkanie, to chyba Krzysiek, po starej znajomości ich przyjmie. Sądzę tak bo próbuję jakoś p. Irenkę z matką Igi połączyć. Jak Lucyna pozna p. Irenkę, jeśli nie u Krzyśka?

Cobros

Przesadzasz z tym trzyletnim wsadzaniem Krzyśka. Wiem to był żart.

Cobros

Czy nie uważasz, że przesadziłeś ze stwierdzeniem"... Jak Krzysiek coś potrzebuje to najlepiej niech sobie sam radzi . A jak trzeba byłych teściów przekimać to do Krzyśka ." Kiedy Iga czy też Marcin odmówili Krzyśkowi pomocy? Czy w jego obecnej sytuacji oni mu nie pomagają? Co on sam bez pomocy innych jest w stanie sam sobie poradzić? Prawdę mówiąc czego się sam tknie, to obraca się to przeciwko niemu - w znacznej większości przypadków. Z zapowiedzi jest, że ma przyjechać matka Igi ( chyba nic nie przeoczyłam ). Faktycznie dlaczego miała by zamieszkać u Krzyśka. Jeżeli wybierała się do córki na dłuższy okres czasu, to powinna córkę o tym zawiadomić, a nie zaskakiwać. Może w tej rodzinie, to taki zwyczaj. Siostra Igi, Dorota taka sama sytuacja. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te 3 lata, to nie w takim serialu. Można jedynie pytać czy Krzysiek wyjdzie na swoje przy pomocy Igi i Marcina, czy też zdarzy sie cos czego się nie spodziewamy.

ocenił(a) serial na 9
Cobros

Mnie ciekawi czy rodzice Marcina sprzedali ich mieszkanie jak się wyprowadzili do Krakowa czy je zostawili Marcinowi pod opieką no bo raczej będą wracać czasem do Warszawy. Może coś się wyjaśni za jakiś czas.

ocenił(a) serial na 10
Sairina

Czy rodzice się przeprowadzili, czy tylko Laura z Markiem pojechali załatwić wszelkie formalności związane z otwarciem filii nowej kancelarii? Może tylko co jakiś czas tam będą wyjeżdżać, a personel kancelarii będzie miejscowy - krakowski? A może I&M będą w trakcie przeprowadzki właśnie do mieszkania po rodzicach Marcina i to będą te kłopoty?

ocenił(a) serial na 9
Infiniti9

Nie no nowa filia w Krakowie oznacza ze to oni są właśnie tym personelem miejscowym i będą głównymi prawnikami, Wiktor z Marcinem rządzą w Warszawie a Marek i Laura w Krakowie tak chyba wygląda partnerstwo.... no ale tak wygląda to w teorii powiedzmy w prawdziwym życiu tak właśnie by pewnie było no ale to serial więc z najprostszej rzeczy zrobią problem stulecia. Z resztą tak na prosty rozum po co w jednej kancelarii 5 super prawników – i co ważne wszyscy na równych prawach, tzn. 4 na równych prawach… byłoby ciężko chyba, a tak ich rozdzielili, a prawdziwym powodem było pewnie to że twórcy serialu chcieli coś zmienić i trochę odświeżyć atmosferę więc pozbyli się jednych a dali drugich (przykład Asi, Adama czy już pewnie Tomka to potwierdza) chociaż ja będę tęsknić za Markiem I Laurą bo bardzo ich polubiłam ale już mniejsza z tym bo chodziło o mieszkanie. Prędzej czy później będą musieli to wyjaśnić co się z nim stało ale dam sobie rękę obciąć że chcąc utrudnić życie głównym bohaterom okaże się pewnie że rodzice Marcina je albo wynajęli albo sprzedali.

ocenił(a) serial na 9
Sairina

Ja tak przynajmniej rozumiem tą sytuacje z wyjazdem ale przecież nie jestem scenarzystka więc może okazać się inaczej, chętnie zobaczę Marka i Laurę chociaż przez 10 min na cały sezon. By te way…. Ciekawe co z Ewą ?? wszyscy chyba o niej zapomnieliśmy :)

ocenił(a) serial na 10
Sairina

Iga zakochana i ratuje wszystkich w potrzebie, nie ma problemów osobistych, to o Ewie zapomniała!
Ewa samotna matka, do Marcina boi się przyjść po poradę, bo znów ją Iga posądzi, więc siedzi i czeka co policja zrobi w jej sprawie. Iga takiej mocy nie posiada, więc to inni bedą musieli wyjaśnić. Może coś przemycał przez granicę mąż Ewy i został złapany, może robił to nieświadomie, bo jaki mógłby być powód tak nagłego zniknięcia?

Sairina

Nie wszyscy. Ja już o tym pisałam ale w temacie dotyczącym 5 sezonu 1 odcinka. Zdziwiłam się, że ta kwestia została zupełnie pominięta a przecież Iga i Ewa to wielkie przyjaciółki. A tu bęc, koniec przyjaźni czy inne licho.

ocenił(a) serial na 10
Sairina

Pewnie masz rację w jednej kancelarii tyle super adwokatów! Choć Marta twierdzi, że to Marcin jest najlepszym adwokatem w Warszawie, który będzie bronił Krzyśka! Marka i Laurę pewnie zobaczymy dopiero na ślubie I&M. Szkoda lubiłam te postaci, ale świeży nabytek został wprowadzony, bo wątek Laury trochę smutny się zrobił.
"Problem stulecia" dobre! Ciekawe co ten nowy ma "za uszami", dlaczego taki pierwszoligowy adwokat miał "okienko transferowe", dlaczego od razu się zgodził na pracę w kancelarii, w której Marcin pracuje? To najlepszy przyjaciel Marcina, ale coś mi się wydaje, że on coś ukrywa.

Infiniti9

Dlatego Laura musi mieć romans najlepiej z ojcem Kaszuby i ciąża Marcin zamiast dziecka miałby rodzeństwo

ocenił(a) serial na 10
MarcoNico

Nie! Bez takich pomysłów! To niech nowego wywalą i wtedy Laura wróci. Marek dopiero się z Renatą pogodził. Jak I&M nie wezmą ślubu i nie będą mieli dziecka, to w ogóle znikną z serialu, bo Krzysiek i wszystko inne będzie wtedy ważniejsze.

Infiniti9

To Krzysiek niech idzie do więzienia i tam siedzi przez cały sezon Laura niech wraca i ma romans z nowym,a I&M niech biorą ślub i cały sezon będą trwać przygotowania

ocenił(a) serial na 8
MarcoNico

"To Krzysiek niech idzie do więzienia i tam siedzi przez cały sezon " Ooo bez takich od Krzyśka mi się proszę odczepić . :D Zresztą naprawdę uważasz że jeśli Krzyśka wsadziliby jak wszyscy wiemy niesłusznie,to Iga by tak tą sprawę odpuściła ? Sprawa Krzyśka by jeszcze bardziej pewnie zdominowała serial i to nawet bez samego jego udziału. ( gdyby miał siedzieć ) Uważam że zarówno dla Igi i Marcina jak i dla Krzyśka byłoby lepiej gdyby ta sprawa zakończyła się pozytywnie . I&M nie musieliby już się Krzyśkiem zajmować,sam Krzysiek też by im głowy zanadto nie zawracał,bo by się skupił na Marcie . Układ idealny . A tak przy założeniu że Krzyśka wsadzą to cała sprawa "wisi " nad wszystkimi znowu cały sezon . No chyba że naiwnie zakładasz że gdyby Krzyśka wsadzili Iga olała by tą sprawę,ale jeśli naiwnie tak zakładasz to chyba słabo Igę znasz . :)

ocenił(a) serial na 8
Cobros

ps sorry dwa razy napisałem to samo przez pomyłkę ale nie mogę edytować . :(

Cobros

Krzysiek jest niewinny i nie może pójść za kraty. Chyba, że go zapudłują, a potem Marcin wywalczy Małeckiemu odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie;)

Cobros

Zgadzam się z tobą to była tylko luzna myśl z Krzyśkiem w pace, chociaż z drugiej strony parę odcinków z więzienia mogło by być ciekawych

ocenił(a) serial na 8
Sairina

Zauważcie, że 1 szym odcinku nie ma żadnej sceny w mieszkaniu Igi i Marcina. Myślę, że do kręcenia scen w mieszkaniach bohaterów są podnajmowane mieszkania prywatne. Może właściciel mieszkania w którym nagrywane były sceny zrezygnował ze współpracy i musieli wymyślić wątek, który uzasadniał by zmianę lokum I&M. Co prawda mieszkanie w 3 sezonie było inne niż w 4 i o tym nawet nie wspomniano, ale może zmiana kolejnego bez uzasadnienia wyglądała by już głupio. Przy okazji do problemu dołożyli przyjazd rodziców Igi. A co tam, przecież jeden problem mniej, czy więcej dla tej pary to przecież pestka.:)))

ocenił(a) serial na 10
zdybelkrystyna

Może nie byli pewni, czy bedzie kolejna seria i właściciel mieszkania wynajął już komuś innemu to mieszkanie, dlatego musieli coś tam wymyślić. Bo w tym mieszkaniu miał być "trzeci" pokój dziewczynak, a jak był Mateusz to dziewczynki z nim bawiły się na łóżku I&M.
Jest takie zdjęcie, gdzie Krzysiek siedzi na kanapie, Iga na brzegu kanapy a Marcin gdzieś z tyłu i to mieszkanie trochę inaczej wygląda. Czyli gdzieś mieszkają, ale czy to znów nowe mieszkanie, które będzie udawać stare, czy to będzie zupełnie nowe, bo z poprzednio wynajętym był jakiś problem. Ciekawe co wymyślili
Faktycznie, jeden problem, to nie problem w przypadku I&M!

ocenił(a) serial na 9
Infiniti9

A może prawdziwy właściciel wcale nie była problemem, o ile mi wiadomo to tacy ludzie dostają grubą kasę, moja mama miała koleżankę która mieszkała w domu w którym kręcono Egzamin z życia – stary serial też z TVP2.
No tak bo przecież każdy w swoim życiu przeżywa tyle dramatów w ciągu miesiąca co Iga i Marcin: stracą mieszkanie, przyjadą nagle rodzice Igi, Krzysiek pójdzie do więzienia, niech jeszcze tornado przejdzie nad kancelarią, wtedy nie będą mieli jeszcze gdzie pracować, a i tak dadzą radę ;)

ocenił(a) serial na 10
Sairina

Nie ma to jak być optymistą!
Ale my tutaj na forum już jesteśmy zaprawieni w bojach, nie takie rzeczy się Idze i Marcinowi przydarzały, dadzą radę! My ich wspieramy, dlatego mają taką super moc:)

ocenił(a) serial na 9
Infiniti9

hahaha super moc tako to jest to :D masz racje w sumie właśnie za to ich kochamy, Marcin ma przecież "cholernie wysoki iloraz inteligencji" a Iga to "taka bezpośrednia kobieta" musza dac radę :) kto jak nie oni :)

ocenił(a) serial na 10
Sairina

"Kto jak nie oni, przecież za to ich kochamy"!
Jeszcze, żeby mieli trochę więcej czasu dla siebie i zdążyli w tej "powodzi" trudnych spraw, wziąć ślub w tej serii, to byłabym już trochę spokojniejsza.

ocenił(a) serial na 10
Infiniti9

Gdzie widziałaś to zdjęcie , :) ?

ocenił(a) serial na 10
omsnm504

Na stronie omniesieniemartw.tvp.pl

ocenił(a) serial na 10
Infiniti9

Dzięki .. To zdjęcie z 3 odcinka

ocenił(a) serial na 10
omsnm504

Tak, ale to by oznaczało, że już się przeprowadzili, albo ja się mylę, może to inne ujecie tego pokoju.

Sairina

Oby z tym mieszkaniem nie była zemsta MLaskonia.

Infiniti9

Może tak być. Laura woli zmienić miejsce pobytu po oświadczeniu Drzewieckiego, a senior Kaszuba chce dopilnować interesu w swoim rodzinnym mieście. Jeżeli tak, to pojedzie tam też i Renata a ich mieszkanie bedzie wolne.

ocenił(a) serial na 10
acomitam46

Czyli Iga zamieszka z Marcinem w mieszkaniu rodziców, w tym samym gdzie po raz pierwszy przyszła z dziewczynkami, gdzie przez chwilę pomieszkiwały Asia i Gadomska?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones