O mnie się nie martw
powrót do forum 5 sezonu

SEZON 5.....

ocenił(a) serial na 8

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/tvp2-pokaze-piata-serie-serialu-o-mnie-sie- nie-martw_2

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Najlepsza Wiadomość Dnia :)...

Stenia21

Omg! Chyba zemdleję:))))

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/o-mnie-sie-nie-martw-1108/news-o-mn ie-sie-nie-martw-iga-i-marcin-powroca-w-5-serii,nId,2207719

Tutaj również potwierdzenie ;)

ocenił(a) serial na 8
madziula_19_fw

Wspaniała wiadomość mam nadzieję tylko, że mama Igi nie ucieknie z domu.

ocenił(a) serial na 10
Lipa88_2

Słuchaj ,ale kogo jak kogo mamę Igi musimy poznać:)Taką starszą wersję Iguni:)

ocenił(a) serial na 8
kornmanson112

No pewnie że musimy ją poznać ale na przykład podczas wycieczki IgMy na Mazury albo odwiedzin rodziców Igi w Warszawie ( krótkiej wizyty) ale nie podczas kolejnej ucieczki z domu. Najpierw ucieczka Doroty potem a ojca a teraz jakby jeszcze mamusia zwiała to już byłaby przesada.

ocenił(a) serial na 8
Lipa88_2

O tak krótka wizyta bo przecież wypadałoby zapoznać się z Renata i Markiem ...ale jeśli mamusia jest taka jak Iga z pierwszego sezonu to będzie się działo ...która z aktorek pasowałaby na mamę Igi ???

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Ja bym obstawiała Dorotę Kolak ma fajny temperament albo Małgorzata Pieczyńska. Obie te aktorki kojarzę z takich energicznych ról,

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

Gdyby nie niezbyt udane zabiegi chirurgii plastycznej to stawiałabym na Joannę Kurowską.

ocenił(a) serial na 8
Deeply

A co powiecie na Ewę Kasprzyk ?

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

Właśnie miałam pisać :))

ocenił(a) serial na 10
Stenia21

Ja obstawiam Ewę Kasprzyk, Małgorzatę Sadowską czy Katarzynę Żak :)

ocenił(a) serial na 10
Klaris

Ja obstawiam Annę Wojtan, Małgorzatę Sadowską, ale chyba Dorota Kolak i Sławomir Orzechowski(ojciec) już byli parą w jakimś serialu, czy teatrze tv. Fantastycznie do siebie pasowali, więc może będą też rodzicami Igi.

ocenił(a) serial na 10
Infiniti9

To jest wspaniałe że jeszcze się 4 sezon nie skończył a my już planujemy następny,wczoraj jeszcze byłam zdołowana że nic nie piszą o tym czy będzie CD,późnym wieczorem przed zamknięciem laptopa zaglądam do neta a tam cudowna wiadomość:) z Waszych propozycji podoba mi się Ewa Kasprzyk.

użytkownik usunięty
kornmanson112

Ja też jestem za Ewą Kasprzyk :D
A tak ogóle ogromnie sie ciesze że bedzie 5 sezon :))
Chociaż troszke boje sie finalu tej serii. Dlaczego?
Ze streszczenia wynika że kogos policja może nawiedzić i spore prawdopodobienstwo że to może byc Krzysiek lub mniej prawdopodobne Marta czego bardzo bym nie chciała :( Co to znowu Krzysiek numer 1 w finale kazdego sezonu? I co moze jeszcze niech sezon sie skonczy jak policja go zatrzymuje? Nie nie nie :P Mam nadzieje że sie myle i o cos innego chodzi i doznam szoku:)

ocenił(a) serial na 8

A może to Martę aresztują za podawanie fałszywych danych na granicy? Bo jednak to trochę jakby nielegalnie przekraczała granicę chyba? Nie znam się za bardzo na tym ale wtedy w 5 sezonie Tomek by wrócił żeby bronić ukochaną.
No bo mam nadzieję że to jednak nie o Igę chodzi to już by była przesada, no chyba że Iga znajdzie Grześka i sprowadzi go do chaty i jego aresztują? Ale w sumie to by go wzięła do motylkowa a nie do Krzyśka.

Obstawiam Ewę Kasprzyk, w związku z czym zakładam jednocześnie, że to na bank nie będzie ona;P

ocenił(a) serial na 8
emka98

Trzeba przejrzeć seriale z TVP 2 bo często biorą kogoś właśnie z obsad innych dwójkowych seriali. Pewnie niedługo pojawią się jakieś informacje kto dołączy do obsady. Ja bardziej od mamy Igi to bym chciała powrotu Aśki i Adama.

Lipa88_2

Popieram. Mogłaby też kuzynka Marcina wpaść, bo było zabawnie:) No i oczywiście Magdalena Gadomska z córeczką i żądaniem alimentów od Kaszuby;P

ocenił(a) serial na 8
Lipa88_2

Trzeba przefiltowac "Czas honoru" odkryłam że Dagmara Bąk też tam grała ...to może Ewa Wencel ???

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Dorota Zieciowska też by mogła się sprawdzić ...

ocenił(a) serial na 10
Lipa88_2

Obawiam się że nie szybko coś nam zdradzą, sądząc po tym jak teraz mało jest spojlerów, ja też stęskniłam się za Asią.

ocenił(a) serial na 10

W 2 sezonie, numerem 1 była IGMA :)

Może po Krzysia jednak przyjdzie ta policja. Np. dlatego, że u którejś z singielek coś wartościowego nieopatrznie spierniczył (znając jego szczęście do wypadków i zgrabność słonia w składzie porcelany) i ona go oskarżyła o zniszczenie mienia, odszkodowanie, a żeby było ciekawiej, to wyjdzie przy tym, że firmę miał na czarno?

A w ogóle to bosko, bardzo się cieszę z dzisiejszych wieści, że będzie 5 sezon!!! :))))))

użytkownik usunięty
in_tro

No ale właśnie ja nie chce aby to dotyczyło Krzyśka ani Marty albo inaczej. Może wkroczyć na policja, niech skują Krzyśka ale niech tylko tak sie nie konczy sezon.
Chce aby to Marcin i Iga go zakończyli. Krzysiek mi sie już przejadł chociaz w tym sezonie i tak jest spoko bo żyje swoim życiem a nie Igi i Marcina. W 5 sezonie prosze aby to jego sceny byly skracane a nie Igi i Marcina:)

ocenił(a) serial na 8

Myślę że pojawią się wszyscy z pierwszego sezon... liczę na ślub Igi i Marcina to przecież goście potrzebni i lokal np. u Asi i Adama

ocenił(a) serial na 10
in_tro

A ja się nie martwię, niech aresztują kogo chcą, ciekawe kogo, z Igą to jakby odgrzany kotlet, niezabawne, bo Marcin siedział w 3-ce. I tak ten ktoś posiedzi do jesieni tylko......ale wakacje miałby z głowy...jednak szkoda:).
Tylko błagam, nie Ewa Kasprzyk matką Igi, też chę Asię i Adama, dalej Krzysia, Irenkę, Jacka i Wojtka koniecznie, Martę i Zarzyckiego...............

ocenił(a) serial na 10
wiseacre

i nie Pani Kurowska:))))
Z opowieści Tatusia wynika, że mama Igi z nim się nie kłóci, zazwyczaj obrażona zamyka się w pokoju i się nie odzywa-ostatnio musiał staranować drzwi. Z opowieści Doroty wynika, że ciągle się kłócą, ja nie widziałabym mamy Igi jako jej kopi(a raczej odwrotnie:)), bo to banał, a raczej jako osobę stanowczą, zasadniczą, dlatego Iga nawiała z domu.

ocenił(a) serial na 10
wiseacre

Czyli te ucieczki z domu to taka rodzinna tradycja :)

ocenił(a) serial na 10
kornmanson112

..no tak...masz rację... na to wygląda...i to wszyscy od Gajewskiej:)
Już się stracham:))) co to za kobieta będzie:))))
Coś mi chodzi po głowie, i kusi, że się bardzo polubią z Marcinem.
Renata i Iga, P.Gajewska i Marcin.

Stenia21

I ja przyłączam się do grona uradowanych z dzisiejszej „wesołej nowiny” :))) Oby więcej takich! Tylko może już o nic nie prośmy scenarzystek, bo potem i tak wychodzi wszystko na opak, nie tak i w ogóle :))) Może niech tym razem panie po prostu płyną, tworząc 5 sezon, tak jak przy 1 sezonie :P W końcu to właśnie on najbardziej nas porwał!

Mela_5_100

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/o-mnie-sie-nie-martw-1108/news-o-mn ie-sie-nie-martw-konrad-skolimowski-zapamietajcie-to-naz,nId,2210919

ocenił(a) serial na 8
emka98

Oglądając ostatni odcinek serialu to wpadła mi w oko ta agresywna postawa tej pani prokurator i się zastanawiam czy ona taka była w ramach edukowania społeczeństwa że nie wolno pić i jeździć czy może jej rola się powiększy w 5 sezonie? Może zastąpi Laurę z pierwszych sezonów? Albo może będzie coś próbować z Marcinem? Może fantazjuje ale na prawdę była bardzo eksponowana w tej sprawie jak Laura w tej sprawie z radiem i postać Laury się rozwinęła w serialu.

Lipa88_2

Przez chwilę nawet pomyślałam, że pani prokurator ma jakiś związek z oskarżonym albo jego byłą żoną. Jakby zarzuty z jej strony były bardziej osobiste niż profesjonalnie prokuratorskie. Rzeczywiście, nie dało się nie zauważyć jej mocno emocjonalnego występu;)

Mela_5_100

http://kultura.gazeta.pl/kultura/10,114534,20215276,joanna-kulig-i-profesjonalny -policyjny-trening-na-planie-filmu.html#MT2.
Ciekawe, jak po takich treningach pani Kulig bedzie wyglądała w 5 sezonie w OMSNM. Mam nadzieje, że rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 6
acomitam46

Acomitam46, o właśnie się zorientowałam, ze zdublowałam informacje, podając to info w nowym wątku, sorrki,:) ale człowiek taki niepozbierany, szuka zajęcia z braku nowych odcinków OMSN, to i nawet takie wieści cieszą:) Też myślę, że po takim wycisku Igunia będzie wyglądała cudownie w 5 sezonie OMSN!

Pean_Ka

Nic się nie stało. Pani Kulig jak zawsze pełna energii i naturalnie urocza.

Stenia21

Statyści na plan do scen ślubu 30 czerwca - startujemy;)

ocenił(a) serial na 5
emka98

Ślub!!! Ciekawe czyj. Czyżbyśmy się doczekały ;))))

Stenia21

Witam wszystkich!
Jestem nowa na forum, ale fanką serialu jestem od samego początku.Trafiłam na forum z nudów bo latałam po internecie w poszukiwaniu czegokolwiek na temat serialu. Uwielbiam Igę i Marcina, są wyjątkowi jako para. Zasłużyli na siebie i są siebie warci. Każde z nich ma coś czego drugiemu brakuje. Oboje muszą jeszcze coś w sobie zmienić by było dobrze. Pierwsza seria to perełka, niepowtarzalna, absolutnie coś nowego innego jak na polski serial. Uwielbiam wszystkie postaci od początku serialu oraz aktorów, którzy są świetnie dobrani do granych postaci. Ale serial oglądam oczywiśce dla Igi i Marcina inne wątki mnie ciekawią po prostu. Każda seria była inna, ale wszystkie mi się podobały. Uwielbiam ten serial i uwielbiam czekać na kolejne odcinki w każdy piątek. Teraz jest przerwa, ale już niedługo rozpoczną się zdjęcia do 5 serii, mam nadzieję, że najlepszej! Najlepszej dla Igi i Marcina, bo w 4 trochę się tam coś zastopowało między nimi. Czytałam komentarze, więc mój byłby podobny "za mało Igi i Marcina!"
Mam nadzieję, że scenarzystki zachowają proporcję i teraz będzie to seria Igi i Marcina, a reszta wątków tak dla urozmaicenia żeby nie było za słodko i nudno! Choć między Igą i Marcinem chyba nudno nigdy nie będzie jak będą mieli szansę być dłużej ze sobą i dla siebie.

użytkownik usunięty
Stenia21

Nie widziałam gdz4 napisac bo wątek już sie skończył na 1000 komentarzach więc tu napisze :D
Jest nowe zdjecie na instagramie pod hasztagiem omsnm pod kancelarią, bohaterow serialu nie widać ale za to widac samochod inny niż mustang ma rozkladany dach, co wiecej na dole w opisie pod zdjecie jest pytanie "gdzie jest mustang"?
Kaszuba zmienił samochód?

użytkownik usunięty

Zaczes Kaszuby z 4 sezonu chyba zostaje, może jest troche inny przez co bardziej mi sie podoba niz w 4 sezonie ale bardziej wole go w wersji na bok. Zdjęcie znajduje sie na instagramie pod hasztagiem omnięniemartw.

P.s tu piszemy o 5 sezonie czy powstanie nowy wątek?

Można się spodziewać czegoś nowego...ale mam nadzieję, że nie będą to wątki udziwniające relacje IM, pozbawione kłód rzucanym im pod nogi. Coś dziać sie musi ale niech dotyczy to innych a dla nich spokojnie. Chyba scenarzystki dały im antybiotyki i wirusy sa zwalczone. Troche jestem zaniepokojona wpisem ponizszym, a konkretnie chodzi o mame Igi.

ocenił(a) serial na 6
Stenia21

Wreszcie jakieś przecieki z planu - to info odnalazłam na stronie Fanów Serialu OMSN i Mateusza Rusina na facebooku - zdjęcie1 strony scenariusza 4 odcinka OMSN - będzie mama Igi, będzie sen Igi (plaża) - LOL no i dopisek od aktora:
Kochani !

ocenił(a) serial na 6
Pean_Ka

Kochani ! Jest mi bardzo miło podzielić się z Wami cudowna wiadomością. Niebawem zobaczycie mnie w serialu "O mnie się nie martw". Będę JERZYM.

ocenił(a) serial na 5
Pean_Ka

Kolejni nowi bohaterowie w naszym serialu ktorz wczesniej grali w Czasie Honoru :))

ocenił(a) serial na 8
Pean_Ka

Oprócz wspomnianego przez Ciebie aktora w nowej serii pojawi się żona Domagały Zuzanna Grabowska, brakuje jeszcze starego Grabowskiego. Wygląda na to, że w serialu rządzi Domagała, nie tylko na ekranie. Nie chcę być złym prorokiem, ale czarno widzę spełnienie oczekiwań fanów I&My. Agencja Aktorska poszukuje statystów na plan ślubu w OMNSM, ale czy I&My. Opierając się na poprzednich sezonach to raczej doczekamy się szybciej na ekranie ślubu Ewelinki i Jacka lub Tomka z Martą niż naszych ulubionych bohaterów. Przepraszam jeśli kogoś wpędziłam w depresję tym wywodem. Może jednak fani I&My rozczarują się pozytywnie??? Oby

użytkownik usunięty
zdybelkrystyna

W relacji Igmy brakuje mi bardzo sceny zazdrości Marcina o Igę. Z miłą chęcią bym coś takiego zobaczyła. Nawet ten nowy aktor który ma grac Jerzego mógłby być idealnym kandydatem do "podrywania" Igi :D

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się! Chciałabym zobaczyć zazdrosnego o Igę Marcina. Może ten Jerzy, to świetny prawnik i nie tylko o Igę Kaszuba będzie zazdrosny, ale będzie musiał się też bardziej wykazać na gruncie zawodowym. Chciałabym aby ta 5 seria była tak lekka w odbiorze jak 1 seria, więcej humoru, mniej przymulenia i ciężkostrawnych historii.

Infiniti9

Faktycznie zazdrość Marcina o Ige uczyni ten sezon tak bardzo lekki w odbiorze jak sezon 1 i będzie mniej przymulony i wolny od cieżkostrawnych hostorii. W dodatku, o ile Iga bedzie w ciąży i bedzie to widoczne, to za nią będzigdyby Iga byle gonił cały sznur "jelyty" stolicznej, a zwłaszcza prawników lub "rosocjalistow". Chociaż może dla podtrzymania humoru nawet gdyby Iga byla w 9 miesiącu...Na punkcie zawodowym? To chyba Marcina klienta skazali na kare smierci. Nie wiemy i dlatego można sobie poswawolić. Jednego nie moge zrozumieć. Z jednej strony większośc chce spokoju w związku głównych bohaterów ( zaznaczam głównych bohaterów a nie przylepców )a z drugiej strony opowiada się za jakimiś perturbacjami w tym związku. Nie da się zjeść i mieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones